Sayfa 17/47 İlkİlk ... 7151617181927 ... SonSon
Arama sonucu : 374 madde; 129 - 136 arası.

Konu: GLBMD - Global Menkul Değerler

1.  Alıntı Originally Posted by oldwolf Yazıyı Oku
    Vakıf geçen aldığı malı kustu tahminim
    Ama güzel kustu arkadaş..

demek ki hissenin yan etkisi var!

glbmd alan yatırımcılarda mide bulantısı ve kusma sıkıntıları olabiliyor.

bu yan etki neden kaynaklanıyor acaba.

ytd.

2.  Alıntı Originally Posted by gate Yazıyı Oku
    demek ki hissenin yan etkisi var!

glbmd alan yatırımcılarda mide bulantısı ve kusma sıkıntıları olabiliyor.

bu yan etki neden kaynaklanıyor acaba.

ytd.
    R5

SM-G900F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Nolur bu senede

4.  Alıntı Originally Posted by grand2023 Yazıyı Oku
    Nolur bu senede
    valla hiç bir şey tahmin edilemez. sadece km ve memurları bilir. sonumuz hayrolsun.

asla ytd.

5. Bilanço zararsız. Karlılık devam ediyor.

Gelir kalemleri geçen yıldan daha iyi, şirketin piyasa değeri elindeki nakitten daha az ve özsermayesinin 3 te 1 i kadar neredeyse..
    Tam komedi..

Sene sonu kar beklentim 4-5 mn TL
    Yazılarımın tamamı (SPK) Sermaye Piyasası Kanunu ; md 101, md 103, md 104, md 106, md 107, md 110 ve tüm ilgili maddeleri kapsamında yatırım danışmanlığı olarak değerlendirilemez. Yatırım tavsiyesi içermez ve asla yatırım tavsiyesi DEĞİLDİR.

6. Spk ya şikayet edin arkadaşlar. Tam gün işlem görse bu ve yaprk gerçek değerine anında gelecek. Tam gün olmama tek sebebi iki şirketin de sahibi Erol Göker in piyasa yapıcısı istememesi. Bist ana pazarda olup tam gün olmaması kadar saçmalık yok. Yakın izleme veya gelişen pazarda değiliz. Ben spk ya şikayet ettim kurul kaydına alındı ve mevzuat güncelleme çalışmalarına dahil edilecek. Herkes şikayet ederse SPK bu uygulamaya son verir yada patronu mecbur tutar.

7. Bilançoda 1,1 mn TL vergi gideri yazıldığı için net kar 2,5 mn TL görünüyor.
    Geçmiş yıl zararları 5 yıl taşınabildiği ve vergi konusunda mahsup imkanı getirdiğinden, geçen yıl son çeyrekteki gibi vergi giderinin gelire dönmesini beklerim, bu yolla şirketin operasyonel karlılığı bu tempoda devam ederse net kar 4-5 mn Tl hatta 5-5/6 mn TL lere çıkabileceğini düşünüyorum..

Hisse zaten elindeki nakdin altında borsada işlem görüyor, 45 mn özsermayeye karşın 16-17 mn TL lerden işlem görmesi komedi..(bana göre)
    Yazılarımın tamamı (SPK) Sermaye Piyasası Kanunu ; md 101, md 103, md 104, md 106, md 107, md 110 ve tüm ilgili maddeleri kapsamında yatırım danışmanlığı olarak değerlendirilemez. Yatırım tavsiyesi içermez ve asla yatırım tavsiyesi DEĞİLDİR.

8. Yaprak da aynı durum var. Sahipleride aynı kişi. İkisinide topluyoruz.

Sayfa 17/47 İlkİlk ... 7151617181927 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •