Sayfa 37/47 İlkİlk ... 273536373839 ... SonSon
Arama sonucu : 374 madde; 289 - 296 arası.

Konu: GLBMD - Global Menkul Değerler

1. Acemi desem acemi degil neyin kafasini yasiyor ikidir kafadisina vuruyorum halen akillanmadi
     Alıntı Originally Posted by cekirge0012 Yazıyı Oku
    Bazen aliyim derken aldiklarini kaybedersin evet 4.35 leree bana kaybettigin gibi simdi de 5.09 da bana kaptirdigin gibi yukaridan bunlari sana birazdan verecegim spek efendi;))

2. Bugün alim yapmayacagim stabil duruyorsun verdiklerini yukaridan sana verdim bakalim hamlen ne olacak

3. Arkadaslar hedef 7 diyorlar oraları görme olasılıgı varmı sizce ? Yoksa haftaya tekrar 4 lerimi görür

4. Onemli olan senin ne istedigin kime gore 7 neye gore 7 birisi oazarlayacaksa tabiki 7 der .7 den once mali kucagina verir.asil senin hedefin kac onemli olan o. yatirim yaptigin sirket nasil bir sirket kari nasil bundan sonraki yatirimi nelerdir vb arastirmalarini yaptin mi
     Alıntı Originally Posted by Bigramy Yazıyı Oku
    Arkadaslar hedef 7 diyorlar oraları görme olasılıgı varmı sizce ? Yoksa haftaya tekrar 4 lerimi görür

5. Pazardan limon almiyoruz hisse aliyoruz hedef koyarsin ona gore hareket edersin guzel ulkemin insanina baksan hepsi teknik analizci olmus.Sonuc hep pazarlama sirketler bile pazarlamaci olmus zor dostum zor

6. Benim hedefim 5.800-6 arası hocam umarın görür beklemedeyim 1 aydır

7. Hayirlisi olsun diyelim
     Alıntı Originally Posted by Bigramy Yazıyı Oku
    Benim hedefim 5.800-6 arası hocam umarın görür beklemedeyim 1 aydır

8. Ee buradan bira daha alayim bari yukardan sana veririm gene ana malimi tasirim

Sayfa 37/47 İlkİlk ... 273536373839 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •