Sayfa 504/570 İlkİlk ... 4404454494502503504505506514554 ... SonSon
Arama sonucu : 4559 madde; 4,025 - 4,032 arası.

Konu: TLMAN - Trabzon Liman İşletmeciliği A.Ş.

1. Beklenti büyük olunca baskı da üst noktada oluyor.

Kesinlikle Yatırım Tavsiyesi değildir.

2.  Alıntı Originally Posted by hoca65 Yazıyı Oku
    beklenti büyük olunca baskı da üst noktada oluyor.

Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.
    inşallah diyorum .beklentimiz büyük olsun baskıyı yapsınlar .sıkıntı yok .illa bir yerde kopar.yeterki beklentimiz büyük olsun.ne güzel .sadece albayraklara güvenim yok o kadar güvensizlikle ilgilide bir sey yazmıyacagım alınan arkadaşlar oluyor.hep beraber kazanırız inşallah....

3. Teb kaç gündür satışta .takas 15 000 artıda. Mal nerden geliyor hemde artı oluyor..garanti harici normal takaslar degişim yok .

4.  Alıntı Originally Posted by NEVZATWW Yazıyı Oku
    hisse beş altı yıl önce halka arz olmuş dolar bazından bile bugün hesap yapılsa .35 tl olmalı .bunu pirimli gören gözler var yazdıkmı sitem edenler var .beş yıl önce 21 den alan tuttu patronun hamalı oldu bu insanlarıda düşünmeli .şimdi 30 tl de çokmu pirimli .45 i gördü aynı gün 37 ye düşdü bunamı pirim yapan sağlıklı hisse diyorsun .bu hisse adam gibi bir gurupta olsaydı sanko veya zorlu yada doğan gurubu böyle bir kaç gurup var .eczacı gurubu yazıcaılar koç gurubu vs vs bu guruplar acı çektiriyor birde albayraklar.tümosanda aynı şeyi yaptılar limandada yapıyorlar .beklicez görücez bu hafta belli olur anyamı konyamı izlicez
    Hisse 2.5 yil once arz oldu 24 ocak 2018. 5 yil nerden cikti.

5.  Alıntı Originally Posted by klonely Yazıyı Oku
    Bak Nevzat Hocam sende 70 hedef fiyat vermissin. Ama sanirim hissenin bir miktarini sattigin icin dusmesini bekliyorsun. 70 demissin ben 81 diyorum ve alim yaptim 35.10 dan. Insanlari tohmet altinda birakma. Anlasildi hisseni sattin dusmesini bekliyrsun ama ona buna iftira atma. Guvenmesek, inanmasak almayiz. Madem dusecek sat elinde varsa dusukten al. ama panik yapip erken sattiysan milelti etkilemeye calisma.Cikakcak ucacak demek ne kadar vebalsa, cikmaz duser demek de vebaldir. Sana inanip satsa ve hisse yukari gitse ne yapacaksin. O yuzden elinde yoksa hedef fiyatina gelince alirsin.
    Nevzat hocam yine soyluyorum herkes hisse ciksin istiyor hissesi varsa. Sende hissen varken 70 demistin. O zaman sende borsaya yeni girenlere algi yapiyordun demek. Herkes arastirsin alsin. Arastirmadan aliyorsa herhangi bir hisseyi bedel odeyecek tabi. Hisse varken 70 oalcak de, hissen yokken 45 den aldirdilar de. Cok acemice. Deki sattim ki sattigini soyledin, alim fiyat hedefim su de bekle. Kotulemek neden. Sana inannan saftirigin biri satsa ve hisse ciksa ne yapacaksin. Vebal degil mi? Artik senin hisse sahibi olduguna inanmiyorum ben. Ayni hikayeyi anlatiyorsun. patron kotu e biliyoruz. Ama kotuykende bu hisse 45 e kadar cikti mi cikti. sen 24 lerden yarisini sattin mi sattin. Yerine koydum diyorsun ama palavra bence. Algi yapiyorsun.

6.  Alıntı Originally Posted by klonely Yazıyı Oku
    hisse 2.5 yil once arz oldu 24 ocak 2018. 5 yil nerden cikti.
    ocak 2018 de halka arz oldu 3 yıl oldu evet beş yıl yanlış yazmuş ola bilirim .bu ******** hisse insanlarınnumutlarını kırmadımı.nedir bu böyle savunuculuk.hisse sahibine söz söyletmemek hissede vurgun yapan spege söz söyletmemek.begenmiyorsan sat çık diye bilecek kadar karektersiz insanlar var ..umutla halka arz oldu .üç yıl diplerde süründü 21 tlden 6 tl düşdü .her kes olumlumu konuşucak varmı öyle bir sey.sorunun var zannedersem .yada insanlar ya mal alsın yada satsın derdindesiniz.bu savas nedir .ben bu gurubun patronunu sevmiyorum kardesim sen sev.tümosanda bunların batık şirket hiç inceledinmi.devlete sırtını dayadı motor olayından vurgun vurdu.yoksa bu bilançoyla bu hisse burda olurmuydu.geçen yıl 50 milyon kar hisse dip fiattaydı ben yine yazıtordum nerdeydin.6 tl ile 12 tl de süründü zarar açıklayan firmalar .üçe beşe ona katladı.benimle derdiniz olmasın .ne sattırmak istiyorum nede aldırmak.doğrum bu benim.patron tahtanın içine etti yabancı alışı durdu hatta birazını kaçtılar.takas bakmıyormusunuz.ekranda görüyorum alıcı yok gelen her yabancıyı mallandırıyorlar .baskı diyoruz inş baskıdır .unutmayın burası borsa birde albayrakların hissesi .iki defa düşünmeli.bir baba yigit tahtaya dalarsa iş degişir .

7. Bu arada şunuda söyliyeyim patrona güvenmiyorum ama .tahtayada dadanmış yigitler var .yaparlarsa yaparlar .bir şeyler .hep beraber görücez.....

8. Bu tahtada olunca .bir iki kişi mutlu olsun diye .uçacak kaçacak .ooooooo neler neler olucak böyle boş seyler yazmalı .mutlu olmaları için.olumsuz yazmamalı spek eleştilmemeli .patrona söz söylenmemeli.adam tahtanın içine etti 2 milyon lot satış koyarak eleştirmeyeceksin .iyiki koydun patron .demeli helal sana patron.demeli galiba . Gaz vermeli tavan serisi yolda demeli hiç kimse eleşştirmez o zaman .buda günah ya.

Sayfa 504/570 İlkİlk ... 4404454494502503504505506514554 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •