Sayfa 463/570 İlkİlk ... 363413453461462463464465473513563 ... SonSon
Arama sonucu : 4559 madde; 3,697 - 3,704 arası.

Konu: TLMAN - Trabzon Liman İşletmeciliği A.Ş.

1. Şirketin nakit ihtiyacı yokken hangi menkul kıymeti niye satmış onu sorgulamak gerek

2. Dün ikinci seanski hareketin nedeni Karadeniz de sondaja başlayacak Fatih gemisinin Tliman ı kullanacak olması sanırım. Bu haber ilk göründüğünden daha iyi bir haber olabilir. Tüm ana ve yan lojistik vs Hizmetleri de Tliman dan yürüyecek demektir. Bakalım piyasa ve Spek bu haberi Nasıl yorumlayacak

3.  Alıntı Originally Posted by Painkiller Yazıyı Oku
    Dün ikinci seanski hareketin nedeni Karadeniz de sondaja başlayacak Fatih gemisinin Tliman ı kullanacak olması sanırım. Bu haber ilk göründüğünden daha iyi bir haber olabilir. Tüm ana ve yan lojistik vs Hizmetleri de Tliman dan yürüyecek demektir. Bakalım piyasa ve Spek bu haberi Nasıl yorumlayacak
    mantıklı el elden üstündür ben düşünememiştim
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.
    @borsavizyon

4.  Alıntı Originally Posted by borsavizyon Yazıyı Oku
    mantıklı el elden üstündür ben düşünememiştim
    https://www-sondakika-com.cdn.amppro...or-13266534%2F

Redmi Note 5A Prime cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. bilanço kötü değil.neden derseniz...covid 19 sebebiyle belli bir süre kaybedildi.

6. Menkul kıymet satış kalemi olmasa bire bir aynı bilanço nerdeyse geçen yılla
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.
    @borsavizyon

7. dökebildiğini döksün bakalım

8. Bugunki tum yapı kredi alışları bana ait
    @borsavizyon

Sayfa 463/570 İlkİlk ... 363413453461462463464465473513563 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •