Sayfa 73/563 İlkİlk ... 2363717273747583123173 ... SonSon
Arama sonucu : 4500 madde; 577 - 584 arası.

Konu: GLRYH - Güler Yatırım Holding

1.  Alıntı Originally Posted by kasap Yazıyı Oku
    Biraz okudum twetlerini de CAKACAK KY arıyor gibi Mazeret hazırlıyor havası var
    Panda nin bı degisigi
    Aman dikkat li ol küçük yatırımcı çakar da gotururdee bilmiyom ama hiç güven vermiyo 3-4 kademe çıkınca poh poh 10 kademe geri gelince sus pus müridler devreye giriyor aman dikkat....

2. 1 ay sonra bu tahtayı kaldırırlar ) demiştik derler

3. Yine yalanda çakmaklık bu hareket yapabilir bu saatlerde

4. açıkcı geldi 1,90 lardan yaptı açığı cumada kapandı 1,80 den..tahtayı kım yapıyorsa uyudu bu arada neden se...

5. Tahtayı yapan son bir aydır yaptığı alımlarla şirket ortağı olmuş demekki bir planı var. Yada açıkcıların ayağı alışsın,hemen ürküp kaçmasınlar diye dokunmamışdır kimbilir?
    Borsada aldığın hissenin değil patronunun TEKNİĞİNE,TEMELİNE iyi bakın. Yazdığım herşey varsayımdır yatırım tavsiyesi değildir.

6. tahta 1 aydır aynı bantta eğer toplama varsa ki A1 SATIŞLARI tahtayı yıkmamış..gedik-ziraat iş-vakıf finans topluyor görunuyor ama bugun kü bilanco berbat...parasal sıkıntı var gibi şişirme hareket var sadece..ya da rahatsızlık veren alımlar....bu tarz tahtalarda bırılerının keyfını beklemek var fazlası şans....ben de az mıktar var tek nal toplayan senedım bu...

Bugün hisse kapanisla birlikte 1.83 ten teknik olarak sistem al sinyali verdi izleyelim bakalım
    Ytd

8. O AGA dedikleri varya öyle bı mal kitledi ki ky ya mustehak

Sayfa 73/563 İlkİlk ... 2363717273747583123173 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •