Sayfa 360/570 İlkİlk ... 260310350358359360361362370410460 ... SonSon
Arama sonucu : 4559 madde; 2,873 - 2,880 arası.

Konu: TLMAN - Trabzon Liman İşletmeciliği A.Ş.

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    Marmara'nın GÜNEYDOĞU sahili
    Gönderi
    9,466
    Yatan kar payı falan yok ,en azından garanti yatırım da yok pazartesiye kaldı
    eğer kimseye vermedilerse 23 milyon dağıtılacak kar payı 3-5 günlük repo hesabı peşindeler

ulan tatlısu kurnazları mileti kasnakladınız yetmedi ,birde sineğin yağı hesabı peşindesiniz
    yazık yazık..

2.  Alıntı Originally Posted by bahriyeli Yazıyı Oku
    Yatan kar payı falan yok ,en azından garanti yatırım da yok pazartesiye kaldı
    eğer kimseye vermedilerse 23 milyon dağıtılacak kar payı 3-5 günlük repo hesabı peşindeler

ulan tatlısu kurnazları mileti kasnakladınız yetmedi ,birde sineğin yağı hesabı peşindesiniz
    yazık yazık..
    aradım sordum hakediş tarihinden sonra 2 iş günü sonra yatıyor dedıler banada.araştırmak lazım aslında

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    Marmara'nın GÜNEYDOĞU sahili
    Gönderi
    9,466
     Alıntı Originally Posted by İSMAİL Yazıyı Oku
    aradım sordum hakediş tarihinden sonra 2 iş günü sonra yatıyor dedıler banada.araştırmak lazım aslında
    İsmail beycim onların insiyatifinde isteseler bazı firmaların yaptığı gibi ertesi günde geçebilirler hesaba daha önce birçok firmadan şahsen aldığım gibi

yani benim için ,hatta birçok kişi için belkide hiç önemli değil 2 gün önce veya sonra ama

zihniyet meselesi eleştirdiğim

4. Temettü dun yattı arkadaşlar

SM-N935F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    asla ytd

5.  Alıntı Originally Posted by aylak_bakkal Yazıyı Oku
    Temettü dun yattı arkadaşlar

SM-N935F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    hangi aracı kurum

6. Arkadaşlar biraz önce ki haberde İhracatta TARİHİ ReKOR kırılmış şuan 12 milyar dolar
    peki bizim tlman a bakıyorum hiç tepki verdiği yok..yatıyor oh ne ala.. millete yüksekten kakaladılar şimdide ha bire düşürüyorlar . ya sabır bu kar ve olumlu durumlara karşı halka arzın üstüne çıkması lazım.

7. Bence AKP seçimi kaybeder olasılığına oynuyor sanki AKP kaybederse hisse etkilenirmi

8. MMerak ettiğim için soruyorum AKP seçimi kaybederse bu hisse etkilenirmi

Sayfa 360/570 İlkİlk ... 260310350358359360361362370410460 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •