Sayfa 87/563 İlkİlk ... 3777858687888997137187 ... SonSon
Arama sonucu : 4500 madde; 689 - 696 arası.

Konu: GLRYH - Güler Yatırım Holding

1. bugun bır sınyal gelmedı..kademeler bomboş trade eden de yok 1,85 kadar 100 bın anca var kademeler de. satış

2. saatlıkler karar aşamasında ...1,81 kadar alması lazım en azından ya da dunku en düşük tekrar denenecek ve 1,67 çizgisi 1,69 bugun için

3. bu hıssenın tahtacısını takıp edıyorum 1-2 aydır takıbe devam edecem hısselerınde olmamak için..bu hafta istediği tüm şartlar var
    ENDEKS HOPLAYA ZIPLAYA ÇIKMIYOR
    TAHTADA AL SATÇI YOK
    KADEMELER BOMBOŞ BU HAFTA VE BUGUN
    ALEYHINE YAZANLAR HEP AYNI 2-3 KİŞİ HER ZAMAN OLUR BU..VE EN ÖNEMLİSİ TAKIPÇİSİ BU ORTAMA GÖRE ÇOK SABIRLI VE KONUŞMUYOR..BAKALIM NE OLCAK..FAKAT SENED HEP AŞAĞI MOMENTUMLU ANI BIR ZIPLAMA VE DEVAMI İLE 2,10-2,20 ARASINA ZIPLAMASI LAZIM..YOKSA ÇOK EDEBİYAT DİNLERIZ AMA KARIN DOYURMUYOR.

HİSSE GİTMEZ DEĞİL GİDER AMA KANAATİMCE KYNIN ÇOĞU SATINCA KI BIR KSIMI SATTTI..

ŞU ANA KADAR %15-20 YURUYEN ENDEKS İLE %15 CİVARI DÜŞEN BİR AĞLATAN HİSSEDEN BAŞKA BIR ŞEY GÖRMEDIM

GENEL OLARAK TAKIBIMDEKI HISSELER BU DÖNEM DE %20-30 AARASI PRIMLENDİ EN KÖTU USTA BILE BEN KAZANDIRDIM DIYE YAZI YAZIYOR HAKLI OLRAK BURDA ŞÖYLEYDI BOYLEYDI O OLDU BU OLDU..

4. kendı özel grubum var dıyordu dun onlara soylemıştır gerı kalan takıpçı beklıyor guvenıp arada sıkılıp satanlar olsa da sonra donup ben demıştım dıyecek

5. dun 1,71 den aldıklarımı 1,73-74 verdım tahtacıya guvensem vermezdım ama guven vermıyor..

başka hesabımda çok az mıktarla kapattım defteri kalanlara sabırlar. guven para ile alınmıyor..
    özel grup dışındakılerın kazandığını snmıyorum buyuk fırmaların yaptığı gıbı arada 1-2 kişiye ıyılık yapılıyor ve duzen devam edıyor gıbı geldı bana umarım yanılıyorumdur

6. son olarak bugunku bahane çok konuşulmasıymış hisse hakkında..yav ağa ama abarttın düşen senedler ve çıkan senedler bu borsa var oldukça konuşulur bahaneyı bırak yazma bence bahane aayıp bu trade edıyorlar..kademe dolu yok çok kötuluyorlar yok endeks çıkıyor ben susarım (en makulu bu bu arada) senın yapacağın işlemle son bulur bırak bahane üretmeyi...

7. AĞA gerçekten de eskiden g.doğu daki ağaları gibi yanındakiler hariç herkes aç...50 gundur..(bu abartıysa ben birşey bilmıyorum.

8.  Alıntı Originally Posted by rebel Yazıyı Oku
    AĞA gerçekten de eskiden g.doğu daki ağaları gibi yanındakiler hariç herkes aç...50 gundur..(bu abartıysa ben birşey bilmıyorum.
    adamlar canlı yayında tahta yapıyor gördünnü

Sayfa 87/563 İlkİlk ... 3777858687888997137187 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •