Sayfa 500/570 İlkİlk ... 400450490498499500501502510550 ... SonSon
Arama sonucu : 4559 madde; 3,993 - 4,000 arası.

Konu: TLMAN - Trabzon Liman İşletmeciliği A.Ş.

Duhul
    Aug 2017
    İkamet
    BALIKESİR BURHANİYE ÖREN
    Gönderi
    81
     Alıntı Originally Posted by eskidereli Yazıyı Oku
    Sağolasın batırdın Bi anda. Hakikaten elinizde hissenin olduğuna inanmıyorum. Hisseyi kötüleyip mal toplamaya çalışanlar gibi yorum yapıyorsunuz. Karamsarlık hat safhada. Bilanço iyi Nakit ve diğer benzeri kalemi uçmuş daha ne olabilir ki. Bizim borsada bilanço kötü gelir hisse uçar. Bilanço iyi gelir hisse düşer ya artık bunlar tipik hareketler. Sabır edin biraz. Bana laf yetiştireceğinize önyargınızdan vazgeçin. Pesimist değil optimist düşünün. Kötü senaryo her hisse de var. Pattonu kötü olup gidende var. 1 yoruma 10 cevap yazıyorsunuz. Biraz haber paylaşsanız ya da bilanço analizi bence daha faydalı olursunuz.

"HİKAYENİ KENDİN YAZ" Eskidereli cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sen ne içiyyorsan aynısından bende istiyorum :D
    Son düzenleme : spekulator28; 04-11-2020 saat: 11:15.

2.  Alıntı Originally Posted by spekulator28 Yazıyı Oku
    Sen ne içiyyorsan aynısından bende istiyorum :D ben sizi yonlendiren kişinin elinde hisse olduguna inanmiyorum manipüle etmeyin hisse yi bi zahmet ky cıyı etkilemeyin bıden geldi selam durun esas cımbış şimdi başlıyor türkiyeye uygulanacak ithalat ihracat kotaları v.s izleyip göreceğiz Y.T.D
    Trumptir o Trupm. Bunlarin olmasi hosuna mi gidecek bu arada. Neyine selam duracagiz. Ikisinin de ta amk. Adam ulkesi zora girecek diye seviniyor hain.

3. vaybe tahta ne kadar sesiz oldu .40 üstünde 45 arası alınan malları sattırmadan bir daha 40 üstü göstermiyecek.twıtırda gaza gelip 40 ile 45 arası mal alanlar isyanda.burası borsa kaçarken ters köşe yaparlar heleki bizim tahtada .albayraklar da buna yabancı hakim olmalı nerde şu 450 olucak diyenler ahah o yazıları okuyan garip guraba gaza geliyor.alıyor uzuncular biz burdayıoz diyenler.daha yolun basındayız diyen zavallılar.45 de cesur cesur yazdınız gazı verdiniz insanlara . şimdi sizde okuyorsunuz twıtırda hep küfür ediyorlar.gazı verenler nerdeler fare deligine girmişler kahpeler.borsa altın yılını yasadı biz bu hisseyi elimizde tutarak .hiç bir sey elde edemedik.patron hemen tahtanın dengesini bozdu. şimdide o malların satılmasını bekler .küçük yatırımcı zarar etsin diye.bu kadar beklenti varken götürmezler borsanın kuralı bu bu beklentide makul fiaatan satıp çıkıp bekleyip dalnalı.bu jantsada da oldu bir çok hissedebeklenti büyükken hisse 10 tl ile 30 tl arası gitti geldi jantsa. tüm beklenti ler bitti tahtayı aldılar götürdüler ama bir kaç yıl sürdü şimdi burdada hemen olucak diye beklenti var bunu geçin.tahta gideceksede daha çok aşagılarıda gösterirler bu rakamlardada çok oyalarlar .kararı masada bulunan çapulcular verecekhırsızlar yani çakallar.insan soyucular yani vampirler .para gözler

4. borsa .şaha kalkmış sen dinlen liman .sana bu yakışır.borsa düşünce .yüzde bir iki sen yüzde yedi düş en önde 27 gösterdin şimdidede 25 imi göstereceksin.yukardan sat aşagıdan all zihniyetinden kurtulmalı tahtamız .bunuda gerçek yabancı yapabilir .

Amerika kökenli borsa sitesi Turkish Bulls, TLMAN şirketini tek önerilen şirket olarak tanıtmış.

Bu paylaşımı da beğenmediğiniz face grubu paylaşmış. Adamlar çalışıyor. Spekulator ben su içiyorum ister misin? ara sıra da oksijen al bence. Temiz hava iyi gelir sana.

İnvesting İngiltere ve investing Amerika, aylıkta GÜÇLÜ AL sinyali verdi.

Duhul
    Aug 2017
    İkamet
    BALIKESİR BURHANİYE ÖREN
    Gönderi
    81
     Alıntı Originally Posted by eskidereli Yazıyı Oku
    İnvesting İngiltere ve investing Amerika, aylıkta GÜÇLÜ AL sinyali verdi.

alabilirsin tavandan alış yazıl o halde sadece bu resimde trabzon liman işletmeciliği yazisi neden türkçe çok merak ettim :D gerçekten doğru ise hisse için çok iyi yabancı yatirimcinin ilgili olması hisse için süper bir durum hisse hak ettiği yerde değil zaten şuan hissenin 500 bin olması lazım (!) Y.T.D

8.  Alıntı Originally Posted by spekulator28 Yazıyı Oku
    alabilirsin tavandan alış yazıl o halde sadece bu resimde trabzon liman işletmeciliği yazisi neden türkçe çok merak ettim :D gerçekten doğru ise hisse için çok iyi yabancı yatirimcinin ilgili olması hisse için süper bir durum hisse hak ettiği yerde değil zaten şuan hissenin 500 bin olması lazım (!) Y.T.D
    Yazi ingilizce. Sirketin adini yazmis bir tane turkce karakter yok. Sirketin adini ingilzice yazarsan aynen oyle yazarsin.

Sayfa 500/570 İlkİlk ... 400450490498499500501502510550 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •