Sayfa 398/570 İlkİlk ... 298348388396397398399400408448498 ... SonSon
Arama sonucu : 4559 madde; 3,177 - 3,184 arası.

Konu: TLMAN - Trabzon Liman İşletmeciliği A.Ş.

1. Bu hisse öğretiyorki , halka arz da katılımı iyi olan hisse alınmaz çünkü , hisseye katılım iyi olduğu için spect kağıdı kısa dönemde yükseltemez yoksa hisseleri kendi almak zorunda kalır ve halka arza daha pahalı fiyattan katılmış olur , o yüzden aşşağı çekip aylarca beklemesi daha mantıklı , nitekim bu kağıttaki çingeneler aynen öyle yaptı , faiz kaybınızıda düşünürseniz , hisse halka 18-19 dan arz olmuş durumda şu anda , yani halka yeni arz edilmiş hisseye girmek çok büyük hata bana göre

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

2. Kur şokuyla beraber ithalatta da acil frene basılması sonrası limana uğrayan gemi sayısında bir miktar azalma oldu ancak, dış ticaret her zaman milli gelirden hızlı büyür, unutmamak lazım.

Lİmana gelen giden gemi trafiği şu linkten takip edilebiliyor:
    http://trabzonport.com.tr/GemiProgrami.aspx

Karlılık trafiğin azalmasıyla bir miktar hayal kırıklığı yaratmış olsa da, devam ediyor, temettü verebilirliği elbette devam ediyor. Geçen yılın üstünde temettü bekliyorum.

Tahmini 1,4 TL brüt temettü kesse, şu borsa fiyatı 7,40 lara inecektir ki, şahsen enteresan seviyeler olarak algılarım..

İzleyelim görelim, zaman neler getirecek..
    Yazılarımın tamamı (SPK) Sermaye Piyasası Kanunu ; md 101, md 103, md 104, md 106, md 107, md 110 ve tüm ilgili maddeleri kapsamında yatırım danışmanlığı olarak değerlendirilemez. Yatırım tavsiyesi içermez ve asla yatırım tavsiyesi DEĞİLDİR.

3. Gürcistan, Azerbaycan Rusya, Çin yeni kurulan hat limanı daha verimli kılacak önümüz açık. Ama......

4. BENDE ARTIK ARANIZDAYIM.bORCU OLMAYAN VE BANA GÖRE DİP YAPAN BİR SENET.uZUN VADELİ DÜŞERSE ARANIZDAYIM.hERKESE BOL HAYIRLI KAZANÇLAR DİLİYORUM.Y.T.D.

5.  Alıntı Originally Posted by ADANA0001 Yazıyı Oku
    BENDE ARTIK ARANIZDAYIM.bORCU OLMAYAN VE BANA GÖRE DİP YAPAN BİR SENET.uZUN VADELİ DÜŞERSE ARANIZDAYIM.hERKESE BOL HAYIRLI KAZANÇLAR DİLİYORUM.Y.T.D.
    arkadaşlar bu adana kebabına inanmayın, daha geçen hafta mepette aldığını %100 kazanacağını yazıyordu, bugün de gelmiş burada sizleri kandırmaya çalışıyor.sakın inanmayın, manipülasyon peşinde, bir kaç kademe yükseltip satma derdinde, kimin adamı belli olmayan birisi.

6. Bu hissenin dibi yok aldigim gunden beri hala düşüyo devlet eliyle batmak bu olsa gerek

7. aldığımız güne lanet olsun

8. Sabırlı olun arkadaşlar hele bu suriyenin doğusundaki beladan bir kurtulalım.

Sayfa 398/570 İlkİlk ... 298348388396397398399400408448498 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •