Sayfa 95/563 İlkİlk ... 45859394959697105145195 ... SonSon
Arama sonucu : 4500 madde; 753 - 760 arası.

Konu: GLRYH - Güler Yatırım Holding

1. GLRYH - Güler Yatırım Holding

Alıntı Originally Posted by cesursovalye Yazıyı Oku
    Bu ne anlama geliyor..

Asla Yatırım Tavsiyesi Değildir.
    Bir ara ilgilenmiştim ve O gün muhabbeti geçtiği için kap haberini paylaşmıştım. Bu alımlarla ilgili daha sonra güncel kap bildirimleri de yapıldı. Ne anlama geldiği konusunda kendi düşüncem, patron 2 küsür civarı sattığı hisseleri uygun fiyattan topluyor..

2. 19 Mart kap bildirimi..

3. Telefondan resim anca bu kadar oluyor, detaylar için KAP açıklamalara bakın lütfen..

4.  Alıntı Originally Posted by troas Yazıyı Oku
    Telefondan resim anca bu kadar oluyor, detaylar için KAP açıklamalara bakın lütfen..
    Teşekkürler..

5. 2017 de T.C. Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı tarafından Ar-Ge Merkezi belgesi verilen RTA Laboratuvarları 2018 yılında Güler Yatırım A.Ş. tarafından satın alınmıştır. RTA Laboratuvarları Güler Yatırım A.Ş. bünyesi altında ARGE ve Üretim faaliyetlerini devam ettirmektedir...

Toplama sebebi ...
    “Benim kudretimin ulaştığı yere onların hayalleri bile ulaşamaz!”
    Fatih Sultan Mehmet

6. Güler yatırım holdınk a1 capıtal rtalb ve bu ortamda türliye devler ligine aday oldu gyhol gedik misali yıllar önce 2.70 olan gyhol 30 ları gördü ve bu olumlu rüzgarla 1 yıl demez 10 katlar ıcg finansıda halka arz edip girişim sermayesi yaparsa ki yatırımda tesvikte alır murat güler yılların yatırımcısı ve inanıyorum ki bu olaya kendisi bile ansızın yakalandı virüs tanı kiti olayına degilseki 2 hisseyide önceden toplardı ama böylesi daha hayırlı oldu pastadan ky pay cıktı ama gecenki 2.76 ve son 4 lerde tavan bozmasında iyi mal topladı bence global eküri ve a1 kapıtala mal topluyor olabilir murat bey a1 capital ailesi olarak hiç bir yatırımın cesaret edemediği eczacı ilac pörtföyüne almasıyla global ile ortak iş yaptıgını acıkca olmasada ortaya koydu eczacı bası gibi bı ilac gurubunda potansiyeli 4 tabandan sonra farketti ve port föyde artık ne kadar götürür bilinmez ve son dönem girdiği bütün yatırımlardan alnının akıyla cıkıyor murat beye ve hissedarlara bol kazaclı günler dilerim hisseye sahip cıkhissene sahip cık sen varsan bir fazlayız unutma

7. Böyle guzel hissenin sayfası boş gibi..Gerçekten güzel devam ediyor..Sonuda iyi olur..

8. Açıga satış yasagı gelmiş açıga satan varmıydıki geri alım yapıyorlardı zaten
    Yazdıklarım beni bağladığı gibi al sat tut tavsiyesi de değildir

Sayfa 95/563 İlkİlk ... 45859394959697105145195 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •