Sayfa 488/570 İlkİlk ... 388438478486487488489490498538 ... SonSon
Arama sonucu : 4559 madde; 3,897 - 3,904 arası.

Konu: TLMAN - Trabzon Liman İşletmeciliği A.Ş.

Alıntı Originally Posted by spekulator28 Yazıyı Oku
    Hisse hak ettiği yerde değil normalde şuan hissenin 78binlerde olması gerekiyordu tahtayı bozanlar sayesinde böyle temettü sonrasına bakmak lazım (YTD ) İnsan her yerde aynı insandır; bir insanın yaratılışında asalet yoksa kâinatın tacını giyse yine de çıplak kalır...
    Gürhan tamam yeter dengeli yaz ...

2. maşallah tahtamız sakinlelti.kimse kalmadı galiba .tasaronlar terk etti demekki burayı biz bize kaldık tranzon limanı sevdalıları desek uygunmu bilmiiyorum .çoşan borsada sürünen hissemiz

3. temettü verdi mi durum nedir hissede

4.  Alıntı Originally Posted by wxyz Yazıyı Oku
    temettü verdi mi durum nedir hissede
    temettü verdi yarın hesaplara yatar.hissede vahim durumda.ne hikmetse bizim gazcılarda kayboldu tahtadan ver gazı yanmasın .tahta 45 olunca burası çostu düşerken gazcılar çok öyüyordu masallah şimdi kimsecikler kalmadı.diyorum hepde diyicem ben burdayım trabzon limanı

5. yakında yine burası şenlenir böyle kalmaz .hissemiz şöyle iki tavan patlatsın burasıda patlar .sesi soluğu çıkmayanların sesi soluğu çıkar o an

6.  Alıntı Originally Posted by NEVZATWW Yazıyı Oku
    temettü verdi yarın hesaplara yatar.hissede vahim durumda.ne hikmetse bizim gazcılarda kayboldu tahtadan ver gazı yanmasın .tahta 45 olunca burası çostu düşerken gazcılar çok öyüyordu masallah şimdi kimsecikler kalmadı.diyorum hepde diyicem ben burdayım trabzon limanı
    21'inde kısıtlaması bitiyor ben eksideyim 40 üzerine atana kadar kalıcam.

Ben toplamaya devam ediyorum. Uzun vade aldım hedefim büyük. Sabırla devam.

"HİKAYENİ KENDİN YAZ" Eskidereli cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

8.  Alıntı Originally Posted by eskidereli Yazıyı Oku
    Ben toplamaya devam ediyorum. Uzun vade aldım hedefim büyük. Sabırla devam.

"HİKAYENİ KENDİN YAZ" Eskidereli cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    aman aman öyle kendinize hedef koymayın bu sene borsa 30 yılda yapmadığını yaptı göz altı pazarı bile bire 20 kazandırdı ama alınırmı alınmaz ben almam batmış hisseler zarar etmiş mallar patronlarda onlarda bunu iyi kullandı.trabzon limanındada yabancı dahi ilk defa mala girdi patron 2 milyon hisse satmaya çalıştı.buna küçük yatırımcı dikkat etsin bende burdayım ama güvensiz tahta.gitmesine tas koydular bu günde citi doçe sattı biraz.patron aç gözlü patron tahtanın içine etti.yukardan alanlar .kötü tabiki.bakın patron satarken gazcılar işbasındaydı .ucuz ucuz dediler .hedef verdiler .şimdi kendileri kaçtı burdan.bu hep böyle olmuş hepde böyle olur.aman dikkat diyorum.burası trabzon limanı .yani albayraklar var .onun için

Sayfa 488/570 İlkİlk ... 388438478486487488489490498538 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •