Sayfa 10/570 İlkİlk ... 891011122060110510 ... SonSon
Arama sonucu : 4559 madde; 73 - 80 arası.

Konu: TLMAN - Trabzon Liman İşletmeciliği A.Ş.

1. deniz yatırım bu tür destekleri hep yapıyor...

2. Merhaba arkadaşlar
    Bende talepte bulunan yatırımcılardan biriyim.kimseyi etkilememek adına talep süresi dolmasını bekleyip yazdığım fikirlerim şöyle;
    Şu anda işlem görmekte olan herhangi bir hisseyi almaya kalksanız ve size 10 gün boyunca aldığın fiyatın altına düşürmemek için piyasadaki hisse sayısının 2/3 ü kadar hisseyi aldığın fiyattan alış yazacağım deseler o hisseyi havada kapmazmısınız?
    Ben en azından 10 gün savaşta çıksa borsa çok düşse de her ne olursa olsun hissenin arz değerini koruyacağını düşünüyorum.Üstü zaten karımızdır.
    Diğer bonuslarını,hissenin arz değerinin iyi olduğu bağımsız araştırmaları,%19 iskontolu satışı falan hiç konuşmuyorum.3-4 gün önce halka arz edilen SAKFR nin %50 den fazla prim yapmasını da konuşmuyorum.
    Sonuç olarak talepte bulunan siz ortaklarımıza inşallah güzel olacak diyorum.
    Talep süresi dolduğu için sanırım ''yatırım tavsiyesi değildir'' yazmama gerek yoktur.

3. aracı kurum aradı alaçağın hisse adeti en az 1 lot .ile alacagın hisse yaz sonra gelmez dedi örnek 1.ile 150 yazdım 2300 yaklaşık sıra no verdiler talep çoksa gelmez az ise gelir artı ve eksisi talepe baglı bahse konu o hisseye çok talep varmış tesadüf bir yerde okumuştum talep önemli tabi birde alabilirsek

4. hocam 4 katı talep gelmiş pzt resmi olarak ne kadar talep geldiğini açıklarlarsa diğer hisselerindede artış olabilir diye twitterda yorum yapıyorlar, bu durumda bizde alamadık ya da çok az alabildik o zman:/

5. ne kadar doğru bilmiyorum ama twitterda alım satan yapan bir abi var o danışmanından 4 katı talep oldu diye duymuş, kendide almamış ama. ytd

6. 4 katı talep geldiyse yatırımcı talep ettiğinin 4/1 ini alır 1000 lot talebe 250 lot gibi işlem görmeye ne zaman başlayacak

7. işlemle ilgili bişey yazmadılar daha ama başta arz fiyatı pahalı diye yorumlamıştılar twitterda sonra şirketin geçen yılki cirosuna göre bu yılki cirosu yüksek geldi bu yılki cirodan hesaplarsak değeri 20 küsurlarda olur demiş tahtadan girerim yazmış şimdi 2-3 sa öncede yüzde 7,5 iskontolu olmuş oldu fiyat o zaman demiş belki pegasusta olduğu gibi bunu da arttırırırlar yazmış benim borsadan çok anladığım yokta twitterdan okuduklarımı yazdım doğrudur yanlıştır bilmem.ytd

8. Safkardan iyi kar aldık bunda da 1 ay beklerim en kötüsü olmadı çıkarım.... insanlar neden bu hisseye ön yargılı.... etkileniyorum ben almayanlardan

[device_name] cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 10/570 İlkİlk ... 891011122060110510 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •