Sayfa 188/563 İlkİlk ... 88138178186187188189190198238288 ... SonSon
Arama sonucu : 4500 madde; 1,497 - 1,504 arası.

Konu: GLRYH - Güler Yatırım Holding

1. Kimseler kalmadı mı yahu.

biz burdayiz ? her daim

ama konusulacak herseyi konustuk.

bu fiyatlar ve piyasa degeri ile yazmaya bile gerek yok.

bizim hayaller paris gercekler bağcilar !!!

gerceklerin paris olmasini bekliyoruz

3.  Alıntı Originally Posted by kalimuran Yazıyı Oku
    Kimseler kalmadı mı yahu.
    2 gün önce 8.50-80 arası giriş yapmıştım bugün sürpriz yükselişe dayanamayıp 9.80 den çıktım.
    Hareketi RTA başlattığı için çıktım.glr başlatmış olsaydı beklerdim acaba sürpriz mi geliyor diye.

4. Bedelliye katılım tarihi belli oldu mu arkadaşlar. Bu ara biraz uzak kaldım forumdan

Benim aklım bana bile yetmiyor...

5.  Alıntı Originally Posted by alfred23230 Yazıyı Oku
    Bedelliye katılım tarihi belli oldu mu arkadaşlar. Bu ara biraz uzak kaldım forumdan

Benim aklım bana bile yetmiyor...
    Hayır. Herkes onu bekliyor.
    Tüm yazdıklarım şahsi fikrimdir. Yatırım tavsiyesi kapsamında değerlendirilmemelidir.

6. İçimden bir ses bu tahsisli masalının RtA'de mal toplamak için uydurulduğunu söylüyor ama dur bakalım. Bir sermaye artırımı bu kadar çetrefilli , belirsiz olsun; bu kadar uzasın hiç rastlanmadık bir durum.

7. RTA ile mantıksız bir oranda ayrıştı; ama RTA'nın trendi devam ederse, ister istemez ayak uydurur.

Tabii, RTA'nın trendi devam ederse...

Onun son iki günkü hareketi de pek mantıklı görünmüyor. İçeriden alınan bilmediğimiz bir gelişme varsa farklı tabii...
    Tüm yazdıklarım şahsi fikrimdir. Yatırım tavsiyesi kapsamında değerlendirilmemelidir.

8. Şayet amaç RTA'nın tahsislisine en uygun fiyatlarla katılmak olsaydı, dün açıklansaydı en iyisi olacaktı herhalde. Son iki günü Pazartesi ve Salı dipleri ortalardı. Ama efendilerin hiç acelesi yok....

Sayfa 188/563 İlkİlk ... 88138178186187188189190198238288 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •