Sayfa 5/47 İlkİlk ... 3456715 ... SonSon
Arama sonucu : 374 madde; 33 - 40 arası.

Konu: GLBMD - Global Menkul Değerler

1. 2 yıldır piyasa yapıcı atamıyor!!! kendi menkul deger sirketi var birde adi utanmaz arlanmaz herifin !!! utanma arlanmanın anlamını bilse fiyat burada olmazdı !! daha kimi dokeceksin kim kaldı hissede 0.90 dan aldık yıllardır beklioyuruz onun bunun cocugu yahudi dolu gerci bir yahudi bile bu iskenceyi yapmaz senin ne oldugun belli degil adi pic patron !! ne zaman yukselteceksin borsaa 50 000 e dusuncemi !!! serefsiz it !!!!

2. az sonra yine 43-44 adi herif aylardır aynı cuma gunu son saniyede 500 000 lot alısa koymasını biliyordun alısa koymakla olsaydı bu isler !!! sabah 45 deki 1000 lot kaldıramadı o kadar serefsiz !!sırf gel gel yapıyor sakın kanmayın ben kandım halim ortoda dunyada arasınız bu adi sirketin serefsiz patronundan dah adi serefsiz ****** cocugunu bulamazsınız !!!!!!!!!

3. Buyrun iste Aylardir ayni degismez 45 GECİRMEZ cok ciktiya hemen kademe dusurdu 43 e 810 000 lot 44 e 180 000 lot koydu..dunyada tek arasiniz bunuj gibi ******uuuuuu cocuguuu bulamasiniz !!!!

4. C5 PRO cihazımdan [URL=http://r.tapatalk.com/byo?rid=76919]hisse.net mobile app[

C5 PRO cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. sn reisende nin yazılarını okudum kızmakta son derece haklı bir şirket düşünün işi aracılık yapmak ve bu hisse hala kendi hissesine piyasa yapıcı atamıyor,endeks 107,000 olmuş yakın izleme pazarındaki hisseler bile primler yapmış bu hala hisseye baskı yapıyor,inşallah zararlar çıkar,bu hissede yatırımcısına birşeyler vermeye başlar.Bu grubun bir diğer hissesi pegyo da yıllarca millete kan ağlattı,ama 2017 başında 0,38 den 1,20 lere gitti.Darısı bunun başına diyelim.

6. Bu gün itibarıyla kervn bile 18 kuruslardan baslayan atagı bu safkanı geçmiş bulunuyor

C5 PRO cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. Ben bu hisseye halka ilk ırz yapıldığında 1,65 seviyesinden aldım ve kademe kademe alım yaparak maliyet düşürdüm ve kağıdı unuttum. 10 yıl geçse de satmam. İsterse batsın zaten unuttum.

8. Bir kere bizi utandırsa da şöyle 1,50 civarına vs gelse ama gelmez milletten küfür yemek hoşuna gidiyor demek ki.

Sayfa 5/47 İlkİlk ... 3456715 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •