Sayfa 512/570 İlkİlk ... 12412462502510511512513514522562 ... SonSon
Arama sonucu : 4559 madde; 4,089 - 4,096 arası.

Konu: TLMAN - Trabzon Liman İşletmeciliği A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by spekulator28 Yazıyı Oku
    Gitmez iki gün niye gitti Bürüt takas var diye gitti esas cımbış pazartesi takas kalkıyor akkoyun karakoyun belli olacak Şahsi temennim gitmesi yönünde ama piyasada bukadar lot varken götürmezler(ekstrem bir durum satış fln olmadığı sürece)k.y sakin olsun zararına satmasın bekleme durumu varsa beklesin borsa birgünlük degil uzun vadede kazandırır Y.T.D
    bence dökeceklerini döktüler tabiki sadece benim düşüncem yanlışda ola bilir 38 ve 40 asarsak .yol gösterir .44 direnci kuvetli buraya degdimi demekki dökmüş artık zirveyi görür 45.84 üstünü görür 45 .dip yapar git gel yaparız.bir heycanda burda yasarız.sonra devam.inş

2. 38 e malı yığmış bir babayigit yutu verse de görse tahta yapıcı.nasıl oluyrmuş

3. hay masallah 38 artık destek olsun inşşallah sırada 40 direnci var bunuda sert geç

4. pazartesiye hazırlık yapıyor .pazartesi savasımız .hayırlara vesile olur ayılar boğalar savasıyor .hangisi hayırlıysa .bizde ondan yana tavrımızı koyalım

5. evet ortalık baya sakin 35 80 e kadar verdi .gemiler ne hikmetse zonguldak limanına yanastı .sakaryaya yakın diye.demekki karasuda yapılan türkiyenin en büyük limanı bitmemiş biterse .her konuda en büyük pasta karasu limanının .istanbula yakınlığı.olsun doğu avrupa ülkelerine olan yakınlık olsun.iki dev sehir istanbul ve izmit sanayi şehri,aynı zamanda doğalgaz rezervi burda bulundu.biz türkiyenin diger ucundayız.nasıl bir fayda görücez anlamış degilim.arada zonguldak limanı var şu an kanuni orda ama iş hacmi güzel bilanço güzel .evet defter degeri çok yüksek .fiat kazançda öyle uygun degil ama zamanla ne olur bilinmez.izleyicez görücez.birden yabancı ilgisi olması .tabiki bu yabancı bıyıklıysa .öpmek için burdadaır.gerçek yabancıysa .gelecegi parlak demektir

6. trabzon limanı cezası bu akşam sean bitişi bitiyıor galiba .durgunluk ondanmı yada bittimi bilgisi olan arkadaslar ben 16 sı akşamı bitiyor biliyorum

Duhul
    Aug 2017
    İkamet
    BALIKESİR BURHANİYE ÖREN
    Gönderi
    81
     Alıntı Originally Posted by NEVZATWW Yazıyı Oku
    trabzon limanı cezası bu akşam sean bitişi bitiyıor galiba .durgunluk ondanmı yada bittimi bilgisi olan arkadaslar ben 16 sı akşamı bitiyor biliyorum

bu aksam bitiyor hayırlısı akşam ben bir artış bekliyorum yarin için hazırlık Y.T.D

8.  Alıntı Originally Posted by spekulator28 Yazıyı Oku
    bu aksam bitiyor hayırlısı akşam ben bir artış bekliyorum yarin için hazırlık Y.T.D
    hayırlısı diyelim tavanda kapata bilir tavana yakında .ama 40 .üzeri çok sıkıntı .40 üzeri 45 84 arası satılan malları dökmeden kesinlikle güçlü 40 direnci üzerine çıkmayacak gibi gözüküyor.hadi hayırlısı .38 altı her zaman kötü bizim için yoksa tekrar bir test yaparız aşagıları. hiç belli olmaz zaten günlükte birden çok sert düşüş yasatıyor her gün

Sayfa 512/570 İlkİlk ... 12412462502510511512513514522562 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •