Special Days Image
Sayfa 11/570 İlkİlk ... 9101112132161111511 ... SonSon
Arama sonucu : 4559 madde; 81 - 88 arası.

Konu: TLMAN - Trabzon Liman İşletmeciliği A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by EARTHQUAKE Yazıyı Oku
    4 katı talep geldiyse yatırımcı talep ettiğinin 4/1 ini alır 1000 lot talebe 250 lot gibi işlem görmeye ne zaman başlayacak
    Ziraat yatırıma sordum işlem tarihi ile ilgili net bi gün söylemedi önümüzdeki hafta içi herhangi bi gün olabilir dediler.

2. 3000 lot yazıldım az lot verirse bi daha halka arzda hisse almam kim önce yazıldıysa istediģini ver sonradan gelen borsada alsın ...ytd..

SM-G610F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3.  Alıntı Originally Posted by EARTHQUAKE Yazıyı Oku
    4 katı talep geldiyse yatırımcı talep ettiğinin 4/1 ini alır 1000 lot talebe 250 lot gibi işlem görmeye ne zaman başlayacak
    asında doldurarak talebı tamamlamalı örneğin 100000 lotta talep etse kısı bası 5000 lotsa o kadar vermeli.ytd

4. Azıcık 500 talebe 125 gelecekse eğer ilk durakta inerim...bu ne abi kimse istediği lotu alamayacak gibi duruyor

[device_name] cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. 6 milyon 500 bin lot. Kaç kiş başvurduysa miktara bakmaksızın herkese 1 lot veriyor. Bunları toplamdan düşüyor. Kalan lot miktarını talep edilen toplam lot sayısına oranlıyor. Örneğin talep arzın 3,2 katıysa sizin talebiniz bu sayıya bölünüyor ve hak ettiğiniz lot sayısı belirleniyor. 10 bin talep yapan biri 10000:3,2=3125 lot almaya hak kazanır.

6. keşke daha yüksek talep girseydim o zaman kuş kadar lot gelecek şimdi alsan alınmaz satsan satılmaz endeks uçmadan tahtaya girerse belki ilk saatlerde benzer fiyata alınabilir ama hiç kestiremiyorum ytd

Arkadaslar eski halka arzlara bakın hemen ucmaya gerek yok
    Hisseler açildıktan alım fırsatı verir.halka arzdan sonra fiyatlar düsmüştür once yukselir sonra düser
    Aceleye gerek yok
    Mal satıcı şu anda malı cok guzel gösterip satarlar anlamazssın

SM-J510FQ cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. ben kesin talep oluştururken minimum tutara 2000 kesin talep tutara da 2000 yazdım bana hiç gelmez mi o zaman?

Sayfa 11/570 İlkİlk ... 9101112132161111511 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •