Sayfa 340/563 İlkİlk ... 240290330338339340341342350390440 ... SonSon
Arama sonucu : 4500 madde; 2,713 - 2,720 arası.

Konu: GLRYH - Güler Yatırım Holding

1.  Alıntı Originally Posted by FİBONACCİ Yazıyı Oku
    Sayın asa öngörün inşaallah tutmaz..
    Sizin beklediğiniz fiyatlamalarda çok kişi kafa kol kesip borsayı bırakacaktır..
    Zaten çoğunun maliyet 3 ün üstünde ve aylardır hisseye saplanıp kaldılar..

SM-A515F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    sayın fibonacci bu çok kısa süreli bir düşüş olacagını düşünüyorum uzun vadede ne dedigim fiyatlarda nede bu fiyatlarda tutamazlar balinalar çok mal toplar ve karı görmeden satmazlar . uzunvadeci olmak iyi bence .tahtaci malı toplar grafikcisinede çizdirir.yatırım tavsiyesi degildir.

2. Ziraat 340 bin lot almış bu gün
    Yazdığım yazılardaki içeriklerin tamamı kişisel düşüncemden ibarettir, Yatırım tavsiyesi değildir,

3. mesela dohol çok saglam olgunlaşmış bu hafta yüzde 15 20 yapar tahminim .bugün ve yarın alım için son günler çarşamba çok büyük ihtimal tavan yapabilir. bizim kagıtta bu şekilde olması gerek ytd.

4. İşte tamda bunu anlatmaya çalıştım..
    Alım iştahı derken..
    Sıra bizde derken..
    Arka arkaya yeşil mumlar derken..
    Bu sefer dipten kalkacak inşaallah..
    Pandemi hortlayacaksa piyasa önceden bunu satın alır..ve alıyorda..
    RTlab da tam 5 kere tavan bozdu..çok sağlam süpürdüler.5 tavan bozumunda her panikleyeni topladılar.Sonunda çok yüksek lotla tavana kitledi..
    Pandeminin biteceği yok..o halde bu şirket devamlı para basacak demektir.Bu yüzden BENCE YABANCI DAHİL hisseye girmeye başladılar..
    Bu durum Güleri doğrudan etkiliyor..ancak bürüt cezası biraz ağır hareket ettiriyor...
    Ben bu hareketlerin gün icinde kar realizasyonları yapılarak sonbahara kadar devam edeceğini düşünüyorum..
    8 nereee 2.61 neree..
    Asla ytd..

şu tahsisli meselesi olmasa zaten ruzgari arkamiza almistik

su prangadan bir sekilde kurtuldugumuzda zaten onumuz tamamen acik

a1 capitalin bilancosu da 4-5 gun icinde gelecek.

"bir yatırım tavsiyesi değildir"

6. Evet gün içi kar realizasyonu yaparak..
    Kısacıları ve buradan döner diyenleri dökerek..
    Usul usul gidecek inşaallah..
    Tepesi çok uzakta kaldı..makas çok açık..
    Dibini aylarca sürünerek bitirdi..
    Slagonumuz belli..
    ...SIRA BİZDE...
    ASLA YTD..

7. Aynı taktiğe devam ..2.30 ve altı al 2.50 üstü..gönder..boş işler..borsa bitik artık

8.  Alıntı Originally Posted by unsali Yazıyı Oku
    Aynı taktiğe devam ..2.30 ve altı al 2.50 üstü..gönder..boş işler..borsa bitik artık
    Evet bencede kısa marj yapıyor artık hisseler, pandemi başlarındaki gibi değil, ben bu gün fakirhane den gönderdim bir miktar, 2.30-2.40 bandından alıcıyım gelirse eğer, gelmezse başka maçlara bakarız artık, ama rta yıldız pazarda olduğu için çok güzel çalışıyor, güler projeler oturana kadar rta nın zoruyla gidebilir diye düşünüyorum.
    Yazdığım yazılardaki içeriklerin tamamı kişisel düşüncemden ibarettir, Yatırım tavsiyesi değildir,

Sayfa 340/563 İlkİlk ... 240290330338339340341342350390440 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •