Sayfa 223/563 İlkİlk ... 123173213221222223224225233273323 ... SonSon
Arama sonucu : 4500 madde; 1,777 - 1,784 arası.

Konu: GLRYH - Güler Yatırım Holding

1. kapanışa dogru yüklü satım girmelerini anlamıyorum .tam göstergeler toparlıcak öldürüyorlar kagıdı. öglen kaldırıp akşama baskılıyorlar neyin beklentisi mal mı yediriyorlar ögleden sonra mal mı topluyorlar anlamadım ama bende uzuncu oldum no problemo

2.  Alıntı Originally Posted by asa1979 Yazıyı Oku
    kapanışa dogru yüklü satım girmelerini anlamıyorum .tam göstergeler toparlıcak öldürüyorlar kagıdı. öglen kaldırıp akşama baskılıyorlar neyin beklentisi mal mı yediriyorlar ögleden sonra mal mı topluyorlar anlamadım ama bende uzuncu oldum no problemo
    Rüçhanları kullanabilmek için parası olmayıp hisse satanların da etkisi vardır. Bugün yapılan satışın takas dönüşü 20 Nisan... Deadline...
    Tüm yazdıklarım şahsi fikrimdir. Yatırım tavsiyesi kapsamında değerlendirilmemelidir.

3.  Alıntı Originally Posted by Amateur Yazıyı Oku
    Rüçhanları kullanabilmek için parası olmayıp hisse satanların da etkisi vardır. Bugün yapılan satışın takas dönüşü 20 Nisan... Deadline...
    güzel kapadı genede iyiler kazandı güvendigim göstergeler yön degiştirdi hayırlısı pazatersiye herkeze iyi haftasonları.ytd

4. Osmanlı nin bilançosu güzel geldi.. A1 nasıl olur dengelimi oluyor...

1 ceyrek icin 26 milyon kar muazzam gercekten. Osmanli'yi tebrik etmek lazim.

nedense A1'in ilk ceyregi 18 civari kar ve 4 donem toplaminda 91-92 milyon kar beklentim var.

Alıntı Originally Posted by kobra Yazıyı Oku
    Osmanlı nin bilançosu güzel geldi.. A1 nasıl olur dengelimi oluyor...
    yatırım tavsiyesi değildir

6. 1.çeyrek bilançoları her üçünün de iyi gelir
    Senetler dipte zaten
    Yeteri kadar baskıladılar
    2 lira yapacak halleri yok ya
    Bilanço ile harekete başlarlar
    Bu fiyatlar tarih olur
    Ytd

kasasina 90 milyon girmis hisse 360 milyona islem görüyor.

yani normalde nakiti çık 270 milyon liraya islem goruyor(eski fiyatlar ile 9 lira)

yani şaka gibi bir şey. Bugun sadece elimizdeki rtalb paylari o kadar yapiyor.

şu girisim sermayesi isinden epey umutluyum. yani inveo ve hedefin piyasa degerine icindeki assetlere bakiyorum bir de bize bakiyorum karakomik film kategorisine giriyor

su pazar gunu bile 55 bin ustu vaka 300 ustu vefat var durum kotu !

gorunen o ki rtalb tarafinda 2021 yili da hareketli gececek

Sayfa 223/563 İlkİlk ... 123173213221222223224225233273323 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •