Sayfa 85/563 İlkİlk ... 3575838485868795135185 ... SonSon
Arama sonucu : 4500 madde; 673 - 680 arası.

Konu: GLRYH - Güler Yatırım Holding

1. butun kavga gürültü 2 kademe kalktı dıyeymış ben dun 1,79 sattım bugun 1,72 aldım 1,75 sattım 1,72 takrar alış gırıyorum endeksten yaralanamadım dıyorum mıllet mutlu...bekleyelım 1,72 nasılsa gelır gene
    kam dondu al sattan kağıt +3 görmedıkçe devam..daha bunun 1,67 var neye kızacak onu merak edıyorum..bitmedi birtürlü

ben 25 tur attım gene endeks gıdyor bu yerınde sayacak dıye canım sıkılıyor millet bayram yapıyor sizin bildiğiniz borsa çok farklı

2. Büyük ihtimal takipcileride full malda ve zararda Bişey de diyemiyorlar garipler ....adam tokatlayip duruyor

3.  Alıntı Originally Posted by kasap Yazıyı Oku
    Büyük ihtimal takipcileride full malda ve zararda Bişey de diyemiyorlar garipler ....adam tokatlayip duruyor
    bana da oyle gelmeye başladı daha mal alacam dıye beklıyecek anlaşılan ..ben yarın son fırsat verıyorm 1,75 sattım bır mıktar düşersen son kez al sat..onu şöyle yaptım bunu böyle yaptım her gün tahta eksi siz satmayın bekleyın...diğer spekler gülüyordur kesin

4. hergun turlü türlü bahane hergün eksi. endekste tüm kağıtlar gitti dinlednı tekrar başladı çıkışa bunda gene bir bahane..para yok kaldıramıyorum de kurtul tahtanın kalkması için tüm senedler bende olmalı dıyecek yakın da..ayın 27 si son gün..bırak ağa kumu toprağı kağıdı karalayanı da sana saygısından sesını çıkarmıyan ınsanların ortalama 1,85 uzerı malıyetlerıne bıraz yeşil işik yak 50 gundur sessiz sessiz koyun gıbı beklıyorlarrr yaptığın ayıpta mılet bel bağlamış sesını çıkarmıyor kovar beni dıye..bırak 3-5 tane taban yap dıye bağıran kendını göstermeye çalışanı.sende bılıyorsun ky çıkan kağıt sever...bırak bahaneyi anlatmayıda bırak en ıyı bildiğin işi yap

5. murat güler 1.350 bin lot satmış hani ımıt zarı mal pazarliydi

6. ben bugun rastladım bugun buyuk bır oyuncuyu döktüğünü anlamayan birine kızdı ...adam tabi anlamaaz kızar şaşirır ağa sen desende demesen de o insanlar ky. adam yeşilmi kağıdı kırmızı mı ona bakıyor gunde 200-300 kazanayım dıyor sen 50 gundur yemşelil endekste ders verecem dıye uğraşıyorsun tamam bılıyoruz sensın en ıyı bılen en ıyı döken ama sonuç hep eksı o adamların kynın yarısı bugun korktu sattı 10 bın parası var adamın 50 gundur sana bakıyor sonuç zarar en dandık usta bıle mılletı güldürdü sen hala hıkaye kendını ıspar derdındesın senı bılen zaten bılıyor ...

burayı okursan yarında buraya kızıp taban yaparsın buyur yap..ama ınsanlar sana guvense de kazanmak ıstıyor bırak tavanı tabanı %2-3 gotursen başlarından zaten ındırmezler..gerçekten çalma çırpma derdınde değilsen.(ki ben emın değilim ) mıllete yeşil kağıt göster..yada baştan reklamını yapma...ben önermedım şu bu geç bunları orda ınsanlar senın ağzına bakıyor sende bılıyorsun

7. Şimdi de buraya kızıp basiyomus yarın

8.  Alıntı Originally Posted by kasap Yazıyı Oku
    Şimdi de buraya kızıp basiyomus yarın
    bahane gerekıyorsa olabilir. ama ben şahsen kimseye hakaret etmem. saygısizlıkta bilerek isteyerek etmem..korktuğumdan mı hayır insan olarak boyle bılır boyle beklerım..bu tahtada da şunun bunun olması değil gördüğümü soyluyorum ve tahtanın da az da olsa yatırımcısıyım ama kağıtt düşüyormu kusura bakma arkadaş ebn satar aşağıdan alma derdıne düşerim düşmesı yurusun az da olsa çokta olsa elımız de incıtmeden verır çıkarız hedefımız de ki bu tahta da 50 bını geçmedım 1,66 gelırse 100 yapar bırakırım 1,50 gelırse battım ama amk der 200 bıne çıkar kapatırım ekranı

Sayfa 85/563 İlkİlk ... 3575838485868795135185 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •