Sayfa 354/570 İlkİlk ... 254304344352353354355356364404454 ... SonSon
Arama sonucu : 4559 madde; 2,825 - 2,832 arası.

Konu: TLMAN - Trabzon Liman İşletmeciliği A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by bahriyeli Yazıyı Oku
    30 mayıs temettü ödeneceği bilgisine nerden ulaştınız .. haberi gözden kaçırdım mı acaba.. kap ta öyle bir bilgiye rastlamadım ..bildiğim kadarıyla 30 veya 31 mayıs genel kurul toplantısı var

toplantıda temettü tarihini açıklayacaklar diye biliyorum..yani daha kesin tarih yok diye biliyorum

ben arz dan almadım ama zarar büyük ben de de..bu mendebur her fırsatı kullandı düşmek için ..belki biraz zararı telafi ederiz temettüyle..

bildiğim kadarıyla temettü tarihinden 2 gün önce hissede olanlar veya girenler temettüyü hakedicekler yanılmıyorsam..yine de yanlış bilgilendirmiş olmayayım ..
    Sayin Bahriyeli,
    Genel kurul yapildi. Temettu tarihi 31 mayis. Paralar hesaba 4 haziranda yatacak seklinde karar cikti. 17 mayis kap haberlerine bakarsaniz genel kurul kararlarini bulursunuz.

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    Marmara'nın GÜNEYDOĞU sahili
    Gönderi
    9,450
     Alıntı Originally Posted by klonely Yazıyı Oku
    Sayin Bahriyeli,
    Genel kurul yapildi. Temettu tarihi 31 mayis. Paralar hesaba 4 haziranda yatacak seklinde karar cikti. 17 mayis kap haberlerine bakarsaniz genel kurul kararlarini bulursunuz.
    Eyvallah sn.klonely kardeşim şu sıralar özel işlerimden dolayı yoğunluk var kaçırmışım haberi .. uzuncu olduğum için de rahat davrandım

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    Gönderi
    9,450
    iyi temettüye ,iyi kar açıklamasına rağmen bu ortamda hisse değerlenemedi kötü zamana denk geldi güme gitti ..hisse değerini bulamadı bunda patron zihniyetininde etkisi var elbette

4. Para haziran 4 ptesi yatıyor doğru anladıysam takasbank da geçen 2 iş gün süresi bu.
    Ama 31 haziran sabahı ortalamalarımız düşmüş gibi de gözükecek doğru mu?

5. Şu kapanış 12₺ fiyatla 100 lotuma net ne kadar temettü alıyorum?

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    Gönderi
    9,450
     Alıntı Originally Posted by Zamandam Yazıyı Oku
    Şu kapanış 12₺ fiyatla 100 lotuma net ne kadar temettü alıyorum?
    Hesaplar doğruysa 112-113 tl arası alırsın toplamda

7. Yüzde 8 falan ediyor , banka faizi yüzde 16

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    Gönderi
    9,450
    Arzdan alan an itibarıyla 12.00 %22 ekside

10.000 lotu olan biri 27.000 tl zararda

alacağı temettü 11.300 tl

15700 tl içerde ..

kendi adıma durumum ,

“Biri genç, diğeri yaşlı iki borsacı parkta sohbet ederek yürürler. Yaşlı borsacı, genç olana püf noktaları verir. Yaşlı borsacı “bu meslekte başarılı olmak için yalnızca fırsatları değerlendirmek yetmez; kendi fırsatlarını da yaratman gerekir. Uyanık olmalı ve hiç beklenmedik zamanlarda çıkabilecek büyük fırsatları görebilmelisin. Bak mesela şu karşıda gördüğün taze köpek pisliği sana sadece iğrenç geliyor; ama bu pislikten bir lokma alırsan sana 1 milyar lira vereceğimi söylesem, bakış açın değişir. Yapar mısın?†der.
    Genç borsacı yaparım der ve parmağını pisliğe daldırıp bir lokmayı ağzına atar. Yaşlı borsacı da 1 milyar lirayı verir. Daha sonra genç olan yaşlı borsacıya söyler; â€ËÅ“peki, ben size aynı teklifte bulunsam kabul eder miydiniz?â€╠Yaşlı borsacı kabul eder ve o da bir parmak pisliği ağzına atar. Bir süre sonra genç borsacı dayanamaz sorar; â€ËÅ“Hocam ne sizin cebinizdeki para miktarı değişti, ne de benim cebime para girdi. Biz bu pisliği neden yedik?â€╠Yaşlı borsacı cevap verir ve â€ËÅ“öyle deme evladım, 2 milyar liralık işlem hacmi yarattık,â€╠der.â€

şimdilik böyle hikayede olduğu gibi ..uzun vadede umudumuzu kaybetmemeğe çalışıyoruz

Sayfa 354/570 İlkİlk ... 254304344352353354355356364404454 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •