Sayfa 88/563 İlkİlk ... 3878868788899098138188 ... SonSon
Arama sonucu : 4500 madde; 697 - 704 arası.

Konu: GLRYH - Güler Yatırım Holding

1.  Alıntı Originally Posted by 33temür33 Yazıyı Oku
    adamlar canlı yayında tahta yapıyor gördünnü

bizim ıstediğimiz de yapması zaten...benim sıkıntım zamanla...
    yanı yapsa dedikleri de ıstediği gibi olsa kağıt 5 lira olsa buna üzülmem ben...helal olsun derim gerçerim..

2. Canlı yayında tahta yapiymislar
    PATRON GÜVEN tesisi icin Bir iki gün show yap güveni kazan tekrardan döseriz demiş olmasın

3.  Alıntı Originally Posted by rebel Yazıyı Oku
    dun 1,71 den aldıklarımı 1,73-74 verdım tahtacıya guvensem vermezdım ama guven vermıyor..

başka hesabımda çok az mıktarla kapattım defteri kalanlara sabırlar. guven para ile alınmıyor..
    özel grup dışındakılerın kazandığını snmıyorum buyuk fırmaların yaptığı gıbı arada 1-2 kişiye ıyılık yapılıyor ve duzen devam edıyor gıbı geldı bana umarım yanılıyorumdur
    Tamda dediğin Gibi REBEL Paylaşımları ve altına yorum yapanları görsen bunlar lise bebesi mi dersin komedi vıcık vıcık

4.  Alıntı Originally Posted by kasap Yazıyı Oku
    Tamda dediğin Gibi REBEL Paylaşımları ve altına yorum yapanları görsen bunlar lise bebesi mi dersin komedi vıcık vıcık
    ben yanılırım umarım dıye düşünuyorum çünkü takipçi çok.. zamanla görecez benim isteğimle olsaydı keşke herkes kazansın derdim..bugun 1,50 ye yollanmaya başlasaydı kesin dolandırıcı derdim ama şu an herşey çerceve için de.. beklıyecez görecez

5.  Alıntı Originally Posted by rebel Yazıyı Oku
    ben yanılırım umarım dıye düşünuyorum çünkü takipçi çok.. zamanla görecez benim isteğimle olsaydı keşke herkes kazansın derdim..bugun 1,50 ye yollanmaya başlasaydı kesin dolandırıcı derdim ama şu an herşey çerceve için de.. beklıyecez görecez
    Sayın rebel yorumlarınızı okuyorum. Benden size tavsiye borsada 3- 5 kademeye al sat yapmayın. 10 kere yapar kazanır, 1 kerede çok daha fazlasını kaybedersiniz. Bu arada Umut Sarıya güvenim tam.

6.  Alıntı Originally Posted by kasap Yazıyı Oku
    canlı yayında tahta yapiymislar
    patron güven tesisi icin bir iki gün show yap güveni kazan tekrardan döseriz demiş olmasın
    ufc yatırım holding topiği hayırlı olsun

7.  Alıntı Originally Posted by 33temür33 Yazıyı Oku
    👍👍👍👍Yavaş yavaş anlayacaklar çökmek ne demekmiş😂😂😂😂

8.  Alıntı Originally Posted by 33temür33 Yazıyı Oku
    Hayırlı olson cümlemize
    Borsada aldığın hissenin değil patronunun TEKNİĞİNE,TEMELİNE iyi bakın. Yazdığım herşey varsayımdır yatırım tavsiyesi değildir.

Sayfa 88/563 İlkİlk ... 3878868788899098138188 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •