Sayfa 515/570 İlkİlk ... 15415465505513514515516517525565 ... SonSon
Arama sonucu : 4559 madde; 4,113 - 4,120 arası.

Konu: TLMAN - Trabzon Liman İşletmeciliği A.Ş.

1. ne o korktunmu malını çektin 34 60 dan 10 500 lotu satışa koydun dokunmasana korkuyorsan neden koydun .

Duhul
    Aug 2017
    İkamet
    BALIKESİR BURHANİYE ÖREN
    Gönderi
    81
     Alıntı Originally Posted by NEVZATWW Yazıyı Oku
    vay be mery teyze bile tahtada oyuncu olmuş sabah al dipten çıkart çak sonra.inş tahtada yabancı takası artar.yabancının söz sahibi olması gerekir.en az yüzde 30 la... 34 60 da 10 500 lot satış var kademe yaklastıkça aşşagı basıyor.yokmu bir baba yigit.madem koymuş satışa .çarpsın malını

aynen eskidereli hadiynn her biriniz 10 ar lot alsaniz dünyanın lotu eder tavan edin tahtayı bekliyoruzz :D Y.T.D

3. hissemizdeki işlem hacmine bakın ..1 474 568..lot

4.  Alıntı Originally Posted by spekulator28 Yazıyı Oku
    aynen eskidereli hadiynn her biriniz 10 ar lot alsaniz dünyanın lotu eder tavan edin tahtayı bekliyoruzz :D Y.T.D
    tavan olmasın dostum 35 gibi kapatalım yeter .tavanları 40 dan sonra yapsın sağlıklı olur. muhtesem bir marj oluyor .hisseyi becerip satıp alanlar muhtesem kar yapıyor..ben beceremedim . terste kalmıyayım diye .yapa bilene helal olsun mery teyze bile dipten alıyor tahtayı götürüyor sonra çakıyor.bunlar bizim piskolojimizi çok iyi biliyorlar.ben takastan çekilen 800.000 lot hisse yüzünden al sat yapmadım ertesi gün tekrar takasa koydu 800 000 lotu burdanda şunu görüyoruz .800 000 de deniz bankta.kalan patronun 400 000 lotu bunu aldımı alıyormu bilmiyoruz.sonuç güzel bence birde doçe bank ve citi bank takası artarsa tadından yenmez

Duhul
    Aug 2017
    İkamet
    BALIKESİR BURHANİYE ÖREN
    Gönderi
    81
     Alıntı Originally Posted by NEVZATWW Yazıyı Oku
    tavan olmasın dostum 35 gibi kapatalım yeter .tavanları 40 dan sonra yapsın sağlıklı olur. muhtesem bir marj oluyor .hisseyi becerip satıp alanlar muhtesem kar yapıyor..ben beceremedim . terste kalmıyayım diye .yapa bilene helal olsun mery teyze bile dipten alıyor tahtayı götürüyor sonra çakıyor.bunlar bizim piskolojimizi çok iyi biliyorlar.ben takastan çekilen 800.000 lot hisse yüzünden al sat yapmadım ertesi gün tekrar takasa koydu 800 000 lotu burdanda şunu görüyoruz .800 000 de deniz bankta.kalan patronun 400 000 lotu bunu aldımı alıyormu bilmiyoruz.sonuç güzel bence birde doçe bank ve citi bank takası artarsa tadından yenmez
    aynen hisse hakkında burda herhesin fikri daha iyi yerlere gidecegi yönünde kimsenin bundan süpesi yok fakat buraya gelipde vaaz vermeleri olmuyor ben alır satarım her gün 14 bin lotum var alıyorum satıyorum neden bekliyeyim sattım çıktıda yukardan aldım zararmı bence degil düşünün atıyorum 35 binden kağıdı sattım kağıt gitti 50 bine bakarım gideceğine kanaat getirirsem yine alırım oyuzden bekliyoruz uzun vadeli deyip kimsenin kanına girmeyin alan alır satan satar sonuçta herkes TLMAN ın iyi yerlere geleceğini düşünüyor sizin ağzınızla kimse iş yapmaz boşuna uğraşmayın Y.T.D

6. mery teyze iki gündür satışta hafta sonu bakalım eksimi artımı olucak takası. bu gün iş yatırım yine artıda 24 000 lot her gün yaptığını yaparsa tahta yine çöker .sabah alıp akşam satıyor .kaç gündür denizde 10 500 lot ekside .35 civarı kapatırsak buralar güzel .tavansız kapanış

7. güzel marj sabah al akşama doğru çak aradaki kar cebe .girsin şirketin degeri ederi size ne dimi tahtanın belini kırdınız.hissede toplayamıyorsunuz al gülüm ver gülüm bunun sonu .hayra alamet degil.ya bize 24 leri göstereceksiniz .yada burda daha çok git gel yapacaksınız.40 ile 45 arası çok mal okuttunuz geri gelmiyor tahtada iyi havada gitmiyor. kötü havada zaten konuşmaya gerek yok her hisse yüzde bir trabzon limanı yüzde bes en az aşşagı olur.hakkımızda hayırlısı........

8. işte bu iş yatırım yiine yaptı yapacagını namussuz 33 e kadar verdi .sabah al sonra sat .takası bir haftadır azalıyor .

Sayfa 515/570 İlkİlk ... 15415465505513514515516517525565 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •