Sayfa 478/570 İlkİlk ... 378428468476477478479480488528 ... SonSon
Arama sonucu : 4559 madde; 3,817 - 3,824 arası.

Konu: TLMAN - Trabzon Liman İşletmeciliği A.Ş.

1. bu tahta aklı basında bir spek olsaydı.şimdi uçurmuştu yıllardır bilanço güzel hisse yerlerde sürünüyor

2.  Alıntı Originally Posted by NEVZATWW Yazıyı Oku
    bu tahta aklı basında bir spek olsaydı.şimdi uçurmuştu yıllardır bilanço güzel hisse yerlerde sürünüyor
    nevzat bey sırası zamanı gelince gider kardeş sabır sabır sabır

3.  Alıntı Originally Posted by pamuk01 Yazıyı Oku
    nevzat bey sırası zamanı gelince gider kardeş sabır sabır sabır
    inşallah canım kardesim .batık hisseler neler yatı .biz halka arz fiatının daha yeni üstüne çıktık üç dört senede maşşallah

Rahat olun cuma günü girdik, şükür bugün zorlansakta başardık ama yordu bizi

"HİKAYENİ KENDİN YAZ" Eskidereli cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

5.  Alıntı Originally Posted by eskidereli Yazıyı Oku
    Rahat olun cuma günü girdik, şükür bugün zorlansakta başardık ama yordu bizi

"HİKAYENİ KENDİN YAZ" Eskidereli cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    vallahi bravo cuma günü girmişsin bizse halka arzda .yukarı yaptı çaktı .senelerce tasıdık.ana paraya geldik.kar olurmu bilmem burası liman trabzon limanı .sağlam spek olsa bu bilançılarla öttürürdü .biz hala sürünmedeyiz.ne olur malum.

6.  Alıntı Originally Posted by NEVZATWW Yazıyı Oku
    inşallah canım kardesim .batık hisseler neler yatı .biz halka arz fiatının daha yeni üstüne çıktık üç dört senede maşşallah
    garafiklere göre 21 ocak 2018 de 16yı görmüş en yüksek zannediyorum ogun halka arz olmuş ünü açık bir şirket inşallah uzun vadeli iyi yerlere gelecektir

7. uçtu uçtu kuş uçtu .ben trenin birazından indim cesaret edemedim yarısını verdim.enflasyona göre kar oldumu dersen olomadı.şükür diyelimkalan 2500 lotuda inş zararsız veririz

8. EGGÜB ,ün Limancılık alanındaki faaliyetlerinden döviz üzerinden elde ettiği ciro ve kâr artışı ortada onun yükselen trendi TLMAN içinde sinerji ve kolerasyon yaratacağını düşünüyorum.

Sayfa 478/570 İlkİlk ... 378428468476477478479480488528 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •