Sayfa 177/563 İlkİlk ... 77127167175176177178179187227277 ... SonSon
Arama sonucu : 4500 madde; 1,409 - 1,416 arası.

Konu: GLRYH - Güler Yatırım Holding

1. Bu arada hissedeki teknik kurtarıcımiz dipteki dörtgen formasyonunun dibine çekildi..
    Düz fiyat ve psikolojik desteğimiz 10..
    Olmadı 9.80..
    Buralara gelmeden güçleneceğini tahmin ediyorum..
    NEDEEEN DÜŞSÜN Kİ..
    SEBEP DÜŞÜNÜYORUM..
    Anladık piyasa pandeminin bitmesini fiyatlıyor..
    Ee bizde 5.5 F/K fiyatlamasıyla bunu sattık zaten..
    Bundan aşağısıda abartı olur..
    Ben hala BARDAĞIN DOLU TARAFINA OYNUYORUM..
    Asla ytd..

SM-A515F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

bizde bu fiyatlardan degil 15'lerden bile satilik hisse yok.

boyle takildigi surece hergun aliciyim ama 10 lira altinda yogun aliciyim.

keyfi bilir.

bende zaman bol

yatırım tavsiyesi değildir

3. Dostlar Abarti düsusler olmadikca #glryh yasak listesine ekledim..Sakin ha sakin ful girmeyin bu hisseye %20 maksimum...inatlasmayin..piyasadan büyük deilsiniz..Hersey karlilik deil..(kar geldi sonucu gördunüz)Hisseye asik olmayin..Hele hele o hisse alt pazarda ömür boyu bürut takasta islem göreecek imtiyazli payla yonetilecek ve patronu guven vermiyor ise Asla...Halka arz vs dogmamis cocuktan verim beklemek kararsiz piyasada mantiksiz olabilir...Twiterden birkac arkadasi buraya yönlendirmistim..Bilancodan dolayi ucuz oldugu kanaatine kapılıp malesef pozitif yorumlar yazdim..Benden etkilenmis iseler özür dilerim..Araci kurumlar arasında onümüzdeki donemlerde ciddi rekabet ve sonucunda karlılıklarinin dusecegini öngoruyorum 2 ci ceyrek ile birlikte....(ben 100binde 6 oranla islem yaparken ..(ortalama 60 milyon hacim iki kurumdan...)Isık menkul 0 komisyon kampanyası baslatti..burdan yola cikarak rekabetin boyutunu gorebilirsiniz..ha derseniz kredi kullanimindan gelirler vs...ordada ciddi rekabet basliyor cok iyi teklifler geliyor..Piyasadan ve tecrübelerimden yola cikarak edindigim kanaatimdir..unutmayın borsada fırsat bitmez...Düsüncelerimde yanılmak dilegiyle.....Y T.D.

SM-A505F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. Merhaba, kredi oranları nedir teklif edilen? Yada kullandığınız
     Alıntı Originally Posted by Arkeo_Antik Yazıyı Oku
    Dostlar Abarti düsusler olmadikca #glryh yasak listesine ekledim..Sakin ha sakin ful girmeyin bu hisseye %20 maksimum...inatlasmayin..piyasadan büyük deilsiniz..Hersey karlilik deil..(kar geldi sonucu gördunüz)Hisseye asik olmayin..Hele hele o hisse alt pazarda ömür boyu bürut takasta islem göreecek imtiyazli payla yonetilecek ve patronu guven vermiyor ise Asla...Halka arz vs dogmamis cocuktan verim beklemek kararsiz piyasada mantiksiz olabilir...Twiterden birkac arkadasi buraya yönlendirmistim..Bilancodan dolayi ucuz oldugu kanaatine kapılıp malesef pozitif yorumlar yazdim..Benden etkilenmis iseler özür dilerim..Araci kurumlar arasında onümüzdeki donemlerde ciddi rekabet ve sonucunda karlılıklarinin dusecegini öngoruyorum 2 ci ceyrek ile birlikte....(ben 100binde 6 oranla islem yaparken ..(ortalama 60 milyon hacim iki kurumdan...)Isık menkul 0 komisyon kampanyası baslatti..burdan yola cikarak rekabetin boyutunu gorebilirsiniz..ha derseniz kredi kullanimindan gelirler vs...ordada ciddi rekabet basliyor cok iyi teklifler geliyor..Piyasadan ve tecrübelerimden yola cikarak edindigim kanaatimdir..unutmayın borsada fırsat bitmez...Düsüncelerimde yanılmak dilegiyle.....Y T.D.

SM-A505F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    SM-N960F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

bu durumda

işmen
    gedik
    info
    global
    osmen

hisseleri çöp olmustur diyebiliriz ????? hepsi 2020 karlari ile ortalama 15 fk ile islem goruyorlar.

nasil olacak ? ışık menkul hepsini bitirecek mi
    Son düzenleme : hayek; 15-03-2021 saat: 21:48.

muhtemelen yarin gulerde 10 lira altlarini gorecegiz ! rta da 21.50 seviyelerine dogru suzulur.

sabahtan 10 lira altina dogru yine alislarimizi sirali olarak girelim. vermek isteyenler olursa almis oluruz.

kabataslak piyasa degeri 300 gibi olur. Bu ceyrek 15 kar gelse "4 ceyrek kar toplami" 67 milyon gibi olur. bu da f/k'yi 4.5 yapar.

su akar yolunu bulur.

zaten bircok arkadas umudunu kesip ayrildilar sanirim

yatırım tavsiyesi değildir

7.  Alıntı Originally Posted by hayek Yazıyı Oku
    bu durumda

işmen
    gedik
    info
    global
    osmen

hisseleri çöp olmustur diyebiliriz ????? hepsi 2020 karlari ile ortalama 15 fk ile islem goruyorlar.

nasil olacak ? ışık menkul hepsini bitirecek mi
    Işık başka şansı yok nasıl müşteri kazanacak adamlar büyüyene kadar 0 komisyon promosyon yapıyor normal bide işin damping bölümü var rekabet kurumuna Bu durum şikayet edilirse ışık men ışığını söndürürler bildiğin damping yapıyorlar piyasayı bozuyor

Sayfa 177/563 İlkİlk ... 77127167175176177178179187227277 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •