Sayfa 387/563 İlkİlk ... 287337377385386387388389397437487 ... SonSon
Arama sonucu : 4500 madde; 3,089 - 3,096 arası.

Konu: GLRYH - Güler Yatırım Holding

ilgili sahsa cevabimdir. yorumsuz. son guler yatirim kar tahminim !!!
    Son düzenleme : hayek; 25-09-2021 saat: 20:31.

2.  Alıntı Originally Posted by hayek Yazıyı Oku
    ilgili sahsa cevabimdir. yorumsuz. son guler yatirim kar tahminim !!!
    Neyse uzatmayalım artık, sen 2021/02 dönem malı tablolar açıklanmadan önce bu dönem karlılıklar düşük gelecek çunku 2. dönemde fazla halka arz yapmadık, işlem hacımlerıde düşükdü demiştin, sonra vergı beyanları acıklandıkatan sonra orantısal dagılım yapıp rakam soyledın kı bu rakamları bıraz kafası çalısan, konsalıdasyon yapan herkes zaten bulur. uzun uzadıya yazmayacagım ama sen 2. donem karlılıkların dusuk gelecegını söylemıstın. her neyse uzatmayalım. yenı hıkayen nedır ondan bahset, yenı algın ne olacak ? yenı başlıgınız sızlere tevdı edıldı mı ? nerden gaz vereceksınız ? Bu arada unutmaa sen yazdıgından berı bu hısse herşeye ragmen düştü ! Gözlerınden öperim.

3. Bir sürü birşey söyledin , ama içerik olarak hiçbirsey söylemedın. halada ortaya cümleler koyup günün sonunda kıvıracak zemın hazırlıyorsun kendıne, bugun yazdıklarını 6 ay sonra oku, ben çıkacakda dedım dersın, çıkmayacakda.. senın netlıgın ve bılgın yok dostum. ellı kere bu hafta tahsıslı onayı dıye yazdın cıkmadı, ben bır kez yazdım bu hafta onay gelecek cıktı, bır kez yazdım bugun fıat gelecek cıktı.. sen hep yuvarlak cumleler,. varsa netlıgın yaz. yoksa susu ve otur..

4.  Alıntı Originally Posted by Arif Turgay Yazıyı Oku
    Once Gunaydin...Tum formlarda butür yorumlamalar olur.Kimi bilgisine gore kimi pozisyonuna göre yorum yapiyor.Hepsine saygi duyalim.Neticede o hisseyi alan kisi karar verecek.Dolayisiyle sahsen ben bircok forumu okuyor yaziyorum.yorumlardan biseyler ogreniyorum.Simdi bu sayfaya ozel bir soru.Rta/Glryh operasyonu hangi sirkete yariyor.?

CPH1931 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Kimin borcu cash para ile silindi ise ona yarar en çok..

Diğer yandan, yılsonu beklentisi hisse başı 4=5 TL olan rtabl hissesinde payını artırdı Glryh. Misal ;

Tahsisliden gelen1.8milyon lot x 4.5 TL= glryh nin cebine girer 8.1 milyon lira kar
    yazdığım öngörüler sadece fikir alışverişi amaçlıdır. yatırım maksadı ile kullanmayınız...

5. Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu tarafından (BDDK), 300 milyon lira kuruluş sermayeli "Inveo Yatırım Bankası AŞ" unvanlı bir yatırım bankası kurulmasına izin verilmesine karar verildi.

Kurul kararı, Resmi Gazete'nin bugünkü sayısında yayımlandı.

Buna göre, Inveo Yatırım Holding AŞ, Gedik Yatırım Menkul Değerler AŞ, Inveo Portföy Yönetimi AŞ, Erhan Topaç ve Onur Topaç tarafından 300 milyon lira kuruluş sermayeli "Inveo Yatırım Bankası AŞ" unvanlı bir yatırım bankası kurulmasına izin verildi.

darısı gülere

Alıntı Originally Posted by mamadov Yazıyı Oku
    Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu tarafından (BDDK), 300 milyon lira kuruluş sermayeli "Inveo Yatırım Bankası AŞ" unvanlı bir yatırım bankası kurulmasına izin verilmesine karar verildi.

Kurul kararı, Resmi Gazete'nin bugünkü sayısında yayımlandı.

Buna göre, Inveo Yatırım Holding AŞ, Gedik Yatırım Menkul Değerler AŞ, Inveo Portföy Yönetimi AŞ, Erhan Topaç ve Onur Topaç tarafından 300 milyon lira kuruluş sermayeli "Inveo Yatırım Bankası AŞ" unvanlı bir yatırım bankası kurulmasına izin verildi.

darısı gülere
    A1 capitalde sermaye artırırsa şaşırmam. Bu yüzden mi güler tepki vermiyor acaba?

Alıntı Originally Posted by külyutar Yazıyı Oku
    Kimin borcu cash para ile silindi ise ona yarar en çok..

Diğer yandan, yılsonu beklentisi hisse başı 4=5 TL olan rtabl hissesinde payını artırdı Glryh. Misal ;

Tahsisliden gelen1.8milyon lot x 4.5 TL= glryh nin cebine girer 8.1 milyon lira kar
    Rtlab tahsislisi bile 10 fk dan 75 kuruş eder bırakır gülere..

A1 cap geçmiş yıl karları 79 milyon. İyi bi rakam

Sayfa 387/563 İlkİlk ... 287337377385386387388389397437487 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •