Sayfa 14/570 İlkİlk ... 412131415162464114514 ... SonSon
Arama sonucu : 4559 madde; 105 - 112 arası.

Konu: TLMAN - Trabzon Liman İşletmeciliği A.Ş.

1. Talep 6 katıysa talep giren herkese 1/6 hissemı gelir yoksa önce talep edenler mı alacak

2. Hacan para gazanacakmiyiuz daa ?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

3. yarın giriyor piyasaya
    umarım istediğim kadar vermişlerdir
    kismet

LG-H815 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. yanılmıyorsam fb yi de deniz halka arz etmişti 10 lot vermişti hepisini kendi almiş dedilerdi ozaman nasıl alır anlamak çok zor şimdik düşünüyorumda ançak eşe dosta hesap açar adına talepte bulunursa olur başka olmaz. liman altın yumurtluyan tavuksa bize yedirmezler 6 kat talep varsa 6 lot yazdıksa 6/1 mi alaçagız şimdi herhalde saat 12 den sonra belli olur önceki halka ar uzun zaman geçtiğinden tam olarak ne oldu ne bitti hatırlamıyorum çogunu artık kısmet diyecegiz elden bir şey gelmiyor

5. Bu hisseyi nasıl gorecez eşleşme veya takip etmek için hiç bi yerde gözükmüyor

ALE-L21 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6.  Alıntı Originally Posted by Mt5978 Yazıyı Oku
    Bu hisseyi nasıl gorecez eşleşme veya takip etmek için hiç bi yerde gözükmüyor

ALE-L21 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Pazartesi ve salı portföylere dağıtımı gerçekleşecek sanırım Çarşamba görebilirsiniz

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

7. Açılmadı daha bu gün büyük ihtimalle gelen lotlar belli olur ne zaman açılacağı muhtemelen çarşamba

SM-J730F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. ben aracı kurumu yeni aradım 50 yakın aracı kurum talepleri iletti ne olacagını bizde bilmiyoruz basında çıkar dedi salı carşamba perşembe olabilir dedi işlem için net bir şey bilmiyoruz dedi

Sayfa 14/570 İlkİlk ... 412131415162464114514 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •