Sayfa 13/47 İlkİlk ... 3111213141523 ... SonSon
Arama sonucu : 374 madde; 97 - 104 arası.

Konu: GLBMD - Global Menkul Değerler

Alıntı Originally Posted by berkay26 Yazıyı Oku
    Eşleşmede şu an tavan gözüküyor 300 küsür bin tavanda alicili

SM-J730F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    vay be 4 gün önce tahtaya bakayım dedim bilmiyorum mehmet kutman sahibi eğer piyasa yapıcı haberi gelirse on numara olur

[device_name] cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yıkıldığı zaman altından kalkabileceğin hayaller kur. İnsanların seni yarı yolda bırakma ihtimalini unutma.'

2. Var mi elinizde

SM-J730F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

var aldım

Yıkıldığı zaman altından kalkabileceğin hayaller kur. İnsanların seni yarı yolda bırakma ihtimalini unutma.'

elimde olmayan hiçbir hisse icin takas ve eşleşme istemem sermaye az bugün derim alamadim intem aldim sattim ama daha gitmeli teknik öyle diyor mesela ARTI 1.85 ten almadim fibo düzeltme 1.67 idi bak 1 haftada %50 yapti ama ben almadim bazen teknik yanıltır

tavanda 435K

Uykusundan uyanmaya başlamış. Arz fiyatına gelmeli artık...

Şirket kara geçtiğine göre piyasa yapıcısıyla anlaşma haberi gelebilir. Sanırım 1 üzerine atmadan bu haber gelmez. Neye dayanarak yazdım...? Tecrübelerime dayanarak.
    Y.T.D olarak değerlendirmez.. Kişisel fikrimdir
    Son düzenleme : efeeren; 16-03-2018 saat: 22:02. Sebep: Pasta değil yapıcı lazım ;)

5 yıl önce 0.91 den 10 bin lot almıştım.Anlayın zararımı, daha çok yol alması lazım benim için. 2 tl ye gelmeden zararım çıkmaz.

Sayfa 13/47 İlkİlk ... 3111213141523 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •