Sayfa 380/563 İlkİlk ... 280330370378379380381382390430480 ... SonSon
Arama sonucu : 4500 madde; 3,033 - 3,040 arası.

Konu: GLRYH - Güler Yatırım Holding

1. Sn hayek
    Burası bilgi öngörü paylaşım yeri kimsenin tartışma yeri değil kimseyi kaale alıp cvp vermek zorunda değilsiniz.
    Kimsede burda yazılan çizilene göre al sat tut yapmasın yapmaz da zaten herkeste beyin var mutlaka...
    Önceki sorunun cevabına istinaden rtalb son kapta ulaşılacak sermaye 88.900 ve artış oranı %116 diyor bu açılma spk bülteniyle çelişmiyor mu sanki bir terslik var ne dersiniz? Neden açık ve sarih yazmazlar yoksa yanlış mı anlıyorum..
    Cevabınz içim peşinen teşekkür derim
    Bilgiye ulaş aklını kullan tavsiyelere uyma

2. Sayın hayek
    Burada tartışacağız yazisacagiz karşıt görüşlerimiz olacak.bu şirket ne sizin ne benim.
    Sizin olumlu yazilariniz kadar benim yada başkasının dönem dönem olumsuz yazisida olabilir.
    Benim sizin araştırmacı ve paylaşımcı kişiliğinizden hiç şüphem yok.
    Doğruyu kimse bilemiyor.bilse burda işi ne.surekli kim kazanabiliyor.
    Sizin seveniniz de çok eğer kızgınlığıniz banaysa özür de dilerim.
    Burada tartışmadan kavga etmeden karşıt gorusleri carpistirmadan para kazanamayiz.
    Buyrun gelin .
    Zaten şuanda aynı gemideyiz.
    Ben anapazar beklentisiyle siz farkli beklentilerle

sn. bensattimgitti

benim sizinle problemim yok, biz zaman zaman (uzun zamandir) karsilikli fikir problemlerine dusuyoruz ama tartismamizin bir duzeyi var

keza hissedarxd ile de ayni duzeyde bir durumumuz var.

fikir ayriliklari insana yeni ufuklar acar.

ama bazi arkadaslar gerek rtalb gerek burada investing formati ile yazmaya basladi. isin rengi degisti benim icin.

bu yaziyi size cevap icin yazdim, uzunca sure ne guler ne de rtalb tarafinda bilgi ve analiz icerikli yazi yazmayacagim. (bir pazarlamaci olmadigjmiz kalmisti onu da olduk bu forumda???) birazda diger yatirimcilar bilgi aktarsin biz izleyelim.

benim buradaki pozisyonumun miktari belli ve uzunca sure burda pozisyonumu koruyacagim.satarsam da her forumda oldugu gibi burada da bilgi veririm.

biraz izleyeci olalim, faydali yazilardan biz katki saglayalim insallah.

burdan son olarak philip capital'den islem yapan kardese selamlarimi iletiyorum anlamistir o

bol kazanclar dilerim herkese
     Alıntı Originally Posted by bensattımgitti Yazıyı Oku
    Sayın hayek
    Burada tartışacağız yazisacagiz karşıt görüşlerimiz olacak.bu şirket ne sizin ne benim.
    Sizin olumlu yazilariniz kadar benim yada başkasının dönem dönem olumsuz yazisida olabilir.
    Benim sizin araştırmacı ve paylaşımcı kişiliğinizden hiç şüphem yok.
    Doğruyu kimse bilemiyor.bilse burda işi ne.surekli kim kazanabiliyor.
    Sizin seveniniz de çok eğer kızgınlığıniz banaysa özür de dilerim.
    Burada tartışmadan kavga etmeden karşıt gorusleri carpistirmadan para kazanamayiz.
    Buyrun gelin .
    Zaten şuanda aynı gemideyiz.
    Ben anapazar beklentisiyle siz farkli beklentilerle

4.  Alıntı Originally Posted by hayek Yazıyı Oku
    sn. bensattimgitti

benim sizinle problemim yok, biz zaman zaman (uzun zamandir) karsilikli fikir problemlerine dusuyoruz ama tartismamizin bir duzeyi var

keza hissedarxd ile de ayni duzeyde bir durumumuz var.

fikir ayriliklari insana yeni ufuklar acar.

ama bazi arkadaslar gerek rtalb gerek burada investing formati ile yazmaya basladi. isin rengi degisti benim icin.

bu yaziyi size cevap icin yazdim, uzunca sure ne guler ne de rtalb tarafinda bilgi ve analiz icerikli yazi yazmayacagim. (bir pazarlamaci olmadigjmiz kalmisti onu da olduk bu forumda???) birazda diger yatirimcilar bilgi aktarsin biz izleyelim.

benim buradaki pozisyonumun miktari belli ve uzunca sure burda pozisyonumu koruyacagim.satarsam da her forumda oldugu gibi burada da bilgi veririm.

biraz izleyeci olalim, faydali yazilardan biz katki saglayalim insallah.

burdan son olarak philip capital'den islem yapan kardese selamlarimi iletiyorum anlamistir o

bol kazanclar dilerim herkese
    sn.hayek,yazılarınız,yorumlarınız,analizleriniz biz KY için gerçekten çok katkı yapmaktaydı.Yazılarınıza ara verme kararınız birilerini sevindirebilir ama burada Sizi takip edenler için kayıp olacaktır.Kararınızı,Sizi takip edenler için lütfen tekrar değerlendirin.

5. sayın hayek hocama çok büyük haksızlık olmuş. kendi adıma söylüyorum bir çok tahtada faydalı yorumlarını okuyarak yararlandım. çok önce yazdıgım gibi hayek hocam yatırımcı . ben ve birçogumuz gibi günlük trade yapmıyor . şirketin durumu konusunda çok bilgi sahibi . çogu hissede stop olmadan sayesinde karla çıktım .saygılarımla hocam.

6. Bu arada kagıt indikatörlerde çok fazla şıkışmış aşagı yönlü sert bir patlama bekliyorum . neden bu kagıt bukadar sıkıştırıldı . neden düşürmek istiyorlar . daha ne kadar düşük olsun . ytd

Philipcim 1.2 milyonun 777 k sını sattı öğlene kadar sonra birden durdu. Alanlar dağınık, philipten iyidir bu durum.bilmiyorum kendide almış olabilir adam gömlekci.
    Gömlekci deyince aklıma tudors gömlek geliyor her nedense.

8. İhaleye girip girmediğini nasıl anlayacağız acaba.
    https://www.dmo.gov.tr/Ihale/Detay/13142
    İhale 07 Eylül - 22 Eylül arasındaymış.

Farklı kalemlerde Geçmiş ihaleleri inceledim, bir kısmımda zeyilname yayınlanmış, bir kısmı iptal edilmiş. Alınan ihale sonucu ise ortalama 20 günde yayınlanmış. Yaklaşık 3 ay sonra açıklanan bile var. İhale haberi ile beklentiye girmek doğmadık çocuğa don biçmek gibi . Girdiği meçhul, alabileceği konusunda bir fikrim yok, ihalenin iptal olup-olmayacağı meçhul, zeyilname yayınlanırmı o meçhul.
    Şirket açıklama yaparmı oda meçhul. Şunu anlıyorum ya kendimizce inandığımız gerekçelerle bekleyeceğiz, ya da satacağız.

Sayfa 380/563 İlkİlk ... 280330370378379380381382390430480 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •