Sayfa 496/570 İlkİlk ... 396446486494495496497498506546 ... SonSon
Arama sonucu : 4559 madde; 3,961 - 3,968 arası.

Konu: TLMAN - Trabzon Liman İşletmeciliği A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by klonely Yazıyı Oku
    Nevzat hocam, hisse sahibi guvenilmez evet ama seninde dikkatini cekmistir, hisse bu seviyelerdeyken liman muduru aciklama yapti, yok surmenede petrol var burda arayin diye boyle birseyi arz sonrasi son 2.5 yilda ben hic sahit olmadim. en son olumlu sey Binali yildirim ekonomi ucuyor 6 kat talep var haberi idi. Bu bence olumlu. Valla 40 tl den bende aldim cikacak diye iyi gidiyordu patroncuk 2 milyonu surmeden once, eh diger 35 alimimla 38 lere dustu ama genel maliyet 22 ye cikti benim maaliye son alimlari yapmasaydim 18 idi. Neyse herseyde bir hayir var. Insaniz etkileniyoruz, insanin umut edip hayal kuruyoruz, insaniz acgozluyuz daha cok istiyoruz. Herseyin hayirlisi. Valla yeni gelen yatirimcida bedelini odeye odeye ogrencek sen ben bedel odedim ben akillanmadim onlarda ogrenecek. Yapacak bisey yok. yine soyluyorum bu hisse cikacak ve hedefim 81 ha ne zaman onu Allah bilir. Hayirli kazanclar.
    degerli kardesim inşallah dedigin olur valla bende kazanırım bekliyoruz.bizde 38 den biraz aldık 30 da gördü namussuz inş hiç para etmeyen hisseler ne pirim yaptı biz sabit kaldık inş tanışırız da dostum ya datçayım misafir edeyim. dostum eyvallah diyorum

2. sıkıntılı bir hafta olucak

3. haydi hepimize geçmiş olsun .tahtacı malda olsaydı bu kadar düişüş olmazdı gazı verenlerde inlerine çekildi.demekki patron vereceginii verdi tasaronlarıda tahtadan aldıklarını verdi.saldılar..hisse güzel ola bilir böyle kar açıklıyan temettü veren hisse yıllardır süründü.ben hisse kötü demiyorum degerinde dir demiyorum ama işte sonuçta .albayraklar var.tümosanda süründürdükleri gibi trabzon limanındada yapıcaklar .daha bakalım hangi noktayı görücez.

Alıntı Originally Posted by NEVZATWW Yazıyı Oku
    haydi hepimize geçmiş olsun .tahtacı malda olsaydı bu kadar düişüş olmazdı gazı verenlerde inlerine çekildi.demekki patron vereceginii verdi tasaronlarıda tahtadan aldıklarını verdi.saldılar..hisse güzel ola bilir böyle kar açıklıyan temettü veren hisse yıllardır süründü.ben hisse kötü demiyorum degerinde dir demiyorum ama işte sonuçta .albayraklar var.tümosanda süründürdükleri gibi trabzon limanındada yapıcaklar .daha bakalım hangi noktayı görücez.
    Valla kardeş senin şu yazılarını okuyunca karamsarlık çöküyor. Emin ol bir kaç günde giriyorum psikoloji bozuyorsunuz. Yani tahtadasınız Bekleyecekseniz sabırlı olacaksınız. Yada satacaksınız başka yol yok. Yazı yazdığında sıkıntı idi ama yeşil kapattı direnç gösterdi önemli olan bu. Bu arada hedef koyanlar grubunda gayet tahtaya sahip çıkıyor geri çekildikleri yok bence böyle söyleyerek olumsuz algı oluşturuyorsun. İstersen grubu incele beni anlayacaksın
    https://www.facebook.com/groups/2349...635/?ref=share

Aynı gemideyiz. Biraz güvenmek gerekiyor. Ha güvenmiyorsan niye aldın derim mesela. Sakinlik her zaman iyidir ani kararlarla hata yapmamış olursun. Ama emin olun çok bilgi sahibi olmayan biri olsam hergün burda ki yazdıklarınızı okusam bu kağıdı zararına satar geçerdim. Net.

Size Trabzon liman genel müdürünün yeni canlı yayın videosunun linkini atıyorum. Bence izleyin yararlı olur.
    https://youtu.be/56RJIPTrNTg

"HİKAYENİ KENDİN YAZ" Eskidereli cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Duhul
    Aug 2017
    İkamet
    BALIKESİR BURHANİYE ÖREN
    Gönderi
    81
     Alıntı Originally Posted by eskidereli Yazıyı Oku
    Valla kardeş senin şu yazılarını okuyunca karamsarlık çöküyor. Emin ol bir kaç günde giriyorum psikoloji bozuyorsunuz. Yani tahtadasınız Bekleyecekseniz sabırlı olacaksınız. Yada satacaksınız başka yol yok. Yazı yazdığında sıkıntı idi ama yeşil kapattı direnç gösterdi önemli olan bu. Bu arada hedef koyanlar grubunda gayet tahtaya sahip çıkıyor geri çekildikleri yok bence böyle söyleyerek olumsuz algı oluşturuyorsun. İstersen grubu incele beni anlayacaksın

Aynı gemideyiz. Biraz güvenmek gerekiyor. Ha güvenmiyorsan niye aldın derim mesela. Sakinlik her zaman iyidir ani kararlarla hata yapmamış olursun. Ama emin olun çok bilgi sahibi olmayan biri olsam hergün burda ki yazdıklarınızı okusam bu kağıdı zararına satar geçerdim. Net.

Size Trabzon liman genel müdürünün yeni canlı yayın videosunun linkini atıyorum. Bence izleyin yararlı olur.

reklam yapıp burdaki ky etkileme istersen her kişinin kendi fikirleri var sizin gibilerin küçük fikirlerine kimsenin ihtiyacı yok kimseyi yönlendirmeyin kendiniz alın kendiniz satın bu arada iki üç güne bir haber duyarsan şaşırma::D

6.  Alıntı Originally Posted by eskidereli Yazıyı Oku

canım kardesim senin canın yanmadı .yazılandan piskolojin bozuluyor .neden zararmı ettin.zarar ettiysen .hisseyi kaçtan aldın. hisse 6 tl ile 12 tl arası bir yıldan fazla kaldı 6 ve ya 7 tl den alan yüzde kaç kazandı .hesabını yap bende almadım . halka arzdan sonra aldım.çaktılar .dört yıl sonra .yüzde yüz yaptı .benim aldığım fiata göre.şimdide düştü yüzde elli yapmış oldu. imkb 30 haricinde kazandırmayan hisse varmı .trabzon limanı hariç .en kötüsü yüzde üçyüz .en iyisi yüzde üç bin.artık tavan tavan serilerini unutun bütün hisselerde.bitti o devran.ben hisseyi degil patronu hep eleştirdim.zarar eden bir hisse degil kar açıklayan firma .geçen yıl 50 milyon sermayeyi katladı ya fiatı .evet fiatı halka arzın bile altındaydı.hissede neye bakarsın .bilançoya kara.fiat kazanca.buralar bu hisseye yakışıyormu.yok yakışmıyor .bilanço süper hisse yerlerde.borsa düşerse ne olucak aga babası sattığını alıcak.yerine koyucak.yabancı gerçekse beklentiyle girdi .doce ve citi .110 bin lot mal sattı .ürktüler.45 ten alan bir çok küçük yatırımcı var yazık degilmi onlara.keşke onlarda 10 tl den 12 tlden 15 tlden alsaydılar.ayılarla boğalar savassın.hala diyorum hisse güzel hisse patron para göz .her sey olur hisseyi düşünmeyen patron var.burdaki .bir kaç küçük spek yaptı yapıcagını gazı verdiler hiç al demediler aşşagıdan ama 40 ile 45 arası alın alın diye feryat ettiler şimdi kayıplar.twitırda bir çok ağlayan var .alın diyenler .fare deligine girmiş.burdada . alınma canım kardesim.hisse degerini görmeli ama bu patronla olmaz görmez göstermezde.bir baba girer beklentiyi degerlendirir.patron yine satsa sattığınıda alır gider.tek sansımız

7. bu hafta sonu bilançomuz gelirmi arkadaslar varmı bilgisi olan .gerçi bilançoyla hareket etmeyen hisse trabzon limanı bie yasatıklarını köunuşunca.çok karamsarsın hep bir karalam diyorlar yani patronun yaptıgının faturası bize kesiliyor.yasal düzenleme olmalı .yukardan sat aşşagıdan al olmamalı.gerekirse sirketlere operasyon düzenlenmeli borsa üzerinden şirketler el degiştirmeli.bakın .patronlar istedigi gibi at oynatıyormu.

Duhul
    Aug 2017
    İkamet
    BALIKESİR BURHANİYE ÖREN
    Gönderi
    81
    Nerdesiniz 400 bin olacak diyen zad lar küçük yatirimciya aldırrttınız kendiniz ise 15 lerden aldiniz tabi dersiniz benim ortalamam 15 18 20 ee adam 40 binden almış( aldırtmışsınız) kesinlikle arkasindan gülüp cıkacak uzun cadeli düşün derdirsiniz cünkü başka birsey deme şansiniz yok güzel spek girer tahta sahibide izin verrise tlman giderse bak biz size ne dedik gidecek dedik ve gitti dersiniz :D y.t.d

Sayfa 496/570 İlkİlk ... 396446486494495496497498506546 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •