Sayfa 485/570 İlkİlk ... 385435475483484485486487495535 ... SonSon
Arama sonucu : 4559 madde; 3,873 - 3,880 arası.

Konu: TLMAN - Trabzon Liman İşletmeciliği A.Ş.

Duhul
    Aug 2017
    İkamet
    BALIKESİR BURHANİYE ÖREN
    Gönderi
    81
     Alıntı Originally Posted by eskidereli Yazıyı Oku
    Niğdeli dediğin Mustafa Acar dır. O adam gibi adamdır. Kendisini kfein de izledim. Mrshl da izledim. Adam Mrshl 1 sene dediğinde kağıt 23 TL idi. Soluksuz 63 e gitti sonra 30 a düştü. Peşinden 160 ları gördü 90lara düştü. 500 leri gören bir tahta yaklaşık 1 senede buraları gördü. Bu adam tlman için de uzun vade dedi. Şimdiden söylediği rakamdan 2 katı gitmiş. Satmam diyorsa satmaz. O tahtada varsa ben de varım. Bu kadar net.

Yatırım tavsiyesi değildir.

"HİKAYENİ KENDİN YAZ" Eskidereli cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Ben diyecegimi dedim kimseye inanmayın karına zararına ortaksa tamam :D Hastane kaçkını kılıklı neydü belirsiz kişilere itibar etmeryiniz ::D

2. patron tagtada satarken masallah bizim burdada sahne şenlendi .45 de satmayan pişman alan pişman .bu trabzon limanı daha neler görecez bakalım.borsada satışlar artarsa zaten önden roket gibi ineriz hala .9 da alın demeyen 12 de alın demeyen 15 dealın demeyen .şimdidw twıtır dahil patron çakıyor birileride alın diyor .

3. doğru diyorsun arkadasım aynen katılıyorum

Duhul
    Aug 2017
    İkamet
    BALIKESİR BURHANİYE ÖREN
    Gönderi
    81
     Alıntı Originally Posted by NEVZATWW Yazıyı Oku
    patron tagtada satarken masallah bizim burdada sahne şenlendi .45 de satmayan pişman alan pişman .bu trabzon limanı daha neler görecez bakalım.borsada satışlar artarsa zaten önden roket gibi ineriz hala .9 da alın demeyen 12 de alın demeyen 15 dealın demeyen .şimdidw twıtır dahil patron çakıyor birileride alın diyor .
    Tebrik ederim acaba alın diyenlerde hisse senedi varmı yoksa alın alın derken hisseleri verdimi ¿ yada hiç almadi komisyon alıyor gaz verip herşey olabilir 400 bin hedef bir yıl demişler neye göre kime göre >>:D adamlar gidin kendinizi dağdan atın deseler atacaklar o haldeler yani vah ki vah

5.  Alıntı Originally Posted by spekulator28 Yazıyı Oku
    Tebrik ederim acaba alın diyenlerde hisse senedi varmı yoksa alın alın derken hisseleri verdimi ¿ yada hiç almadi komisyon alıyor gaz verip herşey olabilir 400 bin hedef bir yıl demişler neye göre kime göre >>:D adamlar gidin kendinizi dağdan atın deseler atacaklar o haldeler yani vah ki vah
    muhterem kardesim tabiki alın diyenlerde hisse olurmu onlar ne çakal.onlar satarlar .yatırımcıda magdur olur .dolar bazından halka arz fiatına bakarsak buralar normal.hatta 32 tl gibi fiatlar ama geçen yıl 50 trilyon kar hisse diplerde süründü.ben trabzon limanına güvenmiyorum çıkışta patron 2 000 000 milyon hisseyi yığdı hemen çakal bunlar .

Alıntı Originally Posted by spekulator28 Yazıyı Oku
    Ben diyecegimi dedim kimseye inanmayın karına zararına ortaksa tamam :D Hastane kaçkını kılıklı neydü belirsiz kişilere itibar etmeryiniz ::D
    İnsanların tipine bakıp yargılayorsun eğer borsayı da böyle önyargı ile oynuyorsan şimdiden geçmiş olsun.

İnsanların neye benzediği değil neyi bildiği önemlidir.

Alıntı Originally Posted by NEVZATWW Yazıyı Oku
    muhterem kardesim tabiki alın diyenlerde hisse olurmu onlar ne çakal.onlar satarlar .yatırımcıda magdur olur .dolar bazından halka arz fiatına bakarsak buralar normal.hatta 32 tl gibi fiatlar ama geçen yıl 50 trilyon kar hisse diplerde süründü.ben trabzon limanına güvenmiyorum çıkışta patron 2 000 000 milyon hisseyi yığdı hemen çakal bunlar .
    Tabiki bir hisseye güvenmeye bilir insan. Ama güvenmediği hissenin formunda ne işin var, bizi de olumsuz etkilemek için mi?

Alıntı Originally Posted by spekulator28 Yazıyı Oku
    Adam telefonunu adres konumunu atıyor direk arayıp sorsana iftira atıyorsunuz. Adam portföyünün bir kısmını anlık canlı video ile paylaştı. Ha ona da sahte diyecem anlık değil diyecen, telefonda paylaşırken televizyon kanalı açıktı odaklanırsan doğru olduğunu anlarsın.

Sayfa 485/570 İlkİlk ... 385435475483484485486487495535 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •