Sayfa 334/570 İlkİlk ... 234284324332333334335336344384434 ... SonSon
Arama sonucu : 4559 madde; 2,665 - 2,672 arası.

Konu: TLMAN - Trabzon Liman İşletmeciliği A.Ş.

1. Dün eşleşmede 12,300 dan bayaa mal kaptırdılar sanırım , bakalım spekt ne halt edecek, iyi temettü vermesi kesin kağıdı neden % 10 aşşağı çekersin , tahta yapıcılar acemi sanırım

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

2. Şirketimizin 2017 yılı faaliyetleri sonucunda elde edilen kardan yasal yedek akçeler ayrıldıktan sonra kalan net dağıtılabilir dönem karının %100' ünün (tamamının) ortaklarımıza dağıtılmasına, bu çerçevede %132,838 oranında pay başına Brüt 1,32838 TL nakit temettü olarak 31.05.2018 tarihinde ödenmesine ilişkin teklifimizin Genel Kurul onayına sunulmasına; Oy birliği ile karar verilmiştir.

3. 7-8 lira soydular milleti hisse başına. 1 lira temettü verse ne vermese ne. İyi soygun yaptılar halk arzda ********ler.

4.  Alıntı Originally Posted by vizara Yazıyı Oku
    Şahsen bugünkü düşüşün her ne kadar abartsada biraz daha anlaşılabilir olduğunu düşünüyorum. Sonuçta küresel bir risk var ve maalesef hemen yanı başımızda. Bence asıl incelenmesi gereken 21'lerden 13'ler seviyesine nasıl geldiği. Maalesef bu karmaşada temettü ve ilk çeyrek karlılığı güme gidecek ve fiyatlara yansımayacak gibi duruyor
    Maelesef tahmin ettiğim gibi %100 temettü vermesine rağmen tepki cılız oldu. Eğer iyi bir kar açıklar ve tepki yine cılız olursa bu halka arzın soygundan başka bir şey olmadığı teyit edilecek

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    Marmara'nın GÜNEYDOĞU sahili
    Gönderi
    9,435
    tüm dünya borsaları aşırı volatil ,özellikle son 3 -4 gündür

malum ortadoğu ,büyük güçler birbirlerine kolpa yapı duruyorlar

allahtan hisse yerlide ,yabancı olsa daha da fazla çökerdi borsa ,yavaş yavaş temkinli stabil hal almağa başladı sanki endex

eğer bu Trump yavşağı yeni birşeyler yumurtlamazsa ufak ufak toparlanır gibi geliyor bana ,bilançolar dönemi geliyor

bu ortamda doğal olarak herke temkinli , herşey yolundayken düşşe tlman niyet net bozuk diyeceğim de ,ortama bakıp sineye çekiyoruz

Ben yine de umutluyum ,ortalık durulursa temettü tarihine kadar birşeyler olabilir ,iyi bir bilançoda bunu destekler

6. selamlar. bilanço açıklanma son tarihi nedir?

ayrıca hisseyi en son 31 mayıs tarihine kadar elinde bulunduranlar mı temettüden yararlanır?

7. 1. Çeyrek bilançosunda bir sürpriz olacağını tahmin ediyorum

SM-J120F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8.  Alıntı Originally Posted by BAŞKAN26 Yazıyı Oku
    1. Çeyrek bilançosunda bir sürpriz olacağını tahmin ediyorum

SM-J120F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Ne gibi başkan olumlumu negatifmi

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 334/570 İlkİlk ... 234284324332333334335336344384434 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •