Sayfa 341/570 İlkİlk ... 241291331339340341342343351391441 ... SonSon
Arama sonucu : 4559 madde; 2,721 - 2,728 arası.

Konu: TLMAN - Trabzon Liman İşletmeciliği A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by existence Yazıyı Oku
    Bugün ki hareketlerine göre yakın vade de pek olmayacak gibi.
    Neyse iyi bir ilk çeyrek açılasın temettümüzü alıp bekleriz.
     Alıntı Originally Posted by existence Yazıyı Oku
    Bugün bende 13.96 dan fena takıldım.

Uv de olacağız gibi.
    öncelikle hayırlı olsun inşallah istediğiniz hedefe gelir. Şuan senet fiyatı bir yön tayin etmeye çalışıyor. Hisse de patronun parmağının olduğuna halen inanıyorum. Satanların mallarını ara ara karşılayıp bir anda istediği rakamlara getirebiliyor seneti. Şu dibinden dönüp en azından arz rakamına oturursa güzel olacak.
    Duhul 2009..

2.  Alıntı Originally Posted by ruyaminruyasi Yazıyı Oku
    öncelikle hayırlı olsun inşallah istediğiniz hedefe gelir. Şuan senet fiyatı bir yön tayin etmeye çalışıyor. Hisse de patronun parmağının olduğuna halen inanıyorum. Satanların mallarını ara ara karşılayıp bir anda istediği rakamlara getirebiliyor seneti. Şu dibinden dönüp en azından arz rakamına oturursa güzel olacak.
    Hisse Yen’i belirttiğiniz gibi yön tayini içerisinde ben bir risk aldım 21 milyon ödenmiş sermayesi ve 2017 yılı temettü paylaşımı çok iyi. Yıllık 25 milyon ve üzeri kaar ettikçe hisse orta ve uzun vade de bu fiyatlarda kalmaz diye düşünüyorum. Önemli olan karlılık ve şirketin niyeti. Bekleyip göreceğiz. Allah Herkesin gönlüne göre versin.

3. Gemideki yelekler umarım Suriyeli göçmenlerin kullandıklarından değildir. Yoksa Karadeniz in sert dalgalarında telef olmamız içten bile değil.

4. Bugün ilk defa endeks eksideyken artı kapattı, olumlu. Tahta yapıcı bugün senetteydi anlaşılan. Haftaya muhtemelen gelecek bilanço satın alınıyor. Devamı gelirse 14 seviyesi ve temettüye kadar arz rakamı yakalanabilir. Yükseliş kanalına girerse buraları da dip yapabilir. Halka arzda küstürdüğü yatırımcısının gönlünü alması için güzel bir fırsat. İnşallah hak ettiği seviyeye gelir.
    Duhul 2009..

5. https://resmim.net/f/6YL03Y.png

guzel haber fonlar almaya baslamis yuksek temettu oranini duydular, cok olumlu bir durum arkadaslar onumuz acik bi kac ay icinde arz fiyatina ulasir

LG-D682TR cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. araci kurumun birisi aldigini emeklilik fonuna virman yapiyor,

7.  Alıntı Originally Posted by İSMAİL Yazıyı Oku
    araci kurumun birisi aldigini emeklilik fonuna virman yapiyor,

Ortak bunu nasıl anladın inşallah tahminden öte bişeydir....

SM-G610F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. gunluk takaslarda alicilar arasinda emeklilik fonlari yoktur ama haftalikta cikiyor gordugun gibi.

Sayfa 341/570 İlkİlk ... 241291331339340341342343351391441 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •