Sayfa 347/570 İlkİlk ... 247297337345346347348349357397447 ... SonSon
Arama sonucu : 4559 madde; 2,769 - 2,776 arası.

Konu: TLMAN - Trabzon Liman İşletmeciliği A.Ş.

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    Marmara'nın GÜNEYDOĞU sahili
    Gönderi
    9,475
     Alıntı Originally Posted by fibonacci55 Yazıyı Oku
    Al kardeş 30 tl lafın burda. 2-3 gün öncesi sanırsam.
    Orda 30 vermem diye birşey yok ,elbette beklentim olacak olur olmaz ayrı konu ,beklentim olmasa burda işim ne

lakin hissedeyim diyosun ,sürekli 8-9 dan bahsediyosun , nedir bu kendi ayağına sıkma merakı

2. burada insanlarda utanma yok. birde posta atmaya çalışıyor insanları nazikçe uyaranlara. yavuz hırsız bunlara deniyor.
    Halka arz fiyatının altlarından maliyetliyim ama bu hissede hepimiz acınacak haldeyiz. sahipsiz sallanan bir kağıt.
    koçholding bile nerelere düştü ne sahipsizliğinden bahsediyorsun diyebilirsiniz. ama bu kağıt arzından 2 gün sonradan beri düşüyor. ama liman çatır çatır çalışıyor.

bu şirket 12 liradan böyle şaşalı bir şekilde arz edilmeseydi belki şimdi 15lerdeydi. ama 15lerden şaşaalı arz edildi şimdi 12lerde.
    tümosan hayali kurduranlar da uyduruyorlar. iki şirket farklı, birisi sanayi diğeri hizmet.
    bu şirkette yabancı yok ama sanki bankaları yabancının sattığı gibi satıyolar. tepkilerde aynı şekilde. twitterda orda burada (hisse.net) temmettü, ilk çeyrek bilanço gazı veriyorlar sonra aynı hikaye devam.
    Albayrak ailesinin bu olaya el koyması gerekiyor. trabzondaki arkadaşlarısöylüyor, halka arzdan yeterince alamayanlar gitmiş ikinci tavandan önce almış, şimdi millet galeyanda.
    ama bunların hiçbirisi bu hisseye yarın gider dedirtemiyor. o yüzden burada Ocak-Şubat'tan beri mal pazarlayanlara yüz vermeyin.
    Verenler de çok ciddi düşünsün bundan sonra.
    Son düzenleme : 5benzemez; 05-05-2018 saat: 22:46. Sebep: ekleme

3. Kolay gelsin, sabırlar diliyorum.

https://www.youtube.com/watch?v=1jKeTjCCujU

4. Dün yazdığım bir mesajı silmişler, neden silerler anlamam.
    Bu forumda geriye dönük tüm mesajları okumak suç mu? kimin ne olduğunu buraya yazmak suç mu?
    adam (Bahriyeli) 15.80de dibi gördük, yukarı bekliyorum demiş. birde şahsi kanaatim demiş, Şubat başında. yani diyorki 18 süt alanlar satmasın diyor.
    şimdide oturmuş ona buna gider yapıyor burada.. bizim de mesajımızı siliyorlar.
    nesiniz kardeşim siz. adam pazarlama yapıyor siz benim mesajı mı siliyorsunuz?

5. Benim korkum temettüden sonra daha da salarsa hepten şapa otururuz. Dağ gibi zarar var. Ne yapacaz ne edecez hiç bilmiyorum. Resmen sandiviç yapıp kitlediler bizi. Alsan olmaz satsan olmaz. Artık birşeyler yazasım da gelmiyor. Allah hepimize sabır versin

6. Trabzon Limanı’nın halka arz fiyatının belirlenmesi için Deniz Yatırım Menkul
    Kıymetler A.Ş. tarafından hazırlanmış olan Fiyat Tespit Raporunda, Şirket
    yönetimi tarafından sağlanan varsayım ve öngörüler ile oluşturulan İndirgenmiş
    Nakit Akımları değerleme yönteminin şirketin 31.03.2018 finansal sonuçlarıyla
    karşılaştırılması sonucunda, değerlemede kullanılan varsayım ve
    projeksiyonların gerçekleşmeler ile uyumlu olduğu kanaatine varılmıştır.

yani 15,50 arz fiyatı normal diyorlar adalet geç de olsa elbet tecelli eder sabır

7. 12,89 kadar hızlı alıyorlar ama alırken geride kademede alıcı olmadığı için pat diye 89 dan 55 düşebiliyor maalesef yıne aynı hıssemız maalesef
    Son düzenleme : İSMAİL; 09-05-2018 saat: 17:24.

8. https://resmim.net/f/eu5ay2.png

LG-D682TR cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 347/570 İlkİlk ... 247297337345346347348349357397447 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •