Sayfa 490/570 İlkİlk ... 390440480488489490491492500540 ... SonSon
Arama sonucu : 4559 madde; 3,913 - 3,920 arası.

Konu: TLMAN - Trabzon Liman İşletmeciliği A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by eskidereli Yazıyı Oku
    Patron 2 milyon lot koydu doğrudur, büyük kısmı karşılandı mı karşılandı neden korkalım?

Patron 1.4 milyon sattı ve karşılandı 600 bin lottan mı korkulacak.

"HİKAYENİ KENDİN YAZ" Eskidereli cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    patronda 800.000 lot var deniz bankta ama satılan 1 400 000 degil .1.200 000 ama sen inanıyormusun hepsini sata bildigine ben inanbmıyorum ve patronun mal sattığı hise benim kendi düşüncem iyi olmaz şu anki faiatı halka arz fiat zaten dolar bazında.zamanla görücez

2.  Alıntı Originally Posted by eskidereli Yazıyı Oku
    Patron ile ilgili hem fikirim.

Ben buranın mrshl formundaydım döviz bazlı 680 dediğimde hisse 40 idi. Laf söylediler assalakta dediler ah alırsın dediler. Ama 500 ü geçti mesela. Bana laf söyleyenler al sat yapanlardı sadece.

Tabi ki şirket ve patron önemli faktör.

ilk beşin dışında marşalda 300 000 bin bile mal yok böyle tahtada her sey olur ama küçük yatrırımcıda mal olan tahtada zor dostuum bunlar

Alıntı Originally Posted by NEVZATWW Yazıyı Oku
    ilk beşin dışında marşalda 300 000 bin bile mal yok böyle tahtada her sey olur ama küçük yatrırımcıda mal olan tahtada zor dostuum bunlar
    Anlık yorumlama 1 sene önceden bahsediyorum.

4. şu an üç hisse takip ediyorum burası borsa .hisse şu fiatlara gidicek ve ya düşücek demem diyememde.piyasa defter degeri fiat kazanç önemli borsada bu sene pandamşiden sonra kot dışı göz altı pazarı bile .20 kuruş olan hisse 30 tl oldufiat kazanç defter degeri para etmedi aynısını bir kez daha borsada yasadık eskiler bilir bu kadar tavanda olmadı hisseler 10 gün tavan yaptı aniden döndü taban serisi iki haftadan fazla sürdü sonrada düşüş bir buçuk yıl sürdübunda pandemi dönemi oldu öncekindede deprem dönemi izmit adapazarı depremi .eskiler bilir binlerce insan borsada zarar etti bir daha girmedi bakalım bu yeni yatırımcılar ne kadar kalıcak ne olucak.twitirda bakıyorum. 2 tl lik hisse 70 tl olmuş hisse alınırmı diyorlar çok can yanıcak çok bu sene imkb .30 da işlem olmadı düşüte tersi olabilirendeksi imkb 30 tasıyor .imkb 30 yukarı gidebilir diger hisseler assagı bu tahmin sadece ama bir çok hisse tavanda ultra tavanda.tabiki trabzon limanı bu fiatı hak etmiyor aslında hiç pirimli degil.dolar bazından şu an halka arz olsa 32 tl

5. hissemizin önünde tek engel patron tahtanın önünde engel .elindekileri aslında satamadı .dağıttı ilk fırsattada satıcak.birde goce ve citi bıyıklı yabancı degilse gerçekse gerçek yabancıysa .tahtamız için kötü.docede satış yapmaya baslamış citide

6. maşallah tek fiat uygulamasında düşen hisseyiz .hayra alamet degil .bir gün kaldı çarsamba günü yön nereye

7. kimse kalmadı galiba .arada girip gaz verenlerde tahtayı terk ettiler..tek fiat uygalaması hissemize yarayacak diyenlerde kayboldu .15 gündür satış yedik .bir gün kaldı .çarsamba hayırlısı diyicez.biz burdayız .defter degeri yüksek ama açıklayacagı karlarla yıl sonuna kadar düşücek fiat kazanç çok uygun.takipteyiz burdayız 400 olacak diyenler ne oldu dilinizimi yuttunuz.her gün 20 hisse yazıp borsa giderken çok bilmişlik taslayanlar nerde hani .neyse biz burdayız üç hisse takip ediyorum koç hol anadolu efes trabzon limanı ama sadece burda yazıyorum.çünkü onlar endeks giderse giderler yışl sonu yaklastıkça bankalar basladı holdinlerde baslar .endeks dışı hisseler ne olur onada spekler karar verir

8. twıtırda ortak gelicek deniyor trabzon kimanına .bu tür haberler dolasıyorsa .hisseme acırım.gidecek hissede haber kolay kolay dolasmaz hayır diyelim.yada biri malda satacak hiiseye gaz veriyor.bu fiatlarda tahtayı bu hale getiren deyyuzlara sesleniyorum.canınız çıksın

Sayfa 490/570 İlkİlk ... 390440480488489490491492500540 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •