Sayfa 106/563 İlkİlk ... 65696104105106107108116156206 ... SonSon
Arama sonucu : 4500 madde; 841 - 848 arası.

Konu: GLRYH - Güler Yatırım Holding

1.  Alıntı Originally Posted by Barsisaanata Yazıyı Oku
    Kurbağa akıllıca hamle ile yolu uzattı.
    kurbağanın gücü de bir yere kadar. her iki durumda da kurbağanın sonu belli de bakalım akrep ne olacak!

2. 1.20 lerdeyken almayi dusundum olmadi baska hisseler den yine guzel kazanmaya devam ediyorum buda elimde olsaydi sahane olurdu nerelere cikti . 1 tl den buna %1600 2 tl den rtabla %1700 prim yaptirdi 2 ayda kucuk yatirimci ihya oldu helal patrona .

3. 28.02.2020 - 18.03.2020 Tarihleri arasında geri alım programından elde edilen paylardan 750.000 Lot satışı 08.05.2020 tarihinde gerçekeşmiştir.

İşlemlerin detaylarına ilişkin bilgiler aşağıdaki tabloda verilmektedir.

GLRYH
    08/05/2020
    750.000
    % 2,5
    16,73
    % 0
    11.498.281,15

4. 08 / 05 / 2020 Tarihinde Güler Yatırım Holding A.Ş. payları ile ilgili olarak 16.73 fiyattan 425.000 Adet Satım
    işlemleri tarafımca gerçekleştirilmiştir. Bu işlemlerle birlikte Güler Yatırım Holding A.Ş. sermayesindeki
    paylarım 08 / 05 / 2020 tarihi itibariyle % 0,250 sınırına ulaşmıştır. İşlemlerin detaylarına ilişkin bilgiler
    aşağıdaki tabloda verilmektedir.

5. sanko da emir giriş saati nedir acaba bilen var mı?

6. sankoda 18.16 emir verme saati

7.  Alıntı Originally Posted by Barsisaanata Yazıyı Oku
    Doğa ve tabiat görebilen gözlere aittir.Ne yazık ki kapitalizm , para hırsı, bencillik...Bu gözleri yok etti.İgde ağacını, kirazı, visneyi, ayva ağacıni...tanımayan bu ağaçlara dokunmayan içi boş özgüveni yüksek nesiller türedi.Sehirlesme iyice insanı açgözlü hale getirdi.Tepelerdeki yaşam şehirdeki yaşamdan daha insancildir, daha humanisttir.
    Oysaki negatif akım dağları tepeleri ormanları yabani okarak nitelendirdi.Subliminal mesajlar verdi.Huzur doğada .Bu virüs ile dünya değişecek ve dönüşecek.Tarim , hayvancılık, sağlık birinci öncelik...
    İnek çiftçinin kumbarasidir derler.Aninda süt, yoğurt , peynir alabilirsin.Dogayi tanımayan bu tabiata saygı göstermeyen vahşi kapitalistlerin modern köleleri olan ekonomistler, yazar çizer takımları ruhlarını satmaya devam etsinler.
    Hayat insanı yormaz.İnsani insanlar yorar.Hayat topraktır.Kuyuyu insanlar kazar.

Borsada Twitter de çok bilmiş içi boş özgüveni yüksek züppe tipler zamanını , nesenizi çalarak en büyük hırsızlarlara imza atarlar.Ky içten içe dalga geçerler.Cogunluk böyle...
    Önümüzdeki aylarda ciddi bir finansal yıkım olacak.Birkac uzman söyledi.Gozunuze fener tutulmuş tavşan misali bizi hipnotize edecekler.Cogu ekonomist bunun üzerine egilmiyor.Ky düşünen yok.Nacizane tavsiyem önümüzdeki aylarda olmadı yarı nakitiniz olsun.İnsallah böyle bir durumla karşılaşmayalim.Olsun bu yazı bilinçaltınizin bir köşesinde kalsın.
    2 Mayıs 2020 Glryh 10.40
    Rtlab 22.38

Doğru yolda giden kaplumbağa , eğri yolda giden yarış atini geçermiş.Kosan kaplumbağa...
    Bu böbürlenme , bu istenci bakış , bu dünyayı ben yarattım havası neden?
    Ne kadar kibirli dursa da çaydanlık bardağın önünde eğilir mi eğilmez mi...
    Kardeşim mütevazı ol .Kendini kimseden üstün görme.
    Çiçeği küçümseyen Tanrıyı da küçümser.
    Dünyada şu ana kadar barışın olduğu tek bir gün bile yok.Neden?
    Çünkü barışın beş düşmanı vardır.O da icimizdedir.Acgozluluk, nefret, öfke , kibir ,hırs

Mutluluk gidilen yolun üzerindedir.Mutluluk
    Yer sofrasinda , sedirde, yayigi değirmeni bakırı el dokumaları ile Anadolu havasında , Anadolu terbiyesinde...

11 Mayıs 2020
    Glryh 18.49
    RTLAB 39.56

8. Güler 3 aylık zarar gelmiş ) 115 bin TL. 2. çeyrek muhteşem olur herhalde ...

Sayfa 106/563 İlkİlk ... 65696104105106107108116156206 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •