Sayfa 468/570 İlkİlk ... 368418458466467468469470478518568 ... SonSon
Arama sonucu : 4559 madde; 3,737 - 3,744 arası.

Konu: TLMAN - Trabzon Liman İşletmeciliği A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by bozoday Yazıyı Oku
    halka arz fiyatını geçemeyen tek kağıt liman kaldı anlamak zor???
    Benim anladigim ya da teorim su sekilde. Bu Albayraklar limani kiraladi mi kiraladi. Bizlere %33 unu kakaladi mi kakaladi. 7lere dusurup 15 lere yukseltip arada kazaniyorlar mi kazaniyorlar. Halka arz fiyatini neden gecirtmiyorlar cunku belli bir zaman sonra dusuk fiyattan toplayip borsa kotundan cikmak amac olabilir. Fiyat ne kadar dusuk kalirsa son 1 yillik fiyat ortalamasina gore gore kottan cikip o fiyattan hisseleri geri alma imkanlari olur. Borsada kaldigi surece arada kazandiklari, arz sirasinda kazandiklari, temettu ile kazandiklari yanlarina kar kaliyor mu kaliyor. 15 lerde satip, ortalam fiyati 7-8 lerde tutup sonra uygun zamanda kottan cik. Limani devlete iade et. yada olurda hukumet giderse ellerinden alinirsa en azindan sorumluluk olamaycak gibi. Bu benim komplo teorim. En kotu zararda dogru durust ofisi bile olmayanlar 3 e 5 e katladi. Bu limanin durumunun baska nasil bir aciklamasi olabilir fikri olan yazsin.Bu liman gitmeyecek anlasilan. Bu donemlerde gitmiyorsa daha ne zaman gidecek. Ha 7 lereden alan %100 kar ettim diye seviniyor ama 18 20 lerden alanlar ne yapsin hemde donemin basbakaninin alet oldugu halka irz sonucta. Neyse ya sabir.

2. liman liman adı üstünde albayraklar .gurubuna hissesiine sahip hisselere girmeli bunlar hep çakal vur kaç vur kaç.15 ten sat 7 den al

3. evet çok zor hisse size katılıyorum nevzatww ama az kaldı bence bu sene temettü verirse çok iyi yerlere gelecek halka arz fiyatını gececek ama genel kurul ve temettü haberini bekliyor...bakalım 6 aylık bilanço nasıl gelecek...

4.  Alıntı Originally Posted by konkasor34 Yazıyı Oku
    evet çok zor hisse size katılıyorum nevzatww ama az kaldı bence bu sene temettü verirse çok iyi yerlere gelecek halka arz fiyatını gececek ama genel kurul ve temettü haberini bekliyor...bakalım 6 aylık bilanço nasıl gelecek...
    muhterem anca bedelsiz patlatırsa curcuna kopar

5. vay be kimsecik kalmamış. bana yüklediler malı .ortadan kayboldular vay be .senin liman gibi.batasın bitesin .patronlarında sürünsün ey liman.ne genel kurul var .ne haber var bat ulan baride batı gitti diyek.

6. arkadaşlar karadenizde büyük büyük bir fırtına koparsa .şu trabzon limanını ordan söküp atarmı .ama sahipleride orda olsun yahu

7. 2019 genel kurulunu 2020 ile ortak yapalım nasıl olsa 6 aylık bilanço geliyor sende tık yok haber yok

8. evet haklısınız nevzatww...hala genel kurul yok temettü yok...nasıl olduysa bugun tavan yaptı...bekliyoruz

Sayfa 468/570 İlkİlk ... 368418458466467468469470478518568 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •