Sayfa 493/570 İlkİlk ... 393443483491492493494495503543 ... SonSon
Arama sonucu : 4559 madde; 3,937 - 3,944 arası.

Konu: TLMAN - Trabzon Liman İşletmeciliği A.Ş.

Duhul
    Aug 2017
    İkamet
    BALIKESİR BURHANİYE ÖREN
    Gönderi
    81
     Alıntı Originally Posted by NEVZATWW Yazıyı Oku
    aynen öyle aynen öyle hissenin kıymetini biliyoruzda .tek sıkıntı patron bu gün tabana oturtu sayılır.kimse yok yazınca göcunan oluyor yazmaya gerek varmı diyorlar .biz hiç olmasa uçacak kaçacak uzaya gidicek demedik demeyizde.
    gercekten sağlam hisse uzun vade kazandıracak ama dedigin gibi birden 100 bin olacak 200 bin olacak denildimi burda bir sıkıntı ve küçük yatırımcıyı zarar a uğratma olayı var gibi geliyor bencede gidecek o fiyatlara belki 5 ay belki 8 ay belki 12 ay sonra saygılar Y.T.D

2.  Alıntı Originally Posted by NEVZATWW Yazıyı Oku
    götünü başınıda dansöz gibi oynatsan ya 70 olucan yada sermaye artırımına gidicen namussuz limannnnnnnnn
    Bak Nevzat Hocam sende 70 hedef fiyat vermissin. Ama sanirim hissenin bir miktarini sattigin icin dusmesini bekliyorsun. 70 demissin ben 81 diyorum ve alim yaptim 35.10 dan. Insanlari tohmet altinda birakma. Anlasildi hisseni sattin dusmesini bekliyrsun ama ona buna iftira atma. Guvenmesek, inanmasak almayiz. Madem dusecek sat elinde varsa dusukten al. ama panik yapip erken sattiysan milelti etkilemeye calisma.Cikakcak ucacak demek ne kadar vebalsa, cikmaz duser demek de vebaldir. Sana inanip satsa ve hisse yukari gitse ne yapacaksin. O yuzden elinde yoksa hedef fiyatina gelince alirsin.

3.  Alıntı Originally Posted by NEVZATWW Yazıyı Oku
    uçtu uçtu kuş uçtu .ben trenin birazından indim cesaret edemedim yarısını verdim.enflasyona göre kar oldumu dersen olomadı.şükür diyelimkalan 2500 lotuda inş zararsız veririz
    Bak trenden erken inmissin ve hisse sen indikten sonra 45 leri gormus. Allah cok kazandirsin ama demek ki sattiktan sonrada cikmis ve ongorunde yanilmissin. Nasil ben evvelki gun 35 altina dusmeyecek diye dusunerek alim yaptiysam ki bugun 33.44 e dustu bunlar olagan seyler. Bizim beklentimiz karli, hikayesi olan ama sahiplerinin guvenilmezligi olan bir sirketin umut verdigi ve uzun vadede yatirimi hakettigi. Ben 81 edef verirken yarin demedim. Ben 25 ocak 2018 den beri hissedeyim. Ve hala alim yaptim henuz hisse satmadim 1 lot bile. Hele cok hizli cikmasi ve dogalgaz hikayesi beni umutlandirdi. Ha ne zaman olur Allah bilir. Allah bu hisseye bagladigim parayi acil ihtiyac haline getirtmesin. Herkese bol kazanclar.

Alıntı Originally Posted by NEVZATWW Yazıyı Oku
    aynen öyle aynen öyle hissenin kıymetini biliyoruzda .tek sıkıntı patron bu gün tabana oturtu sayılır.kimse yok yazınca göcunan oluyor yazmaya gerek varmı diyorlar .biz hiç olmasa uçacak kaçacak uzaya gidicek demedik demeyizde.
    Bir cümle yazıyoruz bin cümle ile eleştiriyorsun. Yazmaya gerek var mı demiyorum sen sürekli yazılmasını istiyorsun, senin dediğine göre mi hareket edecez, bilgi olursa paylaşırız. Zaten maşallah sana bir söyleyen bin işitiyor. Sonra patron diyon kim patronu savunuyor ki. Benim de hedefim büyük. Hedef büyük olunca tahta mı düşermiş nasıl bir algı. Kademeli almaya devam ediyorum. Aynı gemideyiz. Bence birbirimize uğraşacağımıza tahta hakkında bilgi paylaşalım. Millete daha faydalı oluruz.

"HİKAYENİ KENDİN YAZ" Eskidereli cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Karadenizdeki gelişmeler.

Yabancı siteden alıntı bir analizdir.
    Yatırım tavsiyesi değildir.

Liman ile igili ihracat bilgilendirme haberi

Katarlar ile ilgili bir bilgilendirme haberi.

Sayfa 493/570 İlkİlk ... 393443483491492493494495503543 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •