Special Days Image
Sayfa 338/563 İlkİlk ... 238288328336337338339340348388438 ... SonSon
Arama sonucu : 4500 madde; 2,697 - 2,704 arası.

Konu: GLRYH - Güler Yatırım Holding

1. Malatyadaki fabrikadan gelişme varmi arkadaslar.Insaatina falan başlandimi.Teşekkurler..

Asla Yatırım Tavsiyesi Değildir.

A1 girisim sermayesi bakalim hangi (yazilim, lojistik, biyoteknoloji ya da gida) sirketlerine yatirim yapacak ?

Prof. Dr. Mehmet Ceyhan, "Toplam vaka ve ölüm sayısı artık günlük verilmediği için aktif vaka sayısını hesaplayamıyoruz. Ancak sanıyorum yeniden 100 bini geçti"dedi. Prof. Ceyhan, corona virüsü salgını tedbirleri kapsamında yeni önerilerde bulundu.https://www.sozcu.com.tr/2021/saglik...gecti-6553725/

2021 yılının son 4-5 ayı da belli ki hareketli gececek.

bu hafta persembe su tahsisli isi bitse de take off ile yolumuza baksak !

"bir yatırım tavsiyesi değildir"

29 Temmuz 2020 :
    Test Sayisi : 45.700
    Vaka Sayisi : 942

25 Temmuz 2021 :
    Test Sayisi : 223.800
    Vaka Sayisi : 14.230

bu sene 6 aylik rtalb bilancosu da muazzam gelecege benzer.

Su tahsisli biter, anatolia halka arzi basarili olursa rtalb/güler tarafinda guzel seanslar yasayacagimiz konusunda en kucuk tereddutum kalmadi.

"bir yatırım tavsiyesi değildir"

6. Nedense bende ilk defa bu kadar coşkuluyum..
    Muazzam gizli kalmış potansiyelin sanki yeniden keşfedilecek gibi algı oluşup hisselere saldırılacağını düşünüyorum..
    Yukarıdaki grafik her şeyi anlatıyor..
    Tepelerine çook uzakta olan diplerden ufakta olsa tepkisini veren sessizce beklemiş bir hisse..
    Borsa İstanbul son çeyrekte hacim rekoru yaparken A1 capital..
    Covid testi hep canlı kalırken RTA..
    Bu iştirakler para basmaya devam ettikçe bu hisse buralarda kalmaz..
    Güçlü bilançolar devam ederken hisse yerlerde..
    Son 2 günde güzel iştahlı alımları gördük..devamı gelecektir..
    BORSADA TAM BİR FIRSAT HİSSESİ..
    Ben haftalık grafiklerde uzun çubuklar bekliyorum..
    Artık sıra GÜLER de..
    Asla ytd..
    Not..Grafik alıntidir..

SM-A515F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. Sn. Fibonacci son iki gün iştahlı alım demişsiniz, takasları ve derinliği bir süredir takip etmiyorum ama son gün hacimi bir buçuk milyon bile değil. Nasıl bir alım dikkatinizi çekti yardımcı olursanız sevinirim. Selamlar

8.  Alıntı Originally Posted by Finaktif Yazıyı Oku
    Sn. Fibonacci son iki gün iştahlı alım demişsiniz, takasları ve derinliği bir süredir takip etmiyorum ama son gün hacimi bir buçuk milyon bile değil. Nasıl bir alım dikkatinizi çekti yardımcı olursanız sevinirim. Selamlar

Sayın Finaktif..
    Yukarıdaki pasta Pazartesi yarım günün..
    Tatil öncesi yarım günde hep dağınık lotlar sattı.Tahtayı izledim alınan lokmalar büyüktü..
    Zaten takasları takip edenler bariz büyük lotların hisseye üşüştüklerini göreceklerdir..
    Bu arada pazartesi daha yüksekten kapatacaktı.2,44 ve 2.45 te çok güzel alımlar oldu.Ancak seans pat diye kapandı.Karanlık oda kapanış seansıda olmadı.Bu yüzden bugün iştahlı olacaktır..
    Kaldı ki 8 liralardan gelen bir hissede 2.50 leri bile gözler olduk.TEPELER ÇOK UZAKTA KALDI.BU MAKASI BİRAN ÖNCE KAPATMALI..
    Asla ytd..

SM-A515F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 338/563 İlkİlk ... 238288328336337338339340348388438 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •