Sayfa 454/563 İlkİlk ... 354404444452453454455456464504554 ... SonSon
Arama sonucu : 4500 madde; 3,625 - 3,632 arası.

Konu: GLRYH - Güler Yatırım Holding

Alıntı Originally Posted by Hissedarxd Yazıyı Oku
    Geçenlerde Siemens'e bir mail atma konusu gündeme getirmiştiniz sayın hayek. Vaktiniz oldu mu bununla uğraşmaya, durum nedir desem ?
    gönderdim cevap bekliyorum sn. hissedarxd. [email protected] bir cevap verirler diye düşünmekteyim.
    Son düzenleme : hayek; 19-11-2021 saat: 14:32.

2.  Alıntı Originally Posted by hayek Yazıyı Oku
    ona ozel hazirladigim (ki bunu ozel hazirlamistim) paketi takdim ettim bugun
    Korkuyor tekrar aynı yere getirmeye. Sana dedim alıştıra alıştıra, dinlemedin.

misliyle karşılık verdik

şartlar yeni eşitlendi

Alıntı Originally Posted by Hissedarxd Yazıyı Oku
    Korkuyor tekrar aynı yere getirmeye. Sana dedim alıştıra alıştıra, dinlemedin.

4. Ne konuşuyonuz siz fısıl fısıl, hele bizede deyın.. cahil kaldık, neye karşılık verdınız kım neden korkuyor..

5. RTALB tarafındaki oyun bitmek üzere. Sonra yolumuz açık inşallah. A.K. oğlu madem buralardan verecektin var mı alıcı deseydin biz alırdık o malı. Boşuna eziyet çektirdin herkese.

6.  Alıntı Originally Posted by Hissedarxd Yazıyı Oku
    RTALB tarafındaki oyun bitmek üzere. Sonra yolumuz açık inşallah. A.K. oğlu madem buralardan verecektin var mı alıcı deseydin biz alırdık o malı. Boşuna eziyet çektirdin herkese.
    benide aydınlatın. bende bende.. ne oyunu ne bıtıyor abı. ne zaman çıkacak ?

7. Kaç gündür yazıyorum, tam tahmin ettiğim gibi oldu. Tamamen yurt dışı artık. Valla çok manyak bir bilanço gelebilir. YTD.

8. Aynen, herkes merak içinde..
     Alıntı Originally Posted by ŞAHONUN PUNGARI Yazıyı Oku
    Ne konuşuyonuz siz fısıl fısıl, hele bizede deyın.. cahil kaldık, neye karşılık verdınız kım neden korkuyor..
    Yatırım Tavsiyesi Değildir

Sayfa 454/563 İlkİlk ... 354404444452453454455456464504554 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •