Sayfa 517/570 İlkİlk ... 17417467507515516517518519527567 ... SonSon
Arama sonucu : 4559 madde; 4,129 - 4,136 arası.

Konu: TLMAN - Trabzon Liman İşletmeciliği A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by spekulator28 Yazıyı Oku
    ne yapalım şimdi evi barkı satalım TLMAN mı alalım :D Y.T.D
    burası borsa olumlu haberler hisse zirveye gidince yapılır kimse olumsuz düşünmez .hisse bir yıldan fazla 6 tl ile 9 tl arası kaldı .çok ucuz demediler .hisse 15 den halka arz oldu demediler .battık batıyoruz .içi boş .nerden bulastık bu hisseye twıtırdada burdada kimse hissemiz dibin dibinde demedi .hisse şu an yüzde 550 pirim yapmış 6 tl den 33 tl olmuş .diger zirve .45 84. yüzde 750 pirim demek .burda her an bir sey ola bilir dedinmi yandın burası borsa her sey olur .şimdi hiç olumsuzluk düşünmüyorlar.buda yanlış.evet bende hisseye inanıyorum ama öyle twıtırda ve burda yazanlar gibi düşüncem yok.bekliyorum.çok uyumsuz olursa verir çıkarım ytapıcak bir sey yok.yalnız becerene helal olsun güzel marj bırakıyor al sat yapan becere bilen ben becere medigimden .yapanı takdir ediyorum stem etmiyorum .karıda zararıda kendi çekiyor.karar kendinin.inş güzel olucaz bu hafta akmı karamı belli olur saat 14 dede merkez bankası açıklaması var trabzon limanını etkilermi etkilemez ama kullanır spekkkkk

2. her kademede satışları iş yatırım yazmış her kademe kalkınca tekrar devam satışa .kimin malını okutuyor sizce.önceden yüzde 39 u borsadaydı .6 tl gibi dip olunca borsa da yüzde 30 hisse vardı .45 i görünce 2.000 000 hisse geldi yüzde 36 olduk acaba diger yüzde üçmü satılıyor .yoksa yabancımı çıkıyor. bu arada olumlu bir sey söyliyeyim .bu da önümüzdeki günlerde belli olur .bu tahmin inş doğru tahmin olur. yabancıya mal alınıyor ola bilir bu baskıdır .bunu yaparlar tahtada inş tersi bir sey yoktur yoksa kötü hemde çok kötü olur.inş böyledir bir kaç güne belli olur tespit tutarsa haftaya hey canlı seanslar yasarız.

3. yabancı böyle göstere göstere mal satmaz .mery tahtada çok aktif bir haftadır iş yatırımla beraber .sat sat sat bitmedi.bu mallar nerden çıkıcak bakalım.

4.  Alıntı Originally Posted by spekulator28 Yazıyı Oku
    ne yapalım şimdi evi barkı satalım TLMAN mı alalım :D Y.T.D
    Sen evi barki sat Tlman al. Aklin ona yetiyor sadece cunku.

5. 33 e 9600 lotu koymuş bur dan alındıkça da 5000 .koyuyor satıldımı tekrar koyuyor 33 benden malları almayınca kıramazsınız diyor

6. iş yatırıma inat mery teyzeye inat bu gün 34 kapatıcaz. savas var tahtada galip gelen bizden

7. Bu hissede yabanci falan yok, yabanci gorunumlu yerli, cikmasini istediginde virmanla sisiriyor citi deutcheyi.

8. 33 .12..... 50 000 lotu koydu takoz. iş yatırım .bir sey ler yapmaya çalışıyor .buda gözüküyor ki .malda patronun ve spek çapulcusunun haricinde gurup var

Sayfa 517/570 İlkİlk ... 17417467507515516517518519527567 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •