Sayfa 1/2 12 SonSon
Arama sonucu : 14 madde; 1 - 8 arası.

Konu: Türkiye'de Maaşlar

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    3,049

Türkiye'de Maaşlar

Eski hisse.nette olduğu gibi sektörel bazda güncel maaşları bu başlıkta paylaşabiliriz.
    “Sermaye piyasası, sabırsız kişiden sabırlı kişiye para aktaran bir araçtır". Warren Buffett
    "Don't be dazzled by the stock market.. It's a giant distraction" John Bogle

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    3,049
    Michael Page şirketinin raporundan

KAMU

“Sermaye piyasası, sabırsız kişiden sabırlı kişiye para aktaran bir araçtır". Warren Buffett

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    3,049
    Ocak 2018 - kredibankalar.com

4. Bence şu an en kıyak iki iş...

1.Berberlik
    2.Elektrikçilik

Net Aylık 5,000 TL-10,000 TL gelir...

Geçen evin sigortası bozuldu... Binada en az 5 adet elektrik elektronik Mühendisi var.. Ama mahallede elektrikçi bulabilmek için 6 km ileriye gittim....

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    3,049
     Alıntı Originally Posted by selka Yazıyı Oku
    Bence şu an en kıyak iki iş...

1.Berberlik
    2.Elektrikçilik

Geçen evin sigortası bozuldu... Binada en az 5 adet elektrik elektronik Mühendisi var.. Ama mahallede elektrikçi bulabilmek için 6 km ileriye gittim....
    Gerçekten en önemli şeylerden ikisini yazdınız
    Berbere gerek kalmadan kendi saçımızı sadece makinayla kesebiliriz. Şahsen denedim
    Fakat elektrik işi tamamen başka. Mühendislerin yapamaması da ayrı bir olay olmuş.

Alıntı Originally Posted by selka Yazıyı Oku

1.Berberlik
    2.Elektrikçilik

Varsa kullandığınız kredi kartınızın asistans hizmetleri kapsamında acil durumlarda çilingir, elektrik arızası, sıhhi tesisat hizmetlerinden tek telefonla ücretsiz yararlanabilirsiniz.

Konut sigortanız var ise poliçeniz kapsamında da benzer hizmetler ücretsiz verilir.

7. 13 yıllık z. Katibi 5/2 derece 2.820 tl maaş yatmış

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

8.  Alıntı Originally Posted by selka Yazıyı Oku

1.Berberlik
    2.Elektrikçilik

Elinize sağlık doğru yazmışsınız. O elektrikçinin yanına tesisatçı boyacı tamirci tadilatçı vb. tüm usta takımını ekleyin.
    Bunların yüzünden ben hepsini öğrenip tüm ev tadilatını kendim yapar oldum. Ufacık işe dünya para almalar, malzeme parasını da malzeme üstüne fahiş kar koyup almalar, yapılan işi özensiz yapmalar, bir de naz/kapris/peşinden koşturmalar..
    Ustalara vereceğim paranın bir bölümüne alet-edevat takımı aldım kendime.
    Komşular da geliyor iş istemey artık, vaktim oldukça (ücretsiz elbette) yardımcı olmaya çalışıyorum.
    Saçımı da eşim kesiyor.

Sayfa 1/2 12 SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •