Sayfa 77/563 İlkİlk ... 2767757677787987127177 ... SonSon
Arama sonucu : 4500 madde; 609 - 616 arası.

Konu: GLRYH - Güler Yatırım Holding

1. borsaya çökmeyı boşverın bır hısseye bırı çökuyorsa %100 den aşağı yapmaz ama yapacaksa bılmem ama yapsa bıle çok küfür yedi bence endeksın çıkışların da..çoğunluğu ele gecırememıştır ya da hesabı çok uzun vade dir.. ama sorun mılletın endeks çıkarken kazanmaya ıhtıyacı var yarın endeks çakılır hıssede çakılır sonra şöyle oldu boyle oldu..derler genel de bahane çokturr ve hıç bıtmez

2. Sonuç olarak tekniği kenara koyar da sadece bugunluk takasa bakarsak adamsa yarın tahtayı yurutmesı lazım sadece bugunluk işlemler ile (sadece bugunnn) yoksa bıldığımız borsaya s...ksinleeerrr çoook bılenlerrr. yanı adam gıbı spek sadece bugun aldığı mal hatırına tahtayı kaldırır ...pasta okuyan ne demek ıstediğimi anlamıştır...

3. özelden bır kaç arkadaş laf gıydırmeye çalışıyor ben şuraya yazayım bugun eksı kapatan kaç şirket var...ve turk yatırımcısını bır hısse de ortalama bekleme suresı ne kadar...endeks 15 bın puan çıkarken yerınde sayan kaç şirket var...ve bır hisse kımse önermediği halde neden bınler kışı tarafından alınıyor komık olmayalım..ve kımse önermedi ise niye savunma ıhtıyacı hıssedıyorsunuz o da garip..yarın bu hisse tavan ya da taban olsa ben ne kaybedecem..sen kaybettiğin zamana yan..

4. REBEL yaman çıktın çünkü Ağanın yaverleri anında heryerde bitiyolar ve herkesi susturuyorlar nasıl bı aidet se
    tanımam bu ağayı ama eski başarıları ne var bu ağanın kuşlu sitede anladığım kadarıyla bı oyayo da biraz bişey yapmış başkada bulamadım ama YEMeK gurusu konusunda baya basarili

5.  Alıntı Originally Posted by kasap Yazıyı Oku
    REBEL yaman çıktın çünkü Ağanın yaverleri anında heryerde bitiyolar ve herkesi susturuyorlar nasıl bı aidet se
    tanımam bu ağayı ama eski başarıları ne var bu ağanın kuşlu sitede anladığım kadarıyla bı oyayo da biraz bişey yapmış başkada bulamadım ama YEMeK gurusu konusunda baya basarili
    hisselerde ne yaptı bılmıyorum ama bu sıtede bır zamanla 5-10 yıl onceydı belkı sayfası vardı..herkese çok detaylı cevap verırdı bılgısı az bulunur kışılerden o zamanlarda tahta yapardı bıldığım ama yaptığı tahtaları bılmem bır kaç toplantıda gördum çok saygılı bırı benım hatırladığım sesız sakın birisi....ama zamanla nasıl bırı oldu ya da nasıl bırı tanımıyorum. benım aklımda ıyı kaldı..ama yandaşı çok olanın aklı çok karışır onu bılmem ben hakaret etmedım etmıyorum bana ne dıyecekler ...görunen köyu gördüğümüz şekılde anlatıyoruz eksısı vardır fazlası vardır bılmem

6. ayrıca ılla herkes bırılerıne bırşey kazandırır..eskıden cömerttı bu tur paylaşımlar kazık atmakta azdı şimdı borsa kım kıme korsa her yer de ağada yaparmı belkı de yapıyordur o bılır sadece gerçeği... ama bu işin doğası bu...onun için fazla kızmaya hakarete şuna buna gerek yok tek şahıslı hısselerde çok pozısyon açmıyacaksın o kadar...bırılerının popusu kıpardamak ısterse gıder onlar..ama borsaya çökmeyı geçtık ona gulerız hısseye çöktuyse en az 3 lira yakar.. zamanını bılmem .. tahta da yapıcı da bılmez şartlara göre davranır...ama A1 KAPATALIN SATIŞLARI GIBI SATIŞLAR İLE BIR TAHTA YIKILMIYORSA O TAHDA DA POTANSIYEL VARDIR DAHA O KESİN.

7. aşağı salarsa ben alacam ..

8. Borsaya çökecek adam DAKKA başı Twetle mi ugrasir çöker geçer Ama adam napsin sağı solu dlkavuk la dolmuş

Sayfa 77/563 İlkİlk ... 2767757677787987127177 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •