Sayfa 3/47 İlkİlk 1234513 ... SonSon
Arama sonucu : 369 madde; 17 - 24 arası.

Konu: GLBMD - Global Menkul Değerler

satanlar

GLBMD Konsolide 2017/3 Aylık DÖNEM KARI (ZARARI): 382.782

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

3. Senelerim geçti bu karaktersiz kağıtta ama ölmedim buradayım. Ya birlikte kazanacağız, ya birlikte batacağız. Görünen batacağız gibi duruyor ama olsun :D

4. borsoda yukselise ayak uydurmamıs endeks hisselerden biri nasıl ayak uydursunki sahip cıkılmayan cöp poseti konumunda nasıl olurda sahibi menkul deger sirketi olan bir hissenin tahta yapıcısı piyasa yapıcısı olmaz ve hisse yıl olmus endeks 100 000 olmus hep aynı fiyatta surekli muzayede yontemi olsa 220 000 lot alıcam ama sahibi pislik cimri biri anlasılan bu senetten 10 yıl adam olmaz 1 yıl daha 0.50 demez o derece bos bir hisse bistte ne isi varsa neden atılmıyorsa boyle dandik hisseler
    yazdıklarım yatırım tavsiyesi degildir.

5.  Alıntı Originally Posted by taven Yazıyı Oku
    borsoda yukselise ayak uydurmamıs endeks hisselerden biri nasıl ayak uydursunki sahip cıkılmayan cöp poseti konumunda nasıl olurda sahibi menkul deger sirketi olan bir hissenin tahta yapıcısı piyasa yapıcısı olmaz ve hisse yıl olmus endeks 100 000 olmus hep aynı fiyatta surekli muzayede yontemi olsa 220 000 lot alıcam ama sahibi pislik cimri biri anlasılan bu senetten 10 yıl adam olmaz 1 yıl daha 0.50 demez o derece bos bir hisse bistte ne isi varsa neden atılmıyorsa boyle dandik hisseler
    Yazdıklarında noktasına kadar haklısın. Halka ırz olurken almıştım ve yıllar oldu halen bekliyorum. Borsa rekor kırdı bu ise 1,65 fiyattan bir başladı düşüşe ki düşüş o düşüş alçaktan sürünüyoruz. Bunu spk yetkilileri görmüyormu? yada günlük 2 TL işlem hacmi olan kağıda biz nasıl izin verdik diye utanmıyorlarmı? sorulacak çok soru var.

6. İnşallah iyi olacak. olmalıda...

7.  Alıntı Originally Posted by hsnlsl Yazıyı Oku
    Yazdıklarında noktasına kadar haklısın. Halka ırz olurken almıştım ve yıllar oldu halen bekliyorum. Borsa rekor kırdı bu ise 1,65 fiyattan bir başladı düşüşe ki düşüş o düşüş alçaktan sürünüyoruz. Bunu spk yetkilileri görmüyormu? yada günlük 2 TL işlem hacmi olan kağıda biz nasıl izin verdik diye utanmıyorlarmı? sorulacak çok soru var.
    8 yıldır borsadayım boyle hisse gormedim ucuz kalmıs hisselere bakıyorum 2 gundur bunada baktım aylardır grafigine baktım aynı fiyat nasıl olurda sahibi menkul kıymet sirketi olan hissenin piyasa yapıcısı olmaz ? burda alenen hisse fiyatında manipilasyon var ve bunuda yapan patronun ta kendisi bu suctur spk ya sikayet dilekcenizi atınız
    yazdıklarım yatırım tavsiyesi degildir.

8.  Alıntı Originally Posted by taven Yazıyı Oku
    8 yıldır borsadayım boyle hisse gormedim ucuz kalmıs hisselere bakıyorum 2 gundur bunada baktım aylardır grafigine baktım aynı fiyat nasıl olurda sahibi menkul kıymet sirketi olan hissenin piyasa yapıcısı olmaz ? burda alenen hisse fiyatında manipilasyon var ve bunuda yapan patronun ta kendisi bu suctur spk ya sikayet dilekcenizi atınız
    Hocam bu adamın diğer şirketlerinde ki yatırımcı arkadaşlar neler yaptı ama sonuç kocaman sıfır oldu. Bunun artık keyfine kaldık ne zaman isterse o zaman götürecek. Tahminim 2019 gibi harekete geçeceği ama bakalım kısmet.

Sayfa 3/47 İlkİlk 1234513 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •