Sayfa 134/563 İlkİlk ... 3484124132133134135136144184234 ... SonSon
Arama sonucu : 4500 madde; 1,065 - 1,072 arası.

Konu: GLRYH - Güler Yatırım Holding

1. Küfretmek istiyorum bu hisseye, ama yapamıyorum işte

SM-N960F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Yine KAP geldi..
    Bu arka arkaya kap lar doğum sancısı gibi.Güler A1 capitali halka arz edecek.Son rütuşları yapıyor.Sermayeler düzenleniyor.Borsadaki F/K ya göre EN UCUZ 3.ŞİRKET.Bir yerden patlayacaktır..Asla YTD ...

SM-A515F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Şirketimiz Yönetim Kurulu toplanarak kurulması planlanan 30.000.000,- TL başlangıç Sermayeli, A1 Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı A.Ş.ne 14.999.000 adet B grubu pay karşılığı 14.999.000 TL tutar ile iştirakte bulunulmasına,

yine kurulması planlanan 5.000.000,- TL başlangıç sermayeli A1 Portföy Yönetimi A.Ş.ne 2.499.000 adet pay karşılığı 2.499.000 TL tutar ile iştirakte bulunulmasına karar vermiş olup gerekli izinlerin alınması amacı ile Sermaye Piyasası Kuruluna başvuru yapılacaktır.

İlaveten; iştirakimiz A1 Capital Yatırım Menkul Değerler A.Ş.nin ödenmiş sermayesinin 50.000.000,-TL'den 100.000.000 TL'ye artırtılması ve şirketimiz ana sözleşmesinin 6. Maddesinin tadiline ilişkin izinlerin alınmasına karar verilmiş olup Sermaye Piyasası Kurulu ile ilgili Bakanlığa gerekli izinlerin verilmesi için başvuruda bulunulacaktır.

A1 Capital'in sermaye artirimi icin hizli davranilmasi gercekten muazzam olmus. sirket yonetimini tebrik etmek lazim.

ayni anda esas sozlesmenin 6. maddesinin degisimi icin spk ya basvurmasini halka arz icin hazirlik olarak algiladim.

bu konuya bakalim

5. Güler Yatırım Holding A.Ş, YENİ ŞİRKET kurma kararı aldı...
    Kamuyu Aydınlatma Platformu'na (KAP) yapılan açıklamada şu bilgiler paylaşıldı:
    ''Şirketimiz yönetim kurulu toplanarak kurulması planlanan 30.000.000 TL başlangıç sermayeli A1 Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı A.Ş'ye 14.999.000 adet B grubu pay karşılığı 14.999.000 TL tutar ile iştirakte bulunulmasına, yine kurulması planlanan 5.000.000 TL başlangıç sermayeli A1 Portföy Yönetimi A.Ş'ye 2.499.000 adet pay karşılığı 2.499.000 TL tutar ile iştirakte bulunulmasına karar vermiş olup, gerekli izinlerin alınması amacı ile Sermaye Piyasası Kuruluna başvuru yapılacaktır. İlaveten iştirakimiz A1 Capital Yatırım Menkul Değerler A.Ş'nin ödenmiş sermayesinin 50.000.000 TL'den 100.000.000 TL'ye artırtılması ve şirketimiz ana sözleşmesinin 6. maddesinin tadiline ilişkin izinlerin alınmasına karar verilmiş olup, Sermaye Piyasası Kurulu ile ilgili bakanlığa gerekli izinlerin verilmesi için başvuruda bulunulacaktır.''

Hibya Haber Ajansı

SM-A515F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6.  Alıntı Originally Posted by hayek Yazıyı Oku
    A1 Capital'in sermaye artirimi icin hizli davranilmasi gercekten muazzam olmus. sirket yonetimini tebrik etmek lazim.

ayni anda esas sozlesmenin 6. maddesinin degisimi icin spk ya basvurmasini halka arz icin hazirlik olarak algiladim.

bu konuya bakalim
    Aynı görüşteyim. Sermayesi düşük kârı güzel şirketlerdeki klasik hareketlere katılmadı, takibe aldım.

7.  Alıntı Originally Posted by hayek Yazıyı Oku

bu konuya bakalim
    A1 Güler gibi spk tabi bedelli sermaye arttırımına izin alması normal bir prosedür o izni almadan zaten bedelli sermaye artırılmaz

tamam ama bu kadar hizli spk surecini baslatmasi cok iyi oldu

cunku daha gulerin sermaye artirimi islemleri baslamadi bile ve kupon pazarinin acilmasi surecin tamamlanmasi ve toptan kupon pazarinda satilmayan paylarin satilmasi 3 hafta uzerinde surer

buradan gelen para ile a1 capitalin sermaye artirimi yapilacakti.

hic zaman kaybedilmeyip a1 capitalin sermaye artiriminin spk onayina sunulmasi ve surecin bitiminde hemen oradaki prosedurun tamamlanmasi onemli + ayrica sirketin 6. md. tadilinin de ayni anda yapilmasi da gayet olumlu
     Alıntı Originally Posted by tarik1234 Yazıyı Oku
    A1 Güler gibi spk tabi bedelli sermaye arttırımına izin alması normal bir prosedür o izni almadan zaten bedelli sermaye artırılmaz
    yatırım tavsiyesi değildir
    Son düzenleme : hayek; 15-02-2021 saat: 22:08.

Sayfa 134/563 İlkİlk ... 3484124132133134135136144184234 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •