Sayfa 449/570 İlkİlk ... 349399439447448449450451459499549 ... SonSon
Arama sonucu : 4559 madde; 3,585 - 3,592 arası.

Konu: TLMAN - Trabzon Liman İşletmeciliği A.Ş.

1. Sürpriz! Finansal yatırım kapsamında yatırım fonlarından 37 milyon civarında gelir yazmış. Bunlar vergiye tabi olmadığı için sanırım vergi daiersine bildiren raporda yer almadı. Esas faaliyet kârı dışında hemen bütün kalemlerde durum çok iyi. Toparlayıp paylaşacağım. Şunu hemen ekleyeyim: Geçen sene pay başına brüt kazanç 1,812 idi, bu sene 2,478. Bu sene süper ama bu esas faaliyetle seneye ne olacağı belirsiz.

2. esas faaliyet kötü.. ve %70 taahüdü yok yalnız yuksek temettu taahudu var ve seneye bu da taahüt kapsamından çıkıyor..

3. kagıttakilere hayırlısı olsun diyorum...ben şahsen birkaç ay tasıdığım tlimanı vergi dairesi karını görünce canım sıkıldı ve eser miktarda bırakarak çıktım...tahminim de doğru sayılır 50 civarı bekliyordum ama esas faaliyet çok kötü bu da karın surekliliği konusunda dolayısıyla temettunün de surekliliğinde ciddi kuşku yarattı bende...zten 3 yuksek temettu sözü bu yıl son...yuksek temettu bitince kagıt bu fiyatları göremez..size hayırlı olsun diyorum...endeks 120 binlerdeyken yani diğer kagıtlar zirve fiyatlardayken tlman böyle 10 lu fiyatta olsa belki alırdım ama şurda 15 günde tum kağıtlar öyle satış yedi ki...onlarda da çok cazip kagıtlar var....ben fikrimi yazdım samimi fikrimi...iyi günler

4.  Alıntı Originally Posted by iberata Yazıyı Oku
    kagıttakilere hayırlısı olsun diyorum...ben şahsen birkaç ay tasıdığım tlimanı vergi dairesi karını görünce canım sıkıldı ve eser miktarda bırakarak çıktım...tahminim de doğru sayılır 50 civarı bekliyordum ama esas faaliyet çok kötü bu da karın surekliliği konusunda dolayısıyla temettunün de surekliliğinde ciddi kuşku yarattı bende...zten 3 yuksek temettu sözü bu yıl son...yuksek temettu bitince kagıt bu fiyatları göremez..size hayırlı olsun diyorum...endeks 120 binlerdeyken yani diğer kagıtlar zirve fiyatlardayken tlman böyle 10 lu fiyatta olsa belki alırdım ama şurda 15 günde tum kağıtlar öyle satış yedi ki...onlarda da çok cazip kagıtlar var....ben fikrimi yazdım samimi fikrimi...iyi günler
    Düşüncelerinizi istediğiniz gibi açıklayabiliriz ama lütfen bilmediğiniz konularda bilgi aktarmayın. Şirketin 5 yıl temettü taahhüdü var. 2"sini verdi, bu yılkiyle birlikte 3 temettü daha verecek yasal olarak.

5. taahut sözlü bolatın açıklaması...varsa belge paylaşırmısınız lütfen

6. kardeeeeş 6 ayımı verdim ben bu kagıda...senden çoook hakimimdir...yinede eksiğimiz olur mu olur tabii

7. bazı arastırma raporları 3 yazıyor

8.  Alıntı Originally Posted by iberata Yazıyı Oku
    bazı arastırma raporları 3 yazıyor
    Bende 3 dönem biliyorum...
    Şirketin sermayesi sadece 21 milyon...
    Geleceğe dönük beklentiler çerçevesinde büyüme potansiyeli var.
    Ben sermayenin yakın zamanda artacağını düşünüyorum.
    Tamanen sesli düşüncelerim bunlar....

Sayfa 449/570 İlkİlk ... 349399439447448449450451459499549 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •