Sayfa 502/570 İlkİlk ... 2402452492500501502503504512552 ... SonSon
Arama sonucu : 4559 madde; 4,009 - 4,016 arası.

Konu: TLMAN - Trabzon Liman İşletmeciliği A.Ş.

NEVZATWW artık yeter, hakikaten Bi sus kardeşim şirket mi battı, çıkan hisselere bakıp yorum yapacaksan git onları al düşüncede egeli firmaları gibi eline versinler bunu mu istiyorsun. 45 deyip 45 gidiyorsun 2 aylık mevzuyu söylüyorsun. Bu kağıt 2018 de 15 TL idi ve şu anda 30 TL. Var mı olumsuzluk? Sabırla beklemeyi bilmiyorsun kendi kafanı da okuyanın kafasını da karıştırıyorsun. Grafiğe bak bi olumsuzluk ne görüyorsun artık yeter. Aynı gemideyiz...

"HİKAYENİ KENDİN YAZ" Eskidereli cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Duhul
    Aug 2017
    İkamet
    BALIKESİR BURHANİYE ÖREN
    Gönderi
    81
     Alıntı Originally Posted by NEVZATWW Yazıyı Oku
    limannnnnnnnnnnnnnnnnn.maşallah dolar çöktü borsa bu gün çostu .şeref yoksunu eksi kapattı.vayki vay biz zarar etmedik karda etmedik ama 45 84 den alanlarda bizim gibi bir iki üç yıl beklesin bakalım inş yanılırız.borsa çökse önden borsa üç düşsün biz tabana yakın oluruz .tümosanda trabzon limanıda .ne heybetle girdi borsaya .batık firmalar katladı burda bizde patrona yardım ediyoruz malı tasıyarak zamanı gelince kucağına verecez kazanmadan.patronda ucuzdan alıcak yeni canları yakacak bunada albayraklar şirketi denir

newzat helalll bunlar burda türediler verdiler gazı aldırttılar simdi bekleyin sabredin hedef 500 bin 600 bin ver coşkuyu evi arabayı satan liman aldıı şimdi sabredin uzun vade ky okadar aldıki gidecek hisse daha gitmez zaten sürünür durur burda bıktırıp satana kadar Y.T.D

Alıntı Originally Posted by spekulator28 Yazıyı Oku
    newzat helalll bunlar burda türediler verdiler gazı aldırttılar simdi bekleyin sabredin hedef 500 bin 600 bin ver coşkuyu evi arabayı satan liman aldıı şimdi sabredin uzun vade ky okadar aldıki gidecek hisse daha gitmez zaten sürünür durur burda bıktırıp satana kadar Y.T.D
    Bir de rakamları doğru yazsan 500 bin ne, sen geride kalmışsın kafada oksijen bitmiş. Binli rakamı kimse telaffuz etmedi. Bak algıyı sen yapıyorsun. Değişik.

4.  Alıntı Originally Posted by eskidereli Yazıyı Oku
    NEVZATWW artık yeter, hakikaten Bi sus kardeşim şirket mi battı, çıkan hisselere bakıp yorum yapacaksan git onları al düşüncede egeli firmaları gibi eline versinler bunu mu istiyorsun. 45 deyip 45 gidiyorsun 2 aylık mevzuyu söylüyorsun. Bu kağıt 2018 de 15 TL idi ve şu anda 30 TL. Var mı olumsuzluk? Sabırla beklemeyi bilmiyorsun kendi kafanı da okuyanın kafasını da karıştırıyorsun. Grafiğe bak bi olumsuzluk ne görüyorsun artık yeter. Aynı gemideyiz...

sen 2015 de 15 deydi diyorsun halka arz fiatı 21 taptılar insanların canını yaktılar .hayırdır kardesim.45 den hisseyi alıp küfür eden bu kadar insan varken sen neden gocunuyorsun.borsa yıllardır bilançoyle fiat kazançla defter degeriyle giderdi şimdi öylemi degil geçen yıl yaptığı karla en az 70 olmalıydı ama hisse 6 tl ile 12 tl arası gitti geldi bıktan hisseler pirim yaptı.bunlar nammusuz peki sana ne oluyor dostum hayırdır.üç hisse takip ediyorum üçünün sahibide aynı aslında süründürüyor .bilanço süper gurup berbat .siz kimi savunuyorsunuz ben bunlara hiç olmazsa kötü bir söz söylemiyorum twıtırda bunlara ne küfürler ediyorlar.hisse gidermi gider .düşermi düşerde. dün pirimsiz hisse yoktu bilançosu zarar olan bile gitti .bizim hisse aşşagı basıldı .unutmayın burası borsa .patrona hizmet edenler hariç .sadece çıkacak gibi bakmamalı dibin dibi var.oyunu çakkallar kuruyor çakallar oybuyor zamanı gelmediyse.10 rakamlar hayal degil bunu unutma zamanı geldiyse.her fiata gider ama dünya könjektörü buna uygunsa tabi.öyle git baska hisse al falan filan bırakın bunları.yatırımcıysan dürüst olucaksın çakala çakal diyeceksin.yok birilerinin savunucusuysan sözüm yok .ben hala diyorum güvenmedigimden .burda her sey ola bilir ya çok can yakıcaklar yada alıp gidicekler patron güvensiz hemde çok hisseyi guruplar getirdi buraya savas veriliyor pes edilirse çöker hisse degerini bulmaya en basta patron karşı bununda sebebleri vardır varlık konusu vergi konusu .özür dileyerek bende size şunu söylesem .ben burdayım yatırım yaptım patronu sevmiyorum gitmiyorum sizde okumayın yazımı desem.aslında sizin alınmamanız gerekir canım kardesim.yatırımcıysan bizler gibi saygılar

5. hisse beş altı yıl önce halka arz olmuş dolar bazından bile bugün hesap yapılsa .35 tl olmalı .bunu pirimli gören gözler var yazdıkmı sitem edenler var .beş yıl önce 21 den alan tuttu patronun hamalı oldu bu insanlarıda düşünmeli .şimdi 30 tl de çokmu pirimli .45 i gördü aynı gün 37 ye düşdü bunamı pirim yapan sağlıklı hisse diyorsun .bu hisse adam gibi bir gurupta olsaydı sanko veya zorlu yada doğan gurubu böyle bir kaç gurup var .eczacı gurubu yazıcaılar koç gurubu vs vs bu guruplar acı çektiriyor birde albayraklar.tümosanda aynı şeyi yaptılar limandada yapıyorlar .beklicez görücez bu hafta belli olur anyamı konyamı izlicez

Alıntı Originally Posted by NEVZATWW Yazıyı Oku
    sen 2015 de 15 deydi diyorsun halka arz fiatı 21 taptılar insanların canını yaktılar .hayırdır kardesim.45 den hisseyi alıp küfür eden bu kadar insan varken sen neden gocunuyorsun.borsa yıllardır bilançoyle fiat kazançla defter degeriyle giderdi şimdi öylemi degil geçen yıl yaptığı karla en az 70 olmalıydı ama hisse 6 tl ile 12 tl arası gitti geldi bıktan hisseler pirim yaptı.bunlar nammusuz peki sana ne oluyor dostum hayırdır.üç hisse takip ediyorum üçünün sahibide aynı aslında süründürüyor .bilanço süper gurup berbat .siz kimi savunuyorsunuz ben bunlara hiç olmazsa kötü bir söz söylemiyorum twıtırda bunlara ne küfürler ediyorlar.hisse gidermi gider .düşermi düşerde. dün pirimsiz hisse yoktu bilançosu zarar olan bile gitti .bizim hisse aşşagı basıldı .unutmayın burası borsa .patrona hizmet edenler hariç .sadece çıkacak gibi bakmamalı dibin dibi var.oyunu çakkallar kuruyor çakallar oybuyor zamanı gelmediyse.10 rakamlar hayal degil bunu unutma zamanı geldiyse.her fiata gider ama dünya könjektörü buna uygunsa tabi.öyle git baska hisse al falan filan bırakın bunları.yatırımcıysan dürüst olucaksın çakala çakal diyeceksin.yok birilerinin savunucusuysan sözüm yok .ben hala diyorum güvenmedigimden .burda her sey ola bilir ya çok can yakıcaklar yada alıp gidicekler patron güvensiz hemde çok hisseyi guruplar getirdi buraya savas veriliyor pes edilirse çöker hisse degerini bulmaya en basta patron karşı bununda sebebleri vardır varlık konusu vergi konusu .özür dileyerek bende size şunu söylesem .ben burdayım yatırım yaptım patronu sevmiyorum gitmiyorum sizde okumayın yazımı desem.aslında sizin alınmamanız gerekir canım kardesim.yatırımcıysan bizler gibi saygılar
    Sende sorun şu. Ben şirketi ve patronu savunmuyorum. Sürekli herşeyi kötüleyen neredeyse batık diyen sensin. Bebekler acıkınca mama mama diye ağlarlar. Sürekli yaptığın bu yorumlarla olumsuz algı yapmak. Ya anladık patron kötü. Eeeeee ne yapalım. 15 ten geldi bu hisse. Dinleniyor inşallah gidecek yukarılara. Bilgi paylaş bilgi. Ben kötü birşey demiyorum. Civarında borsa ile uğraşan TLMAN almamış birine şu yazılarını okut sonra de ki bu yazılardan sonra alır mısın. Emin ol adam uzak durur. Kendi kendinize milletin almaması için uğraşıyorsunuz. Alım gelmezse öyle bir tane baskıcıya mahal vermiş olursunuz. Bak kaç haftadır aynı kişi baskılıyor. Bazen sen ve spekulatör ün baskıcı olduğunu düşünmeye başladım. Lütfen sakince izleyelim. Veri paylaşalım. Boş yorumların ve didişmemizin bize ya da hisseye bir faydası yok.

7. Aynen usta hisseyi karalamanin ne anlamı var , koca koca firmalar zarar aciklarken adam 30 milyondan fazla kar açıklamış, hisse sana ne yapsın cebini aç dolduruyum mu desin , evet bende 41 den aldım ama kademeli aldığım için çok bir zararim yok , yıl başına hem bu yıl dagirmadigi hemde bu yıl ettiği karların verilmesiyle hisse nerelere gider , ben bekleyip göreceğim , hem bedelsiz hem temettü birlikte gelebilir

8. Bugün an itibariyle
    Yatırım finansman + 4000
    İş yatırım +3500
    Aylık ta iş toplamaya devam ediyor.

Kesinlikle Yatırım Tavsiyesi değildir.

Sayfa 502/570 İlkİlk ... 2402452492500501502503504512552 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz