Sayfa 548/563 İlkİlk ... 48448498538546547548549550558 ... SonSon
Arama sonucu : 4500 madde; 4,377 - 4,384 arası.

Konu: GLRYH - Güler Yatırım Holding

Açılış
    3,37
    Yüksek
    3,48
    Düşük
    3,34
    Piyasa değ
    405,60 Mn
    F/K oranı
    1,98---------Ne güzel bir f/k'sın sen :-)
    Temettü
    -
    52h yüksek
    4,04
    52h düşük
    2,15

2. Global Yatırım Holdıngın iştiraki PEGYO Şirketının 29.07.2022 de Genel kurulu olmuş, Genel kurulda mevcut yönetim, hissedarların birlik olması nedeni ile yönetim hakkını kaybetmiş, yani inanabiliyormusunuz mevcut yönetım yonetım kuruluna kimi sunmuş ise red olmuş ve mevcut hissedarlar kendi önerdıklerı ısımlerı yonetıme seçmişler. Bu bile başlı başına olay ama asıl daha büyüğü şu, tabi yenı yonetım yanı kucuk hıssedarlardan oluşan yönetım eskı yönetımın önerdıgı bagımsız denetim şirketını red etmiş, peki kim eskı yonetımın onerdıgı denetım şirketı PKF ADAY BAĞIMSIZ DENETİM A.Ş., bunu yerıne kpmg bagımsız denetım sırketını onermısler ve kabul edılmış..pekı Global yatırımın vekılen toplantıya katılan avukat ne yapmış, çıldırmış ve bu durumu itiraz etmiş hemde 3. tane ek dılekçe ıle, bu ıtırazları; yok yenı yonetım kurulu secılemez yok, bır ay sonra vs.. adamlar delirmiş. yanı 150 mılyonluk degerleme yapılmamıs, bırde degerleme yapılsa öz kaynagı ne olur, boyle bır sırketın yonetımını kaybettıler. artık gerı almalarıda neredeyse ımkansız.. cok fazla toplayacakalr. olaganustu genel kurul ısteyecekler vs..INANABILIYORMUSUNU NELER OLMUS.. asıl bomba daha gelmedı.. şimdi eskı yönetım yanı borsa cambazı global holdıngın sahıpı kutmanın şirketı pegyoda artık global holdıng yonetımde söz sahıbı degıl.. pekı daha dur.. bu yönetım devredılınce global holdıngın avukatı ne demıs bılıyormusunuz İNANILMAZ.. genel kurul tutanagının tamamını okuyun ama ozellık ıle ek 3 dılekceyı ıtırazı okuyun. demıs kı . pegyonun denızlıde bulunan ve aktıfde yer alan asra userındekı avm nın degerlemesı yanlış yapmıs denetım sırketı demış.. bu denetım sırketını siz secmedınız mı bayım ??? bu kımın suçu ?? adamalrdakı piskınlıge bakın. yahu hıssedarın aklına gelmez mı ? sız baska nelerı saklıyorsunuz dıye..? bakalım denetım şirketı bu haytasını kabul mu edecek yoksa ıtıraz mı edecek ? bu ıtıraz ne olur daha ne kırlı camısrlar cıkar ortaya.. pekı bu PKF ADAY BAG. denetım baska kımın denetım sırketı ??? RTALB ve Gulerın. yanı bızım yatırımcı olarak sahıp oldugumuz şirketın bagımsız denetım şirketı..pekı bu tarz bır hesaplama ve degerleme hatası yapmış ve onları seçen yonetım tarafından, bu suçlamaya maruz kalmış bır denetım şirketı, acaba bızım denetım şirketlerımızde hata yapmışmıdır ? spk ve kgk bu duruma ne dıyecek ? yenı yonetım bakalım başka ne gıbı problemler bulacak, bunun sorumlulugunu eskı yonetım mı alacak yoksa eskı yonetım bagımzsısz denetım sırketıne mı atacak ?? hepsını görecegız. AMA UNUTMAYIN BU PEGYO OLAYII ıyı okuyun hem kuslu hemde sosyal medyada. çok ama cok canlar yakacak.. bu arada toplantı tutangını okuyun oldukca keyflı bır tutanak. ozelık ıle ek 3 tutanagın sonundakı ek 3 u okuyun.. işler kotu gıdınce herkesın bırbırını suclayacagının resmıdır bu ek 3-- 29.07.2022 tarıhlı kap pegyoda saat 21:07 de atılan bu kap bılgısının ıcındekı tutanak ekının 3 ekı ve tutanagın tamamını okuyun. ALLAH BIZI kotulerden korusun..

paranın köpeği olmuşsun ! zavallısın

söyle patronuna 1 lot bile satmadım, zamanı gelince hepsini bi tarafına sokacağım o hisseleri
    bunu da not et
     Alıntı Originally Posted by ŞAHONUN PUNGARI Yazıyı Oku
    Bir tane namussuz gelıyor. zır zırlıyor yv... sak. o geldıkten sonra hısse sureklı dusuyor. ş..rfssız.. y. vsak.. yazma lnn snn. g..ttt o..glanıı

4.  Alıntı Originally Posted by hayek Yazıyı Oku
    paranın köpeği olmuşsun ! zavallısın

söyle patronuna 1 lot bile satmadım, zamanı gelince hepsini bi tarafına sokacağım o hisseleri
    bunu da not et
    Lan... soytarı farkındamisin sen gelince hisse çöküyor.. patron yalaması, soytarı seni..

5. Issız kalmış buralar..

Biz sabırla beklemeye devam ediyoruz..

A1 Kapital 2. Çeyrek karı 173.840.864 TL..

Muazzam..

6. Borsada 2 fk altında işlem gören imtiyazı bulunmayan şakır şakır temettü verip bedelli de yapmayan şirket doluyken bu hırsızın hissesini kim alır?

7. Kimse almadığı için bu fiyat zaten. Bu açıklanan karlarda a1 i halka arz edeceği için yalandan sisirdigi karlar. Bu rakamlarla başka şirket olsa, açıklanan bu kar a 5 tavan yapar en azından. Ama herkes biliyor ki bu karlar sırf a1 halka arzı için sisirdigi karlar. Yani gerçek değil. Bakın izleyin bugün bu açıklanan kar rakamına rağmen eksi kapar bu hırsızlar.

8. Rta formuna inanılmaz kar yazan ****** güler formunda şişirme kar yazıyor olayın ne senin ****** bide millete sayıyor dövüyor arsızlıkla kaçırıyor ******
     Alıntı Originally Posted by ŞAHONUN PUNGARI Yazıyı Oku
    Kimse almadığı için bu fiyat zaten. Bu açıklanan karlarda a1 i halka arz edeceği için yalandan sisirdigi karlar. Bu rakamlarla başka şirket olsa, açıklanan bu kar a 5 tavan yapar en azından. Ama herkes biliyor ki bu karlar sırf a1 halka arzı için sisirdigi karlar. Yani gerçek değil. Bakın izleyin bugün bu açıklanan kar rakamına rağmen eksi kapar bu hırsızlar.

Sayfa 548/563 İlkİlk ... 48448498538546547548549550558 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •