Sayfa 19/47 İlkİlk ... 9171819202129 ... SonSon
Arama sonucu : 374 madde; 145 - 152 arası.

Konu: GLBMD - Global Menkul Değerler

1.  Alıntı Originally Posted by finansmy Yazıyı Oku
    Arkadaşlar glbmd ve Yaprk sahipleri aynı kişi e devletten Cimer ve SPK ya tam gün işleme açılması için şikayet başvurusu yapın. Aynı şekilde patronu da sıkıştırın. Elinin altında aracı kurumu piyasa yapıcı olarak kullanmıyor.
    Kimi kime şikayet edeceksin ki burası türkiye hiç bir sonuç çıkacağını sanmam 6 yıldan beridir 0'55 dolar maliyetim var bi cacık olmaz sanırım asla batırım tavsiyesi seğildir

2.  Alıntı Originally Posted by oldwolf Yazıyı Oku
    Peki siz 1 lot hisse aldınız mı bu tahvil ihracı onayı sonrası..?
    1 Seneyi geçti elimde var,bu habere bile tepki vermiyorsa veyahut verdirilmiyorsa ben dahil hiçkimsenin umudunun kalmamasından olsa gerek.Bir gün yalancı çoban misali gidecek ,alacak hissemizi arkasından bakıp kalacağız...

3. Teknik güzelleşiyor mu ben mi yanılıyorum, fikri olan?
    Yazılarımın tamamı (SPK) Sermaye Piyasası Kanunu ; md 101, md 103, md 104, md 106, md 107, md 110 ve tüm ilgili maddeleri kapsamında yatırım danışmanlığı olarak değerlendirilemez. Yatırım tavsiyesi içermez ve asla yatırım tavsiyesi DEĞİLDİR.

4.  Alıntı Originally Posted by oldwolf Yazıyı Oku
    Teknik güzelleşiyor mu ben mi yanılıyorum, fikri olan?
    Grafikte bir düzelme var sanki, öteyandan işlem hacmi çıkışı pek desteklemiyor. Bilanço öncesi belki bir hareket gerçekleşir ama bunun kalıcılığı ve devamı seneyi en az 7 ml kar ile kapatmasına bağlı.

SM-G950F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. Bir kıpırdanma var gibi

6. Göstergeler al vermeye başladı gibi.böyle giderse gayet iyi.y.t.d

7. 2019 glbmd nin yılı olacak İnşaAllah.y.t.d

8. Yarın bi Tavan yapsa ne güzel olur.y.t.d

Sayfa 19/47 İlkİlk ... 9171819202129 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz