Sayfa 519/570 İlkİlk ... 19419469509517518519520521529569 ... SonSon
Arama sonucu : 4559 madde; 4,145 - 4,152 arası.

Konu: TLMAN - Trabzon Liman İşletmeciliği A.Ş.

1. her kese hayırlı cumalar .cumanız mubarek olsun. bu günde iş yatırım la mery teyze iş basında tahtada satıcı .dün 311.000 lot iş yatırım mal sattı tahta taban olmadı hayret .bana kalsa .üç kere taban görürdü .görmedi. bu günde satıştalar. ama ben tersi bir hareket bekliyorum bu gün . tavana doğru bir yolculuk olurmu bilmem .izlicez görücez .yalnız iş yatırım ve mery .nin satışları normal satışsa. her kes 25 .hattta 22 lere hazır olsun. .normal satış degilse bu gün biz yukarı yolculuk yaparız tavana kadar. bu tahmin. bu rası borsa hemde türk borsası .her seyi düşünmeli bizim borsamızda her sey her an ola bilir.beni burda tutan tek beklenti trabzon limanının bilançosu bu bilanço olmasaydı . uzaya gitse durmazdım.bilanço süper ama sahibi ber bat .el degiştirmeli sahibinin haricinde tahtanın sahipleri olmalı.yoksa bunlar ekmem yedirmez .ama olucak .zamanla yabacı gerçek yabancıy sa. satmaz sa arkası gelecek tahtanın sahipleri olucak lar.

2. kademeleri doldurun doldurun. çakal sürüleri. 45 e giderken böyle kademede mal yoktuı şimdi kafasını kaldırmasın diye mal basıyorsunuz..ver mery teyze ver bakalım iş yatırımla mery teyze beraber hareket ediyor .bu mallar patronunsa ordan çakıyor yok biri sıkıştı çıkıcaksa iki kurumdan yine dağıtıyor.inş da öyledir şıkışmış olsun o mallar çıksın .toparlarız yoksa .yoksası yok borsa burası.

3. marbaşta hisse yok marbaş ta satıyor bunlar .adına ne derseniz diyin yerli bıyıklı yada yabancı .yabancının malını satıyor zannedersem yabancı inşallah tahtamızdan çıkmaz..

Duhul
    Aug 2017
    İkamet
    BALIKESİR BURHANİYE ÖREN
    Gönderi
    81
     Alıntı Originally Posted by NEVZATWW Yazıyı Oku
    marbaşta hisse yok marbaş ta satıyor bunlar .adına ne derseniz diyin yerli bıyıklı yada yabancı .yabancının malını satıyor zannedersem yabancı inşallah tahtamızdan çıkmaz..
    nerde bu hisse cıkarken yazan tilkiler :D ne alıyoruz ne satıyoruz diyen kişiler satsaydınız alirdiniz assagıdan bekleyin bakalım al sat dan günlük en az 2700 tl kazaniyorum her gün :D affetmem Y.T.D

5. ver korkuyu ver çoşkuyu 40 üzerinde olsaydın yüzüne bakmazdım ama burdan sana mal yok .istersen 22 tl çek çekte biraz daha mallanalım .sata sara bitiremedin.bu nasıl bir satış bu tahta .311 000 lot satışla taban yapmadı .yaptıramadınız .normal zamanda .üç kez taban olurdu .bu kadar satışa iş yatırım mery ne yapmak istiyor oda belli olur .ya düşüşe oynuyorlar altan almak için .yada birini sıkışturdılar malda olan onu döküyorlar kredili mallar ceza aldığında tahtada satamıyorlardı açıkçılar satamıyorlardı ya bu mallar üçüncü şık çok aceleleri var tahtada ne dökersem .her kes sakaryada bulunan doğalgaza odaklanmış bence yanlış.o gazdı verdiler çoşkuyu geçti .karasu avrupanın en büyük limanı olucak istanbuldan feribotların dahi gelmesi su an yazın hafta sonu zaten geliyor. zonguldak limanı var arada baska limanlarda var.o civarda petrol gaz aranır gemiler yanasır bu olur.arkadaslar özelleşecek limanlar var .bu haber çok önemli .belki bir liman özelleştirmesine gireriz bellimi olur.bunlar güzel haberler ama şirketten her hangi haber gelmiyor .ben bu haberlere ve bilançoya güveniyorum .

6.  Alıntı Originally Posted by spekulator28 Yazıyı Oku
    nerde bu hisse cıkarken yazan tilkiler :D ne alıyoruz ne satıyoruz diyen kişiler satsaydınız alirdiniz assagıdan bekleyin bakalım al sat dan günlük en az 2700 tl kazaniyorum her gün :D affetmem Y.T.D
    güzel marj bıraktı inan ben fırsatı kaçırdım .olacagını bile bile .tebrik ediyorum seni. burası borsa kar cebe yakışır dostum.şimdi cumaya gidelim inş hayırlı olur

7. tahta kendini belli etti .iş yatırım mery teyzeyle kimin mallarını sattığı belli oldu. doçe bank 60 000 lot malı okutmuş.citi bank da 55 .000 lot malı okutmuş.yabancı istikrarsız hissede kalmaz .sahibine güvenmeli sahibi .vur kaçıysa yabancı kolay kolay girmez anca ya ortak olursa yada beklentiden dolayı dalar ama söz sahibi olmalı. vurun vurun küçük yatırımcının tepesine .üç yıldır halka arz olmuşsun dolar fiatın aynı batık firmalar bile uzaya merdiven dayadı bizde limana demir attık burda şeytanı taşlıyoruz. taşlamaya devam. satın satın hissenin degerini bir babayigit görürde sizi silindir gibi ezer inşallah

8. dünkü sert satış pazartesi ve salıı günü her sey netleşir o zamana kadar da biz taşıyıcı olarak kalıruz alıştık zaten kovit 19 u taşı .hisseleri taşı patrona yardımcı ol .sonra satana sitem edelim sitem yerine becereni tebrik edelim bizi soyuyorlar bunlar arada cesurlarda .cebe atsın .kar borsada cebe yakışır.her şeyin hayırlısı .hoş degil az da olsa yabancı girdi.şimdi çıkıyor.biz alıştık yatırımcıyı dövün dövün bakalım.

Sayfa 519/570 İlkİlk ... 19419469509517518519520521529569 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •