Sayfa 388/570 İlkİlk ... 288338378386387388389390398438488 ... SonSon
Arama sonucu : 4559 madde; 3,097 - 3,104 arası.

Konu: TLMAN - Trabzon Liman İşletmeciliği A.Ş.

1. Benimde bu hissede hiç umudum kimse talep göstermiyor gerçi niye göstersinki... bugüne kadar aldığım en boş hisse ...ytd

SM-G610F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by kerrake Yazıyı Oku
    6 aylıkta vergisi düşülmüş net 21 milyon kar.
    Bu gelen vd kârı.

Aslolan SPK bilançosu. Son tarih 9 agustos.

3. selamlar arkadaşlar;
    Ben 2-3 hafta önce başladım ufak ufak alımlara belirli bir maliyetim oldu. Umarım forumdaki diğer arkadaşlarda en kısa sürede kara geçerler.
    Bugün şirket yatırımcı ilişkileriylede görüştüm. Bizde hisse fiyatından rahatsızız gerçeği yansıtmıyor dedi. Bende o zaman biraz daha alım yapın dedim. Arasıra alanlar oluyor diyor -o da hisse fiyatlarını takip ediyor- ama bu alanlar kısa vadeli al satçılar dedi. Ben biraz daha uzun vade düşünüyorum en azından 1 temettü alana kadar.
    Bugünde tesadüf 6 aylık kar geldi vergi dairesine sunulan 20 milyon tl. Hisse başına 1 tl. 2 çeyrek daha bu kadar açıklasa yıl sonunda 40 milyon tl ve hisse başı yaklaşık 2 tl kar olur şahsi görüşüm tabiki.
    10-10,85 arası alımlarımı yapıyorum imkan buldukça. Hisseyi farketmemin sebebi 31 temmuzdan sonra Citibank ve Osmanlı menkul alımları biri 80 bin biri 70 bin lot almış ortalamaları 10 70 civarı. Bugünde satışta değiller sadece onlarla beraber alan teb yatırım bugün satış yapmış şuana kadar 14 bin lot. Yani aldığından fazla satmamış. Bilanço net gelsin daha sonra yine fırsat bulursam yazarım.
    Benim genel olarak görüşüm bu karlılık devam ettiği sürece olumlu ama tahta halen derin değil. Halka arz fiyatından alan yada yüksek maliyeti olan arkadaşlar vardır elimden geldiğince hissede olduğum sürece yardımcı olmaya çalışırım alanlar satanlar konusunda.
    Herkese hayırlı günler dilerim.

4. bu da izlediğim grafik ve son alıcı satıcı durumu gün içinde online olursam isteğiniz olursa paylaşırım

5. 13 temmuzdan bu güne alan satanlar yatırım finansman ve credit citi osmanlıda kendine alıyor alım ortalamaları da belli bu arkadaşlar alımda ısrar edip o günden bu güne alıcılar. görüşümde bahsettiğim durumda bu durum. Satış yaparlarsa dikkat etmek lazım. Tahtada derinlik olmadığından satışlarıda sıkıntılı olur ama aynı oranda alımlarda çok rahat kaldırabiliyor tahtayı.

6.  Alıntı Originally Posted by 319 Yazıyı Oku
    Bu gelen vd kârı.
    Aslolan SPK bilançosu. Son tarih 9 agustos.
    SPK blançoları genelde daha yüksek gelir.

7.  Alıntı Originally Posted by kıranaliz Yazıyı Oku
    selamlar arkadaşlar;
    Ben 2-3 hafta önce başladım ufak ufak alımlara belirli bir maliyetim oldu. Umarım forumdaki diğer arkadaşlarda en kısa sürede kara geçerler.
    Bugün şirket yatırımcı ilişkileriylede görüştüm. Bizde hisse fiyatından rahatsızız gerçeği yansıtmıyor dedi. Bende o zaman biraz daha alım yapın dedim. Arasıra alanlar oluyor diyor -o da hisse fiyatlarını takip ediyor- ama bu alanlar kısa vadeli al satçılar dedi. Ben biraz daha uzun vade düşünüyorum en azından 1 temettü alana kadar.
    Bugünde tesadüf 6 aylık kar geldi vergi dairesine sunulan 20 milyon tl. Hisse başına 1 tl. 2 çeyrek daha bu kadar açıklasa yıl sonunda 40 milyon tl ve hisse başı yaklaşık 2 tl kar olur şahsi görüşüm tabiki.
    10-10,85 arası alımlarımı yapıyorum imkan buldukça. Hisseyi farketmemin sebebi 31 temmuzdan sonra Citibank ve Osmanlı menkul alımları biri 80 bin biri 70 bin lot almış ortalamaları 10 70 civarı. Bugünde satışta değiller sadece onlarla beraber alan teb yatırım bugün satış yapmış şuana kadar 14 bin lot. Yani aldığından fazla satmamış. Bilanço net gelsin daha sonra yine fırsat bulursam yazarım.
    Benim genel olarak görüşüm bu karlılık devam ettiği sürece olumlu ama tahta halen derin değil. Halka arz fiyatından alan yada yüksek maliyeti olan arkadaşlar vardır elimden geldiğince hissede olduğum sürece yardımcı olmaya çalışırım alanlar satanlar konusunda.
    Herkese hayırlı günler dilerim.
    Teşekkürler sayın kıranaliz.

8.  Alıntı Originally Posted by kerrake Yazıyı Oku
    Teşekkürler sayın kıranaliz.
    rica ederim

Sayfa 388/570 İlkİlk ... 288338378386387388389390398438488 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz